18

Dzięki, cześć! :D

8

Co jak co, ale Busquetsa, Ter Stegena i Mascherano również trzeba pochwalić. Wszyscy, ale to wszyscy spisali sie na medal. Jeden czyścił wszystko, drugi obronił setkę, a trzeci... trzeci w zasadzie tez obronił setkę. Brawo chłopaki!!!!!!

1

Do szkoły, do pracy, na spacer. Jutro obowiązkowo w koszulkach Fc Barcelony - najlepszego klubu na świecie :D

0

hahahahah

0

Popłakałem się w trakcie meczu dwa razy, a po meczu jeszcze raz. Jestem cholernie dumny z tej drużyny chociaż do tego rewanżu podchodziłem z dystansem.

Kawał świetnej roboty Panowie. VeB!

7

W prasie od ponad tygodnia czytam o remontadzie Barcelony, przyznam, że dawno nie nakręciłem się tak na mecz jak dzisiaj.

Liczę na dobre widowisko, jestem bardzo ciekawy jak zareagują nasi zawodnicy. VeB!

0

Przynajmniej można wyłączyć i pyknąć jakiś meczyk z Fife.

1

"Będzie remontada, będzie sex". Sport potrafi zmotywować chłopaków.

1

No chyba przed meczem każdy zawodnik Barcy dostał butelkę napoju z napisem "Magia".

0

a tak, masz rację. Działa. Bałem się, że rozdzielczość będzie słaba :d.

0

Chciałem sobie przygarnąć tą pierwszą tapetę, ale nie widzę linku do niej. Ktoś pomoże? :P

2

Fiat Stilo 1,9 JTD, polecam z doświadczenia. Mój pierwszy samochód, kupiony już prawie rok temu. Jest świetny ;). Teraz tylko czekam aż będę płacił OC, ciekawe ile teraz będzie :(

23

Trzeba przyznać, że trener bramkarzy robi robotę. Cillessen i Ter Stegen na początku sezonu nie byli pewni, a teraz którykolwiek z nich jest w bramce daje spokój.

0

A ja Kościelny/Umtiti, Varane/IF Perrin :D. Do francuzów Areola będzie pasował, u mnie bardzo dobrze sobie radzi.

0

Grałem Ter Stegenem i Oblakiem, jak dla mnie to ten pierwszy był lepszy chociaż i tak nie spisywał się jakoś wyśmienicie. Obecnie gram ligue 1 (w sumie to hybrydą) i na bramce mam Areole z PSG. Jestem z niego mega zadowolony.

1

Dokładnie tak jak @melucho napisał, meczyki na prawą strone bo większość osób ma ikony po lewej i zasłaniają terminarz. Pomijając to tapeta jest wybitna, świetna!

Ps. Jakby się dało jakoś edytować i dać na prawą stronę te mecze to bardzo bym prosił ;)

0

Dobry wieczór, ktoś się orientuje czy jest już dostępna tapeta na Luty? Ktoś tutaj odwalał kawał dobrej roboty i przyozdabiał mi pulpit co miesiąc.

0

Tylko w Fifie, choć z bólem serca to piszę, ale Varane.

2

W obliczu tylu kontuzji cieszy dobra forma Danilo.

2

Oglądam na bieżąco co niedziele :). Mam 23 lata i co jak co, ale tego sobie nie odpuszczę ;D

16

Dla Ramosa to obojętne komu strzeli gola. Ważne, że główką i w końcówce. Na pewno zakończył mecz z głową podniesioną do góry.

0

Aha.

0

Porównujesz zabranie nam gola z jednym rzutem rożnym i autem na naszą korzyść?

0

Przeczytaj komentarz @KamQiX, nic nie musze dodawać.

4

Pierwszy raz w życiu widziałem mecz 12 vs 12. Dwunastym zawodnikiem przeciwników był sędzia, naszym byli kibice. Dzisiaj pokazali się od bardzo dobrej strony. Fajny meczyk, dużo emocji, ładne bramki, lecimy dalej! Visca el Barca!

1

O to to to, też polecam Stilo, choć ja mam 1,9 jtd. To mój pierwszy samochód, kupiłem za jakieś 5500 zł. Wybitny samochód, jestem mega zadowolony z niego. Bardzo fajne wyposażenie, 115km też daje frajdę, polecam!

1

Oglądałem kawałek meczu. Grali jakby to był trening, Lucas robił robotę.

0

Jasne, żartowałem tylko :-)

0

to Ty chyba nigdy w fife nie grałeś :D

1

Espanyol, Getafe i Osasuna. Nie trzeba było daleko szukać!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?