0

Bardziej róbta co chceta, ale nie jedziesz sam także możesz dołączyć do jakiejś grupki zwiedzających osób, na pewno tacy się znajdą. Organizatorzy też służą pomocą :D

7

Też mam ból dupy przez wczorajszy mecz Bayernu. Brak Comana, Neuera czy Vidala. Na samym początku kontuzje Boatenga i Robbena... Zasłużyli na dużo więcej. Mistrzowie Niemiec grali, a Real strzelał. Szczególnie boli druga bramka białych po głupim błędzie Rafinhi.

W każdym razie wierzę, że dwumecz nie jest rozstrzygnięty. Real u siebie nie gra jakoś wybitnie. Wierzę w Bayern, że szczęście im bardziej dopisze w rewanżu.

2

Co jak co, ale mi ta laska się nie podoba :P. Nie chciałbym takiej dziewczyny ;d

0

Kupując coś w internecie masz 14 dni na zwrot

0

Ja nie dawałem smietanfixa i zawsze było git

2

No i o to mi właśnie chodzi. Od sezonu 15/16 te liczby nie robią wrażenia. Choć gra Iniesty jest momentami nie z tego świata to liczby są słabe.

0

Ale jednak te bramki są bardzo ważne jak nie najważniejsze bo nimi wygrywa się mecz. Ja nie umniejszam roli naszego Kapitana, jest magikiem i takie są fakty. Ale jeżeli np Cou zagwarantuje dwa albo nawet trzy razy więcej asyst i goli to ja płakał nie będę :p

0

Ja rozumiem kim jest Iniesta. Jako zawodnik jest wybitny, ale chodzi mi teraz konkretnie o liczby. Wydaje mi się, że ktoś inny na jego pozycji mógłby posłać więcej asyst i strzelić więcej goli. Ale fakt, wyjście z pod pressingu stoi u Andresa na najwyższym poziome, pod tym względem nie ma konkurencji.

11

Iniesta to magik, niewątpliwie. Z piłką przy nodze robił cuda, ale... jego liczby nie są jakieś świetne. Bramek nie strzela, asyst już co raz mniej, w defensywie pomaga jak może, ale ze względu na wiek nie może sobie pozwolić na większy pressing czy dłuższy sprint.

Do czego dąże... Otóż jeżeli odejdzie i np. Coutinho będzie regularnie grał na pozycji Iniesty to czy nie wyjdzie to na plus drużynie? Albo jakby taki Eriksen przyszedł.

0

Na stronie, ale widziałem bodajże w bonarce, że tam mają siedzibę, można zaglądnąć

1

Ja korzystałem z TUI, sprawdzone, rezydent był, ceny ok, zadowolony byłem to chyba mogę polecić ;)

0

Kupiłem buty w Deichmannie i po 3 dniach zaczęły skrzypieć w okolicach pięt. Oddałem na reklamację i mi ją odrzucili. Serio? Nie da się chodzić w takich butach. Można się od tego odwołać?

1

Nie kłam, masz Sz. S. :D

0

Dzisiaj na przeciw moim słowom do sklepu w którym pracuje wszedł gościu w bluzie Juve :D

12

Dzień po przegranej z Romą wyszedłem na miasto w koszulce Barcy. Ludzie na mnie dziwnie patrzyli, niektórzy się uśmiechali, a inni (szczególnie dzieci) patrzyli z lekką zazdrością.

Naszły mnie pewne przemyślenia. Czy nie wydaje Wam się, że kiedyś dużo więcej ludzi nosiło koszulki swoich ulubionych klubów? Co się zmieniło w tej kwestii, koszulki są za drogie? Ludzie się wstydzą czy to już nie modne?

2

No to miałem lepiej. Oglądam mecz na jakimś lipnym streamie, jest 0:2, ścina na minutę, a tu Messi się cieszy z gola. Pomyślałem, że jeszcze szansa na remis, patrze na wynik, a tu 2:2.

7

Zajeb*ście. Oglądam mecz, ścina na minutę przy wyniku 0:2 i nagle 2:2. Cieszę się i płaczę jednocześnie.

0

Planuję powoli wyjazd na własną rękę do Barcelony. Macie może jakieś porady, wskazówki? Tańsze loty z lotniska x albo tania linia lotnicza? Sprawdzony i tani nocleg? Wyjazd na przełomie Sierpnia i Września..

0

No i polecam Handanovica na bramkę :D

0

Matuidi'm lepiej mi się grało niż Marchisio. Na PO polecam urodzinową kartę Peres'a, jest kozakiem. Poza tym Bonaventura miód, jego strzały z dystansu :3... Jakbyś miał hajs to na ST polecam Griezmanna, jak nie to np Mertens tylko pozostaje kwestia zagrania. Ewentualnie Immobile lub Icardi, też mi się nimi świetnie grało.

0

Ja bym zmienił Mooya :p dla mnie jest kiepski

1

Rodzice chętnie zaopiekowaliby się Twoimi pieniędzmi, tak jak tymi z komunii :D

0

No ja miałem P8 lite, p10 lite, a teraz cisne mate 10 lite. Generalnie telefony działały bez zarzutu i byłem (jestem) bardzo zadowolony. Niedługo będzie p20 lite, ale oprócz wyświetlacza nie ma tam nic ciekawego :p. Wersje pro itd są dla mnie za drogie ;d

1

Czemu? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Wolę wiedzieć na przyszłość bo sam jestem użytkownikiem Lite'a xd

0

Zgadza się, rząd E miejsce 11 i 12 bo byłem z dziewczyną :D

0

Ja im nie współczuję, mają dobrych piłkarzy, ale ich styl jest dla mnie żałosny. Miałem też w pamięci jak odpadliśmy z nimi w cwiercfinalach bodajże. Jaki to były mecze z nimi chyba każdy pamięta.

0

Kraków :D

25

Wczorajszy mecz Barcy oglądałem w Multikinie i muszę powiedzieć, że było świetnie. Każdemu szczerze polecam! A widok kibiców Chelsea, którzy wychodzą w ok. 70 min bezcenny.

Ps. Jeżeli ktoś chce się wybrać to polecam miejsca na środku.

1

Tylko 10 kolejek :(( Cieszmy się nowym sezonem, tak szybko odchodzi...

0

Dopiero włączyłem mecz, czemu Denis zszedł z boiska? Kontuzja? Ogólnie ktoś na plus?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?