sniapek
Dołączył/a: lipiec 2012
Bochnia
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie jakieś wręczanie pucharu czy już było w trakcie reklam? :DD
0
Bez 10 zł, ale ja też, piona! :D
8
Ale urwał, brawo Ney! Jak na razie Brazylia zostawia serce na boisku. Dobrze się to ogląda.
0
Nie wiem, jakoś to nadal do mnie nie dociera, że Polska drużyna w LM ;D
1
Jak Legia wygra i awansuje do LM to jest prawdopodobieństwo, że będą mieli Barcelonę i zagrają mecz w Warszawie? Ciekawe po ile bilety by były. Chociaż wygrana drużyna w tej parze jest zarezerwowana dla białych to pooglądane.
0
Panowie, poratujcie. Jestem w Pradze i nie mam za bardzo gdzie obejrzeć dzisiejszego meczu. Mam jedynie dostęp do internetu na telefonie. Czy na androidzie da radę obejrzeć jakoś mecz? Player na którym mam wykupiony dostęp nie działa... Na drhtv nie mam jakiś wtyczek... Gdzie mógłbym to obejrzeć?
0
Stracił piłkę przez co mieli akcje. Później złe wyprowadzenie i utrata bramki. Nie ma co się kłócić, oglądamy dalej! :)
0
Wcześniej stracił Turan, od niego wszystko się zaczęło. Dodatkowo nawet nie biegł za przeciwnikiem. Nie robię tutaj akcji #NiedlaTurana, bo chciałem jego transferu do Barcelony, ale nie może się odnaleźć.
0
Poklepali nieźle, bramka wybitna, ALE kto stracił? Turan... Stracił w moim oczach bardzo dużo.
3
Piłkarze czekają aż Odegaard przestanie śpiewać ;o. Do czego tu doszło....
0
Ja jestem z Bochni :D. Miło, że ktoś ode mnie kibicuje fcb. Trzeba będzie na jakis meczyk kiedyś wyskoczyć :D
6
Organizacja jest bardzo dobra. Wolontariusze spisali się na medal. Pomijając główne "atrakcje" to jeszcze praktycznie w każdym mieście, które przyjmowało pielgrzymów były jakieś mniejsze imprezy. Cały czas coś się działo i mimo tylu atrakcji nikomu nie stało się nic złego. Mieszkańcy Krakowa, którzy nie chcieli uczestniczyć w ŚDM świadomie wybrali się na urlopy. Wszystko odbyło się przede wszystkim bezpiecznie.
U mnie w mieście bawili się Hiszpanie, mieli mega pozytywną energię którą zarażali mieszkańców. Ci co przyjmowali pielgrzymów jak i sami Pielgrzymi byli bardzo zadowoleni.
Nie wiem o jakie zamieszanie Ci chodzi. Utrudnienia? Kilka ulic zamkniętych, ale pisali o tym dużo wcześniej to można było sobie coś innego zaplanować. Sam byłem średnio nastawiony do tych ŚDM, ale wyszło fajnie :).
1
Nie wiem czy ktoś na to zwrócił uwagę, ale trzeba przyznać, że świetnie wyglądali nasi piłkarze w nowych strojach :).
0
Munir to nasz nowy Pedro :P. W każdej sytuacji mi go przypomina. Biega jak szalony, próbuje dryblować, generalnie... to próbuje wszystkiego i robi dużo wiatru. Cały Pedrito.
2
Cicho... xd
55
Moja dziewczyna w ramach wolontariatu z ŚDM odprowadza Hiszpanów (z Madrytu) do domów, postanowiłem jej pomóc! Chyba nie będzie problemu jak powitam ich w koszulce FCB ':D'
0
Nie pamiętam czy to było na początku Stycznia czy pod koniec Grudnia kiedy to Real grał na Valencie. Meczyk akurat oglądałem w knajpie w Barcelonie z kolegom i kilkoma osobami z fan club Fc Barcelona Polska. To właśnie był świetny mecz w wykonaniu Gomesa, od tamtej pory zacząłem obserwować jego gre. Jak dla mnie świetny zawodnik.
0
Ja też, ja też! Tylko, że mnie nie wezmą.... Nie musicie mnie pocieszać :/
4
Przeczytałem "Piła lub Sosnowiec", to dopiero horror xd
1
"Ma dekolt w serek..." przyznam szczerze, że nie zrozumiałem o co to chodzi. W każdym razie na pierwszy rzut oka podoba mi się. Najważniejsze jak na piłkarzach będzie wyglądała :).
0
Tak. Teraz to ma większy sens bo się powtarzają, myślałem, że co chwile będzie inny xd. Jednak trzeba ruszyć tyłek :D
0
Nie jestem w 100% pewny, ale to jest chyba po to żeby widać było pokemony na aparacie xd
0
Wiem, że wielu użytkownikom nie spodoba się to co napisze, ale... do rzeczy :D. Nie mam żyroskopu w telefonie ':(' (to jeszcze przeżyję), ale nie kminie tego, że tak na prawde nie wychodząc z domu "zdobyłem" jakieś 6 pokemonów ;d. Coś mi ta gra szwankuje, czy to po prostu fart? :P
8
Transfery: Umtiti (Francuz), Digne (Francuz), to może do tego duetu Lackazette? :D
1
Wracam z pracy, wchodzę na La Rambla i co czytam? Nie dość, że Barca zakontraktuje Digne to od razu wiem ile ma lat, ile waży, co je na śniadanie i jak się ubiera. Elegancko, jedna strona i tyle informacji, dzięki! :)
2
Ta pierwsza mega ;D. Ja kupiłem w sklepie Nike taką jak miał Aleix Vidal, m.in na tym zdjęciu: http://cdn1-a.production.liputan6.static6.com/medias/896216/big/083662500_1433814630-1.JPG
Zależy od rozmiaru, tu masz jeszcze "S" - http://www.ambersport.pl/nike-league-fc-barcelona-authentic-polo
Jeszcze tutaj pare modeli:
http://kraksport.pl/fc-barcelona.html
0
Porażka i koniec? To jest CZWARTY (4) finał Messiego w reprezentacji i zawsze źle to się kończy. Po jednej porażce - ok, zgadzam się z Tobą, ale po czterech to powinieneś się zastanowić nad tym co piszesz.
0
No i mam tak samo jak Ty, tylko jestem rok młodszy od Ciebie :D. W każdym razie DBS jest świetne, właśnie obejrzałem nowy odcinek, bardzo mi się podobał. Szkoda, że odcinki są co tydzień, a nie np. co trzy dni, ale nie będę narzekał bo długo czekałem na nowe odcinki.
0
https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g187497-d1150809-Reviews-Barcelona_Urbany_Hostel-Barcelona_Catalonia.html
"Urbany hostel" pod tym linkiem masz wszystko.
1
Byłem, polecam! Nie trzeba bawić się w organizacje, wszystko masz jak na tacy. We wszystkim Ci pomogą i powiedzą co i jak. Minus to jazda autokarem, bardzo długo się jedzie, no ale niestety tego nie da się ominąć (chyba, że polecisz samolotem)*.
Hotel fajny, blisko do metra, jak chcesz nazwe to daj znać to lukne na maile bo nie pamiętam teraz. Tyle tylko, że małe te pokoiki, akurat byłem z dziewczyną i kolegą w pokoju 6cioosobowym. W pokojach są zamykane szafki na karty, każdy ma swoją.
Generalnie wyjazd wspominam bardzo fajnie, akurat to był ten sylwestrowy na 5 dni także sporo pozwiedzałem. Dopłaciłem do tego "lepszego" biletu, z bliska widziałem Neymara, Suareza czy Messiego. Miejsce miałem mniej więcej za bramką w jednym z narożników. Mówię o sobie, że jestem "krótko widzem" to też nie wszystko widziałem co sie działo pod drugą bramką. Szkoda, że na stadionie nie ma powtórek xD.
Podsumowując, jeżeli jeszcze raz miałbym jechać do Barcelony na mecz, na pewno wybrałbym się z ekipą z fcbp.pl.
Pozdrawiam
*Chociaż w trakcie jazdy są jakieś quizy, no i fani Barcy, to jest o czym pogadać i czas leci szybciej :).