12

Możecie mnie zwyzywać, ale na prawde podoba mi się poziom komentowania na Eleven. W końcu coś nowego, czasami mają ciekawe odzywki. Jest ok, nie rozumiem narzekania niektórych oglądających.

2

Jako, iż nie miałem NC+ jestem bardzo zadowolony z Eleven. Świetnie oglądało mi się ten mecz na player.pl. Jakość jak dla mnie wystarczająca, komentatorzy może nie porywający, ale nawet przyjemnie mi się ich słuchało. Jak dla mnie jest dobrze! Wynik też bardzo dobry, zero z tyłu i 3 punkty do przodu!!

0

Tak, drużyna całkowicie się rozsypała ;/

0

Zepsuli mi kupon. Wolfsburg siadł, Villarreal też, a Marsylia... :(

0

Na Livescore napisane, że Bayern zagra trójką w obronie; Lahm, Rafinha, Alaba. A chyba jeszcze Dante tam jest jako zmiennik.

0

Było 4:0, 5:0 to teraz czas na 6:0 i 7:0 :D

0

Na razie jest świetnie!!!

3

Villarreal się osłabiło, bez Vietto, Dos Santosa i Czeryszewa będzie im ciężko. Van der Vaart w Betisie to ciekawy transfer :D

0

Życz mi stu lat i wygranej Barcy w LM. 1.06 - urodziny :DD

1

Czyli nie w tych domowych :D

0

Vermaelen przypominał mi wczoraj Mathieu. Szybki, wysoki, zdecydowany. Może się przydać w nadchodzącym sezonie.

0

Dobre spostrzeżenie. Współczucie na całej linii. Z jednej strony Barca odpuściła drugą połowe i nie dało się tego oglądać, a z drugiej może po prostu nie chcieli tracić sił na i tak wygrany dwumecz. Najlepiej osobno ocenić pierwszą i osobno drugą połowę.

0

Powodzenia z rotacjami dla NSM. Przecież posadzenie na ławce któregoś z nich na 90 minut praktycznie równa się z utratą posady trenera.

0

Vietto czy Dybala kosztem kogo? Aguero, Lavezziego czy Messiego? Znakomici piłkarze, tylko jeszcze póki co nie ma dla nich miejsca w kadrze. Bardziej dziwi nie powołanie Rulliego

0

Wybaczcie, że nie na temat, ale mam pytanie. Jutro Barca gra na Bayern i podobno ten mecz ma być transmitowany na Cyfrowym Polsacie, prawda to? Jak tak to na jakim programie? Będzie z komentarzem Polskim?

0

Pamiętam dlatego bardzo cenię tego zawodnika. Nie hejtuje Suareza. Napisałem, że należy mu się kolor pomarańczowy, bo żółty i czerwony zajęty. A chyba zgadzasz się ze mną, że po ostatnim meczu na zielony nie zasługuje, prawda?

3

Nie, chyba nie rozumiecie mojego komentarza, albo oglądaliście inne mecze. Miał dobre sytuacje, których po prostu nie wykorzystał, a powinien! M.in z Bayernem sam na sam z Neuer'em. Dobrze się ustawiał, ale był nieskuteczny. Suarez to klasa sama w sobie, jest wyśmienitym snajperem, ale w meczach z Bayernem i RSSS nie był sobą. Taka moja opinia.

1

Daj Bóg żeby tak było. Co nie zmienia faktu, że przez dwa ostatnie mecze irytował. W trzecim to się może odwrócić o 180 stopni i jest w stanie walnąć 3 bramki. Wierze w niego, ale potrafi denerwować.

15

Pomarańczowy: Suarez. Drugi mecz się zablokował, czasami denerwuje mnie jego gra.

0

Nie, wróżbita Bartek :D

6

0

Genialny mecz, genialna Barcelona i znakomity Messi. W tle:

i czekamy na kolejne mecze tej drużyny :D

1

Gramy u siebie. Najlepszy i PRAWDOPODOBNY wynik to 3:0. Wiem, być może jestem wielkim optymistą, ale to jest do wykonania. #VamosBarca!

0

Tak zrobiłem, może chociaż w taki sposób dołożę swoją cegiełkę do prowadzenia tej strony, bo warto ;)

3

Przyznam z bólem serca, że cały czas miałem włączonego Adblockera. Ale do cholery... ta strona jest świetna, admini odwalają kawał dobrej roboty, to chyba powinienem zagryźć język i go wyłączyć. Wyłączyłem, dla dobra sprawy! #NIEdlaAdblockeraNaFcbarca.com

2

Ten koleś jest żałosny!

2

Jakby byli na ławce to Sandro czy nawet Munir. Ale Messi, Suarez czy Neymar to zawodnicy, którzy nie chcą być zmieniani... Jeżeli wynik jest już 3:0 albo i więcej to przypuszczam, że potrafią rozdysponować swoje siły tak żeby później nie mieć problemu zagrać w następnym meczu. To goleadorzy, chcą grać, strzelać i pomagać drużynie - na boisku, nie na ławce.

0

Nie mówię o tym co było rok temu tylko o tym co jest teraz. Juventus nie jest lepszy od PSG, a i trudno porównać Atletico z City. Przypomnij sobie jak grała Barca przeciwko swoim drużynom, a jak grał Real.

2

Trzeba się przyzwyczaić do faktu, że nie ma sprawiedliwości na tym świecie.



Barcelona może wygrać LM po spotkaniach z takimi rywalami jak:

Manchaster City, PSG, Bayern Monachium i później finalista



A tymczasem...



Real może wygrać LM po spotkaniach z:

Schalke, Atletico i Juventusem, później finalista.



Obie drogi do finału są zdecydowanie nie równe, a później nikt nie będzie patrzył kto przez jaką drogę przeszedł tylko kto wygrał. Nie można powiedzieć, że wygranie LM przez Barce będzie bardziej prestiżowe niż wygranie LM przez Real, bo za rok czy dwa nikt nie będzie pamiętał kogo dane zespoły miały na swojej drodze do wygrania pucharu.

35

Znowu nikt nie docenia Busquetsa! Bardzo dobrze czyścił w środku boiska, jak Busi gra dobrze to cała Barca gra dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?