sniapek
Dołączył/a: lipiec 2012
Bochnia
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wolfsburg na wyjazdach jest kiepski, Gent może to wygrać, z Realem ciężko i PSG wygra. (Ma wygrać bo na PSG postawiłem xD). W każdym razie powodzenia :)
3
Oficjalnie.... MSN nie zagra do końca sezonu. Sędzia w protokole napisał, że Celta nie chciała to Barca ich zgwałciła. Niestety potwierdzone info. #MagiaWalentynek
2
Komentator: "Pique... Jeszcze On zaraz strzeli przewrotką" :D Idealny komentarz nawiązując do tego co się dzieje na boisku. VeB!
0
Polecam Expekt, sam tam obstawiam, z różnym skutkiem ;D
1
O to to, ja tak samo. Sobota z dziewczyną, a niedziela... też z dziewczyną z przerwą na meczyk Barcelony :D :D
1
Szkoda, że mecz nie był genialny. Tylko ostatnie 5 minut dało się oglądać
0
Mam zdjęcie i autograf z Samperem, zdjęcie z Kaptoum'em, Xavim Quintilla, Carles'em Aleñá i Joan'em Campins'em. Po meczu Barcy B bez problemu pod stadionem moglismy zrobić sobie z nimi fotki. Z pierwszą drużyną nie jest tak łatwo ale i tak mega się ciesze, koszulkę z autografem Sampera powiesiłem sobie w pokoju, łezka w oku się kręci jak sobie na nią patrze :D
0
Mam z nim fotkę :D
0
Tak samo myślałem jak Ty. Dlatego wolałem nie stawiać pieniędzy na ten mecz :D. Może być 1:1, 1:2 albo jakieś 4:0 :D. Bardzo trudno wytypować.
0
Kolano też, pomijając fakt, że to skrzydłowy. Wielka klasa tego zawodnika, że jeszcze wychodzi na murawę.
0
CR7 grał tak słabo przeciwko Granadzie bo miał problemy żołądkowe. Wszystko jasne, a Wy od razu, że słaby ':D'
0
Dobre teksty mieli :D.
28
"Razem komentujemy rewanż? To weź kanapki i jakieś filmy." - komentator rozwalił system ;D
0
Leo Messi - człowiek(?) ze stali!
1
Chyba nieco taniej wychodzi na futbolhd, na tej stronie komfortowo mi się ogląda. Na Playerze czasami miałem problemy.
0
Ostatnie zdanie troche dwuznaczne :D. W każdym razie jak dla mnie Neymar na duży plus, robił największe zamieszanie spośród całego MSN, starał się za trzech. Dodatkowo Alves za asystę do Pique (który zagrał świetnie) i uratowanie przed golem przy akcji Aduriza.
1
Moja dziewczyna też dzisiaj zdała :D. W Krakowie za drugim, jestem z niej dumny ;D
2
Genialne, aż sam się wzruszyłem. Jeszcze ostatnie sekundy jak pokazują te pięć pucharów... byłem tam! Widziałem to na własne oczy. Super sprawa, jeszcze te emocje dzięki komentatorom. Świetny filmik.
0
To ja dałem 1 zł na 13 meczy. Pierwsze dwanaście siadło, ostatni nie :D. Kurs miałem 71 :P
0
Fajne, chociaż te pierwsze troche Bayernowate.
0
O Inieście nie trzeba wspominać, elegancko zagrał. Turan może bez fajerwerków, wielkich błędów nie popełniał i to chyba On uruchomił podaniem Rakitić'a przy akcji bramkowej. Po tym meczu tylko Alves do sprzedania, to nie jest źle xd
1
Munir dobry na Puchar Króla i luźniejsze mecze. Ale tylko jako napastnik, nie skrzydłowy. Mega szkoda tego straconego gola. Na plus Pique, Masche, Ter Stegen, Busi, Rakitić za świetną asystę i Munir za gola.
0
Kiedyś takim do wszystkiego był Adriano, lewa obrona, prawa, środek, pomoc, teraz jest Roberto, który świetnie się spisuje.
1
Czy tylko mi oglądając ten filmik przypomniał się PInto :D?
0
0
a nie przypadkiem 4. Suarez a 5. Lewy?
A wybacz. zasugerowałem się tym: https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/t31.0-8/12473986_1631849730401579_6341575185867097896_o.jpg
0
Szczerze mówiąc bardzo mi szkoda Busquetsa, De Bruyne i Bravo.
0
Mam rozumieć, że Ci którzy przyszli tj. Ramos, Marcelo, Thiago Silva będą w drużynie roku? :P
0
Pogba z Mamą przyszedł? :D I chyba jeszcze Mama go ubierała, oryginalnie, nie powiem ;D
0
Orientuje się ktoś ile może kosztować najtańszy bilet na mecz Espanyol vs Barcelona? :P