3

@JarekS Też mi się tak wydaje, moment na ogłoszenie że zostaje jest idealny i to na pewno jest w stanie wlać masę nowej energii w zawodników, zwłaszcza młodych którzy są jego fanami. Także z psychologicznego punktu widzenia ma to sens.

0

@abram3k Transfery się robi po zakończeniu sezonu jak coś. Spokojnie. Papcio Lapcio poukłada to i będzie dobrze.

2

@norbi77 Prawda jest taka, że ani pierwszego gola dla VCF nie powinno być, a i dwa dodatkowe karne za faul na Pedrim i rękę Diakhabiego nam się należały. I przy tylu rażących decyzjach na naszą niekorzyść potrafiliśmy dość pewnie wygrać na trudnym terenie Estadio Mestalla - to trzeba docenić.

2

Jak to jest możliwe, że lekarze na najwyższym możliwym poziomie, najlepiej opłacani w swojej branży nie potrafią zrobić kolana raz a dobrze, tylko są potrzebne 3 operacje?! I wcale nie wiadomo, czy na tym się skończy. To jest większy dramat niż szamańskie leczenie Umtitiego.

1

@Criss18Barca 18 i nie wyobrażam sobie jak można mieszkać z rodzicami w wieku 25 czy 30 lat

0

@karci0 Teneryfka piękna, kiedyś tam wrócę ;)

8

@adambądkowski93 ale rak xD

9

Wnoszę te błaganie, bo w zwycięstwo wierzę,
Racz dać nam dziś 3 punkty, Alfredzie Schreuderze

2

@Don-Corleone trzymaj się tam, dziś wygrywamy więc nie zatracaj się dalej w tym co Cię ciągnie w dół, na pewno jeszcze wszystko jest do uratowania i sam wiesz najlepiej co trzeba zrobić. Trzymam kciuki :)

1

@norbi77 "Do gola z rzutu rożnego, Realu nie było w ataku.

Zero pomysłu. Zero zagrożenia pod bramką Osasuny."

no nie piszesz o 2 połowie, tylko o czasie "do bramki", więc coś się tu nie spina ;)

5

@norbi77 czy Ty na pewno oglądałeś ten mecz? Zero zagrozenia? XD przecież gdyby nie bramkarz to do przerwy byłoby 2-3:0....

0

@LuisSalvano no w zasadzie to jak udupiamy którykolwiek ze wszystkich pozostałych meczów to tracimy szanse

0

@barcelonaLM w sumie masz rację, Osasuna wygrała z Granadą ostatni mecz 3:1 ;)

0

Ale co by nie mówić, właśnie tak się wyjaśnia słabsze drużyny w meczu u siebie gdzie trzeba wygrać i zastosować rotacje.

0

Jaka szkoda teraz tej akcji kiedy wychodzili 4 na 2...

2

@koziar - Halo, nie mogę teraz rozmawiać, właśnie otworzyłem konto na Twitterze żeby z niego nie korzystać w ramach walki z rasizmem
- Ale to ty dzwonisz
- Na razie

3

@Hanok pijany Dest jest lepszy niż trzeźwy Roberto

5

@macio_944 "Szczepienia? Są dla naszego dobra. Lockdowny? Prowadzone z głową również. Maseczki? W większości również jak już wielokrotnie pisałem."

Zapalmy świeczkę, dla tego pana nie ma już ratunku :(

2

@macio_944 Stąd że umiem samodzielnie myśleć i wyciągać wnioski z przeszłości.

15

@macio_944 chłopie, to będzie po prostu okres ważności tego śmiesznego "paszportu". Po tych 12 miesiącach będziesz musiał odnawiać.

4

@QUNJ Ja wiem że to nie złota era Barcelony, ale bez przesady. Przegrać z rezerwową Granadą w takim momencie sezonu? No sorry ale nazywajmy rzeczy po imieniu. To jest frajerstwo i tyle. Natomiast nie wiem do czego pijesz w stosunku do mnie pisząc o wyzywaniu i sprzedawaniu piłkarzy, bo ja niczego takiego nie napisałem.

PS. Czy Twoim zdaniem w takim razie obecna Barcelona ma mocny mental i nie posiada czegoś w rodzaju genu frajerstwa? Bo moim zdaniem niestety posiada i jedno i drugie. Mniej więcej od meczu z Romą widać było to bardzo dobrze w wielu momentach i nie mów że nie.

0

@amanter Ja akurat jestem osobą która zawsze stoi murem za Leo to po pierwsze. Kiedy 95% we wrześniu czy w październiku tu z nim jechała, byłem jednym z nielicznych którzy konsekwentnie go bronili. Po drugie pytanie gdzie był Messi w drugiej połowie i wyrażenie swojego zdania co do jego zaangażowania w tym meczu to nie hejt. Po trzecie do Griezmanna ja po prostu nie mam żadnych oczekiwań i dla mnie jego jedna akcja na mecz to jest norma. Wszystko powyżej biorę jako miłe zaskoczenie. Natomiast od Leo jako najlepszego piłkarza na świecie wymagam gry na poziomie najlepszego na świecie, zwłaszcza w takich momentach kiedy pali nam się dupa, bo poza nim nie ma nikogo kto jest w stanie samemu pociągnąć tę drużynę do zwycięstwa.

12

Dawno nie byłem tak zagotowany po meczu Barcelony jak wczoraj. Klasyki, Atletico, PSG, nawet 0:3 z Juventusem nie wzbudziło we mnie takiej wściekłości. Wszystko się idealnie układa, zależymy od siebie, Real i Atleti rozkładają nam czerwony dywan, a my jesteśmy w gazie. I co? I przegrywamy z rezerwową Granadą u siebie w żenującym stylu. Ta drużyna wyglądała jakby jej się nie chciało biegać, bo po co skoro jest aż 1:0 i samo się wygra. Wystarczyło dwa razy podejść pod naszą bramkę żeby obnażyć beznadziejną obronę. Mats nie pomaga już od dłuższego czasu, nie broni nic spektakularnego jak chociażby Courtois. Umtiti to tragedia. Pique dziś dramat. Mingueza koszmarny błąd kosztuajcy gola. Alba bezproduktywny. Roberto parodia - jakim cudem Koeman go nie ściągnął?! Gdzie był Messi w 2 połowie? Leo wyglądał jakby miał wywalone jajca przez cały mecz. Jedynie Busi zagrał dziś świetne zawody i udowadnia między innymi mnie, że się co do niego myliłem. Z rezerwową Granadą przegrać, to się nie mieści w pale. Ta liga nam się nie należy po tym co tu dzisiaj było. I brawo dla Gorzowa. Mieć wszystko na tacy i tak wybitnie się zesrać metr przed kiblem. To tylko my potrafimy. Boli niesamowicie.

1

@Jakchcesz Tu raczej chodzi o to, że jego zdaniem te obostrzenia w ogóle były bez sensu, a nie żeby je zdejmować stopniowo

2

@FC1899Barca Ale przecież każdy z kim rozmawiał mówił mu "Zibi TOP".

0

@barcelonaLM słychać to od pierwszej minuty :D

5

Ale co Paryż się posypał w 2 połowie. Wczesniej piłkarze City nie istnieli a PSG grało koncert. Wpadła bramka z przypadku i wszystko runęło w pizdu

0

@Barca_bwo serio musze tłumaczyć szkolne błędy Navasa i graczy w murze?

0

O Jezu Chryste co on mu zrobił...

0

@GeneralXavi ale na totalnym przypadku bo obie bramki nie miały prawa wpaść, a wcześniej z gry zero sytuacji ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?