sniapek
Dołączył/a: lipiec 2012
Bochnia
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i chyba Higuain skończył na 39 bo wydaje mi się, że nie doliczyłeś dzisiejszych goli
5
Podobno Douglas najgłośniej krzyczał "Campeones, Campeones Ole, Ole, Ole".
1
City w ogóle nie zależało. Wyszli na boisko bez żadnej motywacji i wiary w swoje umiejętności. Oddali ten półfinał za darmo.
0
Fifa 2002 World Cup i te przewrotki z połowy ;D
1
Chciałem oglądać reklamy, a tu Atletico. Eh!
0
Oglądałem jak byłem dzieciakiem, teraz mam 23 lata i dalej oglądam. To jest świetne :P.
0
Suarez to superbohater. Nie dość, że nie było go w meczu to nikt w komentarzach nie pisze o jego fatalnej grze. #Magik
0
Bramkarz nie miał szans tego obronić. To co zrobił mur... masakra
0
Napisał to dla lajków ^^,
0
1. Call of Duty 2
2. CoD2
Te lany, turnieje, lata w to grałem i pozostały fajne wspomnienia i pare znajomości aż do dziś ;)
1
w ogóle*
11
Kazimierz "Kazik" Węgrzyn największym antybohaterem tego spotkania. Zamiast komentować mecz komentował sędziego.
2
Miałem w Listopadzie taki problem. Dali mi później miesiąc oglądania za free. Napisz im później po meczu jaki miałeś problem. Na dzisiejszy mecz ze względu na zacinanie się w Listopadzie dostałem kod i właśnie oglądam za darmo.
3
Munir dobry gracz. Vidal albo odpoczywa przed Atletico, albo sobie nie radzi na treningach.
2
W zamian za to, że w Listopadzie meczyk na playerze mi się troche zacinał to wysłali mi kod na 24h i będe mógł jutro obejrzeć Barca - Real za free :D. Bardzo miło z ich strone ;). Też ktoś dostał maila z kodem?
1
Roberto popracuje w obronie, później wejdzie szybki Vidal na zmęczonego rywala i zanotuje jakąś asyste! Tak będzie :D
1
To ja dla odmiany może coś o Fc Barcelonie ;D. Wiem, że sezon jeszcze trwa, ale trzeba pochwalić cały sztab odpowiadający za zdrowie piłkarzy, fizjoterapeutów itd itd bo trzeba przyznać, że na szczęście (odpukać) tych kontuzji jest mało. Patrząc na inne drużyny to mamy powody do zadowolenia w tym aspekcie.
Zresztą podobnie było w poprzednim sezonie i każdy widział jak to się wszystko skończyło ;)
0
Też dostałeś info odnośnie tego meczu od gościa z grupy na fb? :DD Też to postawiłem :D
0
Rayo 1:1 Eibar do przerwy, ktoś ogląda mecz? Kto przeważa w tym spotkaniu? Coś bym obstawił na live ;d
1
Dobrze, że przypomniałeś. Bez kitu, zapomniałbym. Po głowie cały czas chodziła mi liga mistrzów ;ddd. Ale bym miał... dzięki! :D
0
Świetnie! Neymar pauzuje w meczu z Eibar, niech odpocznie i ochłonie. Wróci mocniejszy.
0
Uczą się w najlepszy możliwy sposób - Messi daje Neymarowi wolnego, a Suarezowi karnego. Niestety tego nie wykorzystują, a szkoda.
3
Bez kitu... Messi w tym meczu jak profesor, a Neymar i Suarez uczniowie i to średnio ogarnięci :ddd
0
Co obronił :o, komentator jakiś włoski tylko "Oh my God"... masakra :D uratował Inter w ostatniej minucie.
22
Neymar mimo, że nie strzela aktualnie dużo bramek to ciągle daje wiele w ofensywie. W każdym razie jak już się przełamie to pewnie hattrickiem, życzę mu tego już w najbliższym meczu ;)
4
Masz racje, chociaż czasami przynudzają i męczą widza tymi la zabawami, experiencami i innymi takimi.
1
Ani ja ani Ty nie trafiliśmy z tym Bayernem i Juve ;D
2
Ja tak samo, z małą różnicą. Dałem Juventus ;d
0
Hen? Ten Henry z cod2 czy Cie z kimś pomyliłem ;D?
13
Czarno na białym, że liga angielska jest najlepsza. Koniec tematu.