sniapek
Dołączył/a: lipiec 2012
Bochnia
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardziej róbta co chceta, ale nie jedziesz sam także możesz dołączyć do jakiejś grupki zwiedzających osób, na pewno tacy się znajdą. Organizatorzy też służą pomocą :D
7
Też mam ból dupy przez wczorajszy mecz Bayernu. Brak Comana, Neuera czy Vidala. Na samym początku kontuzje Boatenga i Robbena... Zasłużyli na dużo więcej. Mistrzowie Niemiec grali, a Real strzelał. Szczególnie boli druga bramka białych po głupim błędzie Rafinhi.
W każdym razie wierzę, że dwumecz nie jest rozstrzygnięty. Real u siebie nie gra jakoś wybitnie. Wierzę w Bayern, że szczęście im bardziej dopisze w rewanżu.
2
Co jak co, ale mi ta laska się nie podoba :P. Nie chciałbym takiej dziewczyny ;d
0
Kupując coś w internecie masz 14 dni na zwrot
0
Ja nie dawałem smietanfixa i zawsze było git
2
No i o to mi właśnie chodzi. Od sezonu 15/16 te liczby nie robią wrażenia. Choć gra Iniesty jest momentami nie z tego świata to liczby są słabe.
0
Ale jednak te bramki są bardzo ważne jak nie najważniejsze bo nimi wygrywa się mecz. Ja nie umniejszam roli naszego Kapitana, jest magikiem i takie są fakty. Ale jeżeli np Cou zagwarantuje dwa albo nawet trzy razy więcej asyst i goli to ja płakał nie będę :p
0
Ja rozumiem kim jest Iniesta. Jako zawodnik jest wybitny, ale chodzi mi teraz konkretnie o liczby. Wydaje mi się, że ktoś inny na jego pozycji mógłby posłać więcej asyst i strzelić więcej goli. Ale fakt, wyjście z pod pressingu stoi u Andresa na najwyższym poziome, pod tym względem nie ma konkurencji.
11
Iniesta to magik, niewątpliwie. Z piłką przy nodze robił cuda, ale... jego liczby nie są jakieś świetne. Bramek nie strzela, asyst już co raz mniej, w defensywie pomaga jak może, ale ze względu na wiek nie może sobie pozwolić na większy pressing czy dłuższy sprint.
Do czego dąże... Otóż jeżeli odejdzie i np. Coutinho będzie regularnie grał na pozycji Iniesty to czy nie wyjdzie to na plus drużynie? Albo jakby taki Eriksen przyszedł.
0
Na stronie, ale widziałem bodajże w bonarce, że tam mają siedzibę, można zaglądnąć
1
Ja korzystałem z TUI, sprawdzone, rezydent był, ceny ok, zadowolony byłem to chyba mogę polecić ;)
0
Kupiłem buty w Deichmannie i po 3 dniach zaczęły skrzypieć w okolicach pięt. Oddałem na reklamację i mi ją odrzucili. Serio? Nie da się chodzić w takich butach. Można się od tego odwołać?
1
Nie kłam, masz Sz. S. :D
0
Dzisiaj na przeciw moim słowom do sklepu w którym pracuje wszedł gościu w bluzie Juve :D
12
Dzień po przegranej z Romą wyszedłem na miasto w koszulce Barcy. Ludzie na mnie dziwnie patrzyli, niektórzy się uśmiechali, a inni (szczególnie dzieci) patrzyli z lekką zazdrością.
Naszły mnie pewne przemyślenia. Czy nie wydaje Wam się, że kiedyś dużo więcej ludzi nosiło koszulki swoich ulubionych klubów? Co się zmieniło w tej kwestii, koszulki są za drogie? Ludzie się wstydzą czy to już nie modne?
2
No to miałem lepiej. Oglądam mecz na jakimś lipnym streamie, jest 0:2, ścina na minutę, a tu Messi się cieszy z gola. Pomyślałem, że jeszcze szansa na remis, patrze na wynik, a tu 2:2.
7
Zajeb*ście. Oglądam mecz, ścina na minutę przy wyniku 0:2 i nagle 2:2. Cieszę się i płaczę jednocześnie.
0
Planuję powoli wyjazd na własną rękę do Barcelony. Macie może jakieś porady, wskazówki? Tańsze loty z lotniska x albo tania linia lotnicza? Sprawdzony i tani nocleg? Wyjazd na przełomie Sierpnia i Września..
0
No i polecam Handanovica na bramkę :D
0
Matuidi'm lepiej mi się grało niż Marchisio. Na PO polecam urodzinową kartę Peres'a, jest kozakiem. Poza tym Bonaventura miód, jego strzały z dystansu :3... Jakbyś miał hajs to na ST polecam Griezmanna, jak nie to np Mertens tylko pozostaje kwestia zagrania. Ewentualnie Immobile lub Icardi, też mi się nimi świetnie grało.
0
Ja bym zmienił Mooya :p dla mnie jest kiepski
1
Rodzice chętnie zaopiekowaliby się Twoimi pieniędzmi, tak jak tymi z komunii :D
0
No ja miałem P8 lite, p10 lite, a teraz cisne mate 10 lite. Generalnie telefony działały bez zarzutu i byłem (jestem) bardzo zadowolony. Niedługo będzie p20 lite, ale oprócz wyświetlacza nie ma tam nic ciekawego :p. Wersje pro itd są dla mnie za drogie ;d
1
Czemu? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Wolę wiedzieć na przyszłość bo sam jestem użytkownikiem Lite'a xd
0
Zgadza się, rząd E miejsce 11 i 12 bo byłem z dziewczyną :D
0
Ja im nie współczuję, mają dobrych piłkarzy, ale ich styl jest dla mnie żałosny. Miałem też w pamięci jak odpadliśmy z nimi w cwiercfinalach bodajże. Jaki to były mecze z nimi chyba każdy pamięta.
0
Kraków :D
25
Wczorajszy mecz Barcy oglądałem w Multikinie i muszę powiedzieć, że było świetnie. Każdemu szczerze polecam! A widok kibiców Chelsea, którzy wychodzą w ok. 70 min bezcenny.
Ps. Jeżeli ktoś chce się wybrać to polecam miejsca na środku.
1
Tylko 10 kolejek :(( Cieszmy się nowym sezonem, tak szybko odchodzi...
0
Dopiero włączyłem mecz, czemu Denis zszedł z boiska? Kontuzja? Ogólnie ktoś na plus?