2

Nie jest możliwe ciągle grać takim samym składem. Jedenastka była dobra, wystarczająco dobra żeby ograć Alaves. Zabrakło skuteczności, szkoda tej drugiej sytuacji Mathieu. Pech, że nie grał Pique bo mógłby poszaleć w powietrzu.

PS. Nie oceniajcie Paco Alcacera. To był jego pierwszy mecz. Poza tym po jego zmianie nie wiele się zmieniło, napastnicy nie mieli miejsca. Więcej do pokazania mieli skrzydłowi.

0

Ale będzie murowanie bramki przez Alaves....

0

Jest moc :D

0

Procek Cię nie puści. Weź phenoma x4 955. Chyba taki miał symbol, sam na taki wymieniłem żeby grać w fife 16. Nie powinien być drogi. I śmiga.

1

Przypomniałeś mi stare piękne czasy

Świetna gra! O dziwo nadal w nią grają i nadal są turnieje z nagrodami. Z tego co się orientuje to teraz będzie w Chorwacji.

Edit. Właśnie ściągam bete battlefield 1, zapowiada się fajna strzelanina ;).

4

Rocznik 1993 przejmuję tę stronę. I klub też, a co! Z rozmachem!

0

3x Suarez = tryplet nadchodzi!! #WróżbitaBartek

0

Ja i mój kolega ;d

0

Jeździłem Suzuki Swift, mogę polecić. Ma duże lusterka także jakkolwiek byś je nie ustawił to i tak wszystko ładnie widać, to był dla mnie duży plus xd. Generalnie przyjemnie się jeździło, zdałem za pierwszym! Tobie też tego życzę, mniej stresu i więcej pieniędzy w kieszeni. Pozdrawiam

0

Kroos 45 tempa ;o, Lahm na PO 68 tempa mimo 88 ovr obaj nie są do gry ;p.

0

Ciężki mecz, cieszą trzy punkty. Szkoda niewykorzystanej ostatniej akcji przez Suareza. VeB!

0

hahaha, szkoda, że już nie obejrzymy roztańczonego Pinto na bramce :D

0

Tak dla wyluzowania sie przed meczem... :D:

0

Gol ze spalonego to masz na myśli to, że Morata był na spalonym i blokował obrońce?

2

Orellana jaka brama, 1:1 . Brawo Celta!

0

Biografie Pique, dwie koszulki meczowe, dwa tshirty, dwie polo, kubek. I to co na zdjęciach: (koszulka tak wisi bo jest na niej autograf - uwaga!!!! Sampera ;D)
1. http://images76.fotosik.pl/848/c709ba43768ca41agen.jpg
2. http://images75.fotosik.pl/847/0c2eaefe8f0bae06gen.jpg
3. http://images77.fotosik.pl/848/05dfa6fe01ab60c8med.jpghttp://images77.fotosik.pl/848/05dfa6fe01ab60c8.jpg

0

Dobrze, że z pracy mam 2 minuty do domu i akurat kończę o 13:00. Co nie zmienia faktu, że godzina jest fatalna.

PS. Osasuna vs Celta o 12:00 ':D'

0

Też chciałem się wybrać, ale akurat Oni mają stadion na samym końcu Niemiec patrząc od naszej strony ;d. Troche daleko!

77

Pozwolę sobie zacytować swój wcześniejszy komentarz:

"Ja mam tylko jedną prośbę (a raczej marzenie) żebyśmy w grupie nie trafili na Man City, jakiś rosyjski klub i Celtic. Chciałbym w końcu obejrzeć jakieś "inne" mecze, a nie co sezon to samo ;p"

Dziękuję i przepraszam.

0

Oooo, na mecz Barca vs Borussia M bym się wybrał

0

Czyż nie pisałem, że nie chce w grupie City? Eh!

0

Ja mam tylko jedną prośbę (a raczej marzenie) żebyśmy w grupie nie trafili na Man City, jakiś rosyjski klub i Celtic. Chciałbym w końcu obejrzeć jakieś "inne" mecze, a nie co sezon to samo ;p

0

Umititi, Digne i... Andre Gomes. Jakoś dziwnie przekonuje mnie ten Portugalczyk.

0

Dobrze gadasz, zbieram kase na taki wyjazd. To byłoby mega.

0

500 bym dał, ale 1000 zł nie. Ciekawi mnie jak to będzie z tymi biletami. Nawet na mecz z Juventusem bym pojechał, ale doświadczenia z kupowaniem biletów itd to raczej nie mam ;q

1

U mnie:
Bayern, Atletico, Tottenham, Legia
Barca, Borussia D, Dinamo Kiev, Club Brugge
Przy takim losowaniu Legia spokojnie wychodzi z Bayernem

1

Tak jak pisze @ChanglesGood - dla mnie, jako amatora zdjęć aparat robi bardzo fajne zdjęcia (w dzień, bo w nocy nie próbowałem ;P), a dla kogoś kto ma lepsze oko i oczekuje czegoś więcej od aparatu to pewnie ma swoje wady.

1

Też go używam już jakiś czas i mogę polecić z czystym sumieniem. Nie zacina się, jak dla mnie zdjęcia robi bardzo ładne. skusiła mnie cena bo właśnie stosunek ceny do jakości jest dobry. Wygląda też przyjemnie, godny polecenia.

0

"Będzie fajnie, kto nie ryzykuje ten nie ma. Trzeba z grubej rury." Jego słowa ;D. Po szkole wyjechał do Anglii, nie wiem co robi, ale na pewno nie jest to jakieś wysokie stanowisko ;dddddddd Chciał sobie szybko i łatwo zarobić. (albo jeszcze szybciej i jeszcze łatwiej ;d). Sie chłopak rano załamie :d

9

Kumpel pierwszy raz obstawił mecz. Padło na Atletico. Wszyscy wiecie jak się skończyło, On jeszcze nie bo ma nockę w pracy. Stracił 10k. #PrayForMyFriend

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?