0

Dokładnie tak jak Ci @bozyszczu napisał. Kanał jest usunięty, trzeba go samemu dodać. Skorzystałem z pierwszego lepszego poradnika na Google i działa. Minuta roboty

0

Dzisiejszy mecz będzie można obejrzeć na zdf?

0

Na pewno?

0

To jak z moim komputerem. Miał być naprawiony do końca tamtego tygodnia, potem do wtorku, a teraz do końca tego tygodnia.

0

Życzymy im jeszcze gorzej.

0

W tym momencie proszę nie przewijać strony w dół. Zatrzymajmy się na chwilę by uczcić pamięć mojego komputera, który bo wielu latach wzorowej postawy stwierdził, że odmówi posłuszeństwa. Minuta ciszy dla niego.

W każdym razie wejdę na telefonie na fcbarca.com z samego rana i jak zobaczę Coutinho fichado to moja żałoba się skończy.

0

Co za dużo to nie zdrowo. Marzenia marzeniami ale bądźmy realistami, jak tych trzech uda się wyciągnąć to już by było świetnie. Dla Thiago nie byłoby miejsca chyba, że Rakitić by odszedł.

1

Inigo Martinez, Dembele, Coutinho... Aż się łezka w oku kręci. Jak to się wszystko uda to będę szczęśliwy.

0

I jak najbardziej słuszna. Wszystko na temat tego transferu zostało powiedziane.

38

Nie mów mi jak mam żyć :D

0

Nie mają innego wyjścia. Ile Neymar pogra z Alvesem czy Thiago Silvą? Ci zawodnicy są grubo po 30stce. Największym wygranym tego transferu jest Lucas, wydaje się, że częściej będzie grał na prawym skrzydle.

0

Pozwól, że poprawie to zdanie specjalnie dla Ciebie. Otóż chciałbym zobaczyć minę Neymara odpadającego w ćwierćfinale LM w barwach PSG.
@ernielee jestem jakoś dziwnie spokojny o transfery w tym momencie. Bartomeu mówił, że przyjdzie pomocnik - wierzę w Coutinho, a se względu na transfer Neymara przyjdzie jeszcze skrzydłowy. Co do LS myślę, że to będzie Dembele.

Borussia nie chce go zatrzymać za wszelką cenę, dodatkowo sam zawodnik przyznawał, że chciałby dołączyć do Dumy Katalonii. A i Barca ma wystarczająco dużo pieniędzy w tym momencie żeby sprowadzić Francuza.

3

Tak na prawdę po co Neymar odszedł do PSG? Ja rozumiem, że chce się mierzyć z naszym Polakiem Rodakiem Kamilem Glikiem oraz dzielić szatnie z Krychowiakiem (który teraz pewnie odejdzie), ale to i tak słabe argumenty.

Chciałbym zobaczyć jego minę jak odpada w ćwierćfinale LM. Ot tak po prostu. Choć nie życzę mu źle, ale przejście do klubu z Paryża jest jak dla mnie strzałem w stopę dla jego kariery.

Fajnie to można nawiązać do kariery Ronaldinho, tylko, że Ney zrobił w drugą stronę.

0

Liga francuska nie jest na tyle atrakcyjna żeby tam został długo. Z Danim Alvesem czy Thiago Silvą długo nie pogra bo mają swoje lata. A też jakoś nie chce mi się wierzyć, że w lidze mistrzów pokażą coś wielkiego.

1

Jak myślicie, ile Neymar pogra w Paryżu? Sezon? Dwa?

0

O tak, tego też się obawiam.

A Cuenca to chyba bardziej po prawej stronie biega. Na prawej jest już Deulofeu xd

0

Neymar odchodzi - trzeba się z tym pogodzić, ale bardziej mnie ciekawi czy wpłacą za niego klauzulę czy przyjdzie jakiś zawodnik z P$G do nas. Jeszcze do tego jakieś transfery, ciekawie się to zapowiada. Może Pedro wróci? xD Albo Tello :D

7

Daje rade. W każdym razie to jest jego pierwszy mecz także nie oczekuj za wiele. Stres robi swoje :P

1

A my bardzo chętnie zaobserwujemy Ciebie :D -
barti_fcb

0

Ok, mam nadzieję, że sobie z tym poradzę :D. Dzięki

0

Włożyłem sobie kartę z plusa do telefonu bo chciałem skorzystać z internetu. Co się okazało wszystko mi się usunęło z telefonu, a na deser przy włączeniu telefonu pokazuje się logo plusa... Przywrócenie do ustawień fabrycznych nic nie dało, kartę z plusa wywaliłem. Pytanie jak wrócić do tego co było?

Danych mi to nie wróci, ale chociaż żeby tego durne go plusa nie było. Ekran powitalny, tapeta, jakieś ikonki plusa, wtf...

0

Prezydent Pique to jedyne wiarygodne źródło na ten moment.

0

Masz racje, tylko koszulka w sklepie nike ma oba guziki czerwone, a Semedo jeden guzik ma czarny xD. A tak serio to masz rację. Troche droga bo 199 zł, ale bardzo fajna. Po wakacjach muszę ją mieć! Pozdrawiam ;)

0

Semedo ma pro elo fajną koszulkę, gdzieś taką idzie kupić?

31

La Rambla to jakiś fenomen. Codziennie rano można poczytać coś innego. W niedzielę o Verrattim, w poniedziałek o tenisie, we wtorek o Neymarze, w środę o polityce, nie wiadomo czego się spodziewac w czwartek :D

0

Tak. Dałem właśnie coś w okolicach 1100 zł. Kupiłem na allegro. Moim zdaniem jest wart swojej ceny. Bateria działa mi około dwóch dni, jak na obecne standardy to całkiem długo :D. No w każdym razie mam i polecam :)

0

Mam i polecam. Czytnik linii papilarnych działa świetnie i bardzo szybko, aparat robi przyzwoite zdjęcia, sam smartfon prezentuje się bardzo ładnie szczególnie w wersji niebieskiej.

0

Mimo wszystko nie skreslalbym Gomesa po jednym sezonie. Wiem ile kosztował i wiem jak grał w poprzednim sezonie, ale dajmy mu jeszcze czas. Presezon przed nim, może akurat coś zaskoczy :D. A jak nie to będzie transfer w zimie czy w lecie.

8

Nie, bał się przyjść

0

Co jest nie tak z Koke? Dobry zawodnik. Tylko, że przy banie transferowym Atletico na pewno go nie sprzedadzą. Co do Silvy to macie rację, nie wziąłem pod uwagę jego wieku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?