0

@BarcaInfo styczeń to był przypadek

2

@Colon tylko że nie był ;)

0

Był Luis Suarez, jest Luis Nazario de Lima. Dziękujemy za potężnego Duńczyka.

9

Ale pozamykał nam mordy potężny Nazario :D

2

Mogłem iść na rower, popodziwiać wiosnę
Mogłem iść biegać, przeczytać dziś książkę
Ale masochista mózg znów pyta o chłostę
Puszczam mu mecz Barcelony naiwnie licząc na postęp.

1

Ta drużyna jest mentalnie na poziomie 7 latków. Nie idzie nam? Przegraliśmy mecz? To chuj, po co się dalej starać, lepiej spuścić głowę, obrazić się na cały świat i grać na chodzonego. Żeby osiągnąć sukces trzeba zapierdalać, nikt nie przyjdzie i im nie wręczy żadnego pucharu za darmo, ale oni chyba tego nie rozumieją.

1

@Mario96w Is he in the forrest? No no no. Where's Messi? I don't know.

0

@Janiama Pytanie tylko, czy Pjanić i Braithwaite, którzy grają tragicznie, aby na pewno gwarantują zwycięstwo nawet w takim meczu i byliby lepsi od tych młodych :)

0

@cat_r37 Co do Konrada, tak jak mówiłem, nie wiem czy w rezerwach są lepsi, ale wiem że ten zawodnik znajduje się w dynamice 1 zespołu, więc domagam się go kosztem potężnego duńczyka, który ani nie ma skilla, ani nie ma przyszłości.
Odnośnie Puiga, wolę jego niż chodzącego Pjanicia, który nic nie wnosi. Ryszard przynajmniej pozostawia po sobie lepsze wrażenie, nawet jak mu nie wychodzi to widać, że walczy. Chyba nie powiesz mi, że Pjanić i Brejt są lepszym wyborem na taki mecz niż wspomniana wyżej dwójka, lub po prostu jacyś inni młodzi zawodnicy z rezerw, skoro uważasz że są lepsi?

0

@cat_r37 Rezerw nie oglądam, ale do płakania wystarczą mi ci młodzi co są w pierwszej drużynie. Jeśli mamy piłkarzy o podobnym potencjale w rezerwach (czego nie wiem, może mi powiesz?), to tym gorzej.

11

Pjanić w nagrodę za człapanie i nie wnoszenie absolutnie niczego od początku sezonu dostaje pierwszy skład. Puig żrący trawę zawsze kiedy gra oczywiście ławeczka. Ilaix bez powołania na mecz. Z kim oni do cholery mają grać jak nie z ogórkami pokroju Elche? Kolejnego artystę mamy w linii ataku, duński Luis Nazario de Lima z 9 na plecach to jeden z największych symboli upadku tego klubu. Dziś pewnie znowu jego największym udziałem w meczu będzie wyczytanie go przez komentatorów przy podawaniu składów. Konrad de la Fuente? A na co on komu, a dlaczego? Występy młodych to najjaśniejszy punkt Barcy w tym sezonie. Co więc robi Koeman? Stawia na "doświadczonych", bo przecież trzeba punktować. Co z tego, że są słabsi. Nikt mi nie wmówi, że taki Riqui wniósłby mniej od Pjanicia do gry na tle Elche, gdzie będziemy mieć znowu piłkę pewnie z 80% czasu, tak samo jak Konrad nie wniósłby mniej od Brejtłejta. Dołożyć do pustej zapewne obaj umieją, a młody może jeszcze by coś poszarpał na skrzydle. Ostatnie kilkanaście miesięcy to naprawdę olbrzymie wystawienie na próbę kibiców którzy oglądają każdy mecz Barcelony.

3

@TheNekro94 Szybki instruktaż jak zarobić milion. Organizujesz szkolenie na 1000 osób "Jak zarobić swój pierwszy milion", cena szkolenia to 1000 zł. Dziękuję, to wszystko. Tak właśnie robi się hajs na jeleniach.

1

@Survier 1:0 po karnym Messiego w 85' :D

0

@D1OS jaki strajk takie poparcie

1

@Mathoue Gdyby Alba powiedział to samo do Mbappe - byłaby afera na cały świat, rasizm, ostentacyjne schodzenie z boiska, koszulki okolicznościowe i nasz zawodnik dostałby jakąś potężną karę + zawieszenie. Ale skoro to czarny powiedział coś takiego do białego, to już wszystko okej. Jak zwykle potwierdza się że największymi rasistami są ci co najgłośniej krzyczą o rasizmie i robią z siebie ofiary - przykład meczu PSG z Turkami, afera o nic, zniszczyli sędziemu karierę, ale akcja poszła w świat i większość ludzi którzy o tym słyszeli dziś pewnie nawet nie wie o tym, że UEFA stwierdziła że sędziowie nic złego nie zrobili.

5

@tobiasson92 i w taki sposób wolność jest nam odbierana niemal niepostrzeżenie kawałek po kawałku... "Przecież to tylko centrum miasta", potem będzie "to tylko wewnątrz kraju", a potem bedziesz mial talony na wychodzenie z domu i ludzie się jeszcze będą cieszyć

0

@DonMatteo901 możesz przybliżyć ocb? :D

1

@cat_r37 Dokładnie, jak dla mnie Laporta wcale nie będzie takim wybawieniem jak większość myśli, gość nie przedstawił praktycznie żadnych konkretów, żadnego planu, w dodatku unika debaty z kontrkandydatami i jedzie na samych populizmach. Z drugiej strony Font się cały czas kompromituje w tej kampanii i nie ma szans na zwycięstwo po tylu babolach, a co do Freixy to wystarczy mi fakt, że był w zarządzie Bartomeu, żeby go skreślić. Czyli w Barcelonie jak w Polsce - nie ma na kogo głosować :)

1

@Rewolucja123 Jak zwykle piszesz śmieci.

0

@Janiama Messi generuje większe przychody dla klubu, niż to co zarabia, więc akurat argument o finansach jest mocno nietrafiony. Skończmy raz na zawsze z tym śmiesznym mitem, że jego pensja jest jakimś problemem. Jeden piłkarz niestety sam meczu nie wygra. Piszesz, że wczoraj go nie było. No może i nie objeżdżał 5 zawodników na raz, ale fakt jest też taki, że wyłożył patelnię Dembele, wyłożył (trochę mniejszą) patelnię Griezmannowi. Nie jego wina że obaj uderzyli jakby nie zjedli śniadania. A gdyby te same akcje zakończyły się bramkami, to mówilibyśmy o wielkim Leo grającym dla drużyny. To samo było na Anfield, gdzie stworzył jeszcze więcej okazji kolegom. Bez Messiego ta drużyna nie istnieje, co pokazały mecze w tym sezonie, gdzie zaczynaliśmy bez niego i oczywiście musiał wchodzić żeby ratować wynik, jak chociażby dwa razy z Betisem. Po jego odejściu nie dość, że stracimy wybitnego zawodnika, to jeszcze będziemy mieć mniej pieniędzy w kasie na budowanie drużyny ze względu na znacznie mniejsze przychody, więc to już w ogóle byłaby tragedia. Mam nadzieję, że Laporta przekona go do pozostania.

3

@barcelonaLM +wybronił kilka setek

0

@ElKamil kadra - nie. Gra - tak.

0

O co chodzi z akcją z Pique i Griezmannem?

0

@ElKamil można być zniesmaczonym, ale trzeba spojrzeć realnie i mierzyć siły na zamiary.

5

Ale raczysko jest na tej stronie, to jest dramat. Ludzie, czego wy się spodziewaliscie? Przed meczem wysyp pewnych siebie komentarzy po ograniu potężnego Alaves, większość tu widziała nas nawet w roli faworyta xD Sporo osób chyba dalej myśli że jesteśmy w erze Iniesty, Xaviego, Neymara, Suareza i jeszcze Messiego w prime. I jeszcze te komentarze na Koemana, na Pique. Więc tak. Pora sobie uświadomić, że ścisły top europejski to nie jest już nasz poziom. Jesteśmy drużyną max na ćwierćfinał LM przy dobrym losowaniu i pewnie byłaby 1/4 gdyby nie kompromitacja ze słabym Juventusem. Tamten mecz to była kompromitacja, a nie ten dzisiejszy. Dziś graliśmy z drużyną o klasę lepszą, finalistą LM, który grał parę miesięcy temu jak równy z równym przeciwko Bayernowi, który parę dni wcześniej spuścił nam wpierdol stulecia. Mimo braku Neymara i di Marii jako zespół wyglądali koncertowo i trzeba im to oddać. Na pierwszą połowę jeszcze starczyło serducha i ambicji, w drugiej nas totalnie stłamsili. I tyle, wyżej dupy nie podskoczymy, trzeba przyjąć ten wynik i budować zespół dalej. Jak widzę niektóre komentarze krytykujące Koemana, który przyszedł w okresie największego burdelu w historii klubu, który nie dostał żadnego transferu jakiego chciał, który przejął zespół w totalnej rozsypce, to naprawdę szkoda dawać jeść. W kilka miesiecy gość poukładał z tego chaosu wyraźny zarys drużyny z dużym potencjałem na przyszłość, gra pełno młodych zawodników, przede wszystkim gra wyglada lepiej niż w tamtym sezonie pomimo gorszej kadry a ludzie dalej będą narzekać. Na Pique piszecie że mu sie nie chce i myśli o zarządzaniu klubem, a kto dzisiaj jako jedyny na boisku darł ryja przez cały mecz i podpowiadał kolegom, motywował i rozegrał znacznie lepsze spotkanie od Lengleta w swoim pierwszym meczu po 3 miesięcznej kontuzji? Więcej trzezwego spojrzenia, mniej klepania modnych formulek bez refleksji, polecam. Jeszcze wróci wielka Barca, ale na pewno nie w tym sezonie, tak jak już kiedyś pisałem. Ale mimo wszystko uważam że z Koemanem idziemy w dobrym kierunku.

1

@Encore raz go porobił, reszta pojedynków na korzyść Desta.

1

@Survier Dzięki temu że jest Pedri czyli nasz little Iniesta, to już chyba niewielu pamięta o Cou :)

0

Jeśli chodzi o obsadę ŚO w dzisiejszym meczu, to chyba jednak wolę "kota w worku" Pique, niż "pewnego" pod względem zdrowia Umtitiego, czy Minguezę. Gerard albo zagra max poprawnie, albo zagra słabo ze względu na długą kontuzję, ale gorszy od Umtitiego i tak nie będzie, no i przynajmniej będziemy mieć kogoś do czyszczenia w powietrzu, a Pique samym ustawianiem się to gwarantuje, nie musi być do tego w top formie.

1

@lucca87 Oby Messi miał tyle miejsca na takie strzały co w sobotę, to na pewno coś ukąsi :)

2

@VirtuoZ Bardzo celnie. Na ten moment zdecydowanym faworytem jest PSG i to my podchodzimy do tego dwumeczu w roli underdoga. Moim zdaniem szanse są 70-30 na korzyść Paryża. Oczywiście są pewne przesłanki które mogą działać na naszą korzyść, jak dobra ostatnio forma drużyny, Messiego, brak Neymara, di Marii, ale mamy swoje mankamenty zwłaszcza w defensywie (bez Araujo naprawdę boję się co może wyprawiać Mbappe z naszymi ŚO wiedząc jak wysoko gramy), czy chociażby sam fakt że z poważnych przeciwników ograliśmy w tym sezonie tylko Juventus na wyjeździe. Także fajnie, że ograliśmy Alaves, tylko oni byli beznadziejnie słabi to po pierwsze, a po drugie rok temu też wygraliśmy wysoko z tą samą drużyną przed meczem z Bayernem w LM. Co było później wszyscy wiemy. Oczywiście w sercu wierzę w naszą drużynę i będę jak zawsze trzymał kciuki do ostatniej minuty, natomiast nie oszukujmy się, nasze jutrzejsze zwycięstwo bo byłaby spora niespodzianka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?