1

Wolfsburg na wyjazdach jest kiepski, Gent może to wygrać, z Realem ciężko i PSG wygra. (Ma wygrać bo na PSG postawiłem xD). W każdym razie powodzenia :)

3

Oficjalnie.... MSN nie zagra do końca sezonu. Sędzia w protokole napisał, że Celta nie chciała to Barca ich zgwałciła. Niestety potwierdzone info. #MagiaWalentynek

2

Komentator: "Pique... Jeszcze On zaraz strzeli przewrotką" :D Idealny komentarz nawiązując do tego co się dzieje na boisku. VeB!

0

Polecam Expekt, sam tam obstawiam, z różnym skutkiem ;D

1

O to to, ja tak samo. Sobota z dziewczyną, a niedziela... też z dziewczyną z przerwą na meczyk Barcelony :D :D

1

Szkoda, że mecz nie był genialny. Tylko ostatnie 5 minut dało się oglądać

0

Mam zdjęcie i autograf z Samperem, zdjęcie z Kaptoum'em, Xavim Quintilla, Carles'em Aleñá i Joan'em Campins'em. Po meczu Barcy B bez problemu pod stadionem moglismy zrobić sobie z nimi fotki. Z pierwszą drużyną nie jest tak łatwo ale i tak mega się ciesze, koszulkę z autografem Sampera powiesiłem sobie w pokoju, łezka w oku się kręci jak sobie na nią patrze :D

0

Mam z nim fotkę :D

0

Tak samo myślałem jak Ty. Dlatego wolałem nie stawiać pieniędzy na ten mecz :D. Może być 1:1, 1:2 albo jakieś 4:0 :D. Bardzo trudno wytypować.

0

Kolano też, pomijając fakt, że to skrzydłowy. Wielka klasa tego zawodnika, że jeszcze wychodzi na murawę.

0

CR7 grał tak słabo przeciwko Granadzie bo miał problemy żołądkowe. Wszystko jasne, a Wy od razu, że słaby ':D'

0

Dobre teksty mieli :D.

28

"Razem komentujemy rewanż? To weź kanapki i jakieś filmy." - komentator rozwalił system ;D

0

Leo Messi - człowiek(?) ze stali!

1

Chyba nieco taniej wychodzi na futbolhd, na tej stronie komfortowo mi się ogląda. Na Playerze czasami miałem problemy.

0

Ostatnie zdanie troche dwuznaczne :D. W każdym razie jak dla mnie Neymar na duży plus, robił największe zamieszanie spośród całego MSN, starał się za trzech. Dodatkowo Alves za asystę do Pique (który zagrał świetnie) i uratowanie przed golem przy akcji Aduriza.

1

Moja dziewczyna też dzisiaj zdała :D. W Krakowie za drugim, jestem z niej dumny ;D

2

Genialne, aż sam się wzruszyłem. Jeszcze ostatnie sekundy jak pokazują te pięć pucharów... byłem tam! Widziałem to na własne oczy. Super sprawa, jeszcze te emocje dzięki komentatorom. Świetny filmik.

0

To ja dałem 1 zł na 13 meczy. Pierwsze dwanaście siadło, ostatni nie :D. Kurs miałem 71 :P

0

Fajne, chociaż te pierwsze troche Bayernowate.

0

O Inieście nie trzeba wspominać, elegancko zagrał. Turan może bez fajerwerków, wielkich błędów nie popełniał i to chyba On uruchomił podaniem Rakitić'a przy akcji bramkowej. Po tym meczu tylko Alves do sprzedania, to nie jest źle xd

1

Munir dobry na Puchar Króla i luźniejsze mecze. Ale tylko jako napastnik, nie skrzydłowy. Mega szkoda tego straconego gola. Na plus Pique, Masche, Ter Stegen, Busi, Rakitić za świetną asystę i Munir za gola.

0

Kiedyś takim do wszystkiego był Adriano, lewa obrona, prawa, środek, pomoc, teraz jest Roberto, który świetnie się spisuje.

1

Czy tylko mi oglądając ten filmik przypomniał się PInto :D?

0

0

a nie przypadkiem 4. Suarez a 5. Lewy?
A wybacz. zasugerowałem się tym: https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/t31.0-8/12473986_1631849730401579_6341575185867097896_o.jpg

0

Szczerze mówiąc bardzo mi szkoda Busquetsa, De Bruyne i Bravo.

0

Mam rozumieć, że Ci którzy przyszli tj. Ramos, Marcelo, Thiago Silva będą w drużynie roku? :P

0

Pogba z Mamą przyszedł? :D I chyba jeszcze Mama go ubierała, oryginalnie, nie powiem ;D

0

Orientuje się ktoś ile może kosztować najtańszy bilet na mecz Espanyol vs Barcelona? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?