sniapek
Dołączył/a: lipiec 2012
Bochnia
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda, w każdym meczu było widać, że bardzo się stara. Jego gra w pressingu i pamiętny gol w meczu z Realem... Będzie mi go brakowało :(
2
Przeczytałem tytuł i śmiać mi się chciało, ale... myślałem, że Pedro na ŚO :D. Tymczasem na pozycji PO mógłby wiele zdziałać. Całkiem ciekawy pomysł.
0
Valdes, Puyol, a teraz Xavi? Eh.. to się podziało. Strach się bać co to będzie w następnym sezonie. Oby było lepiej niż w poprzednim, będę trzymał kciuki.
0
Pozdro, 955 osób wytypowało poprawny wynik ;o
1
Dałem 3:1, a wyświetlone mam 2:0 ':D'
0
Zawiodłem się na lidze typerów... Wytypowałem 3:1, patrze, a tu nagle mam napisane 2:0. To jest po prostu smutne, ehh. Straciłem motywacje do dalszego typowania.
1
A co najlepsze! Dostaje hajs za siedzenie na trybunach i to pewnie nie mały. Nie ma sensu go trzymać, to nie jest przyszłościowy gracz.
2
nie chce nic mówić ale Dos Santos aktualnie wart jest może 500 000 €, przecież ten chłopak kompletnie nic nie grał, ciągle siedział na trybunach. Więc jaka to różnica czy z nim czy bez niego? :d Nikt nie zapłaci więcej za niego tylko dlatego, że kiedyś dobrze grał w Barcy B i ma fajne nazwisko.
2
Mówi się, że trzeba zrobić konkretne zmiany żeby FC Barcelona grała na wysokim poziomie. Myślę, że transfer Cesca pokaże, że nawet tak wybitny gracz jak On może opuścić dumę Katalonii. Być może dzięki temu pozostali zawodnicy będą sie bardziej angażować w grę. Pomijajm fakt, że teraz znajdzie się miejsce dla Sergiego Roberto i dla Rafinhi.
0
Dużo osób pisze "dlaczego nie Masip jako drugi bramkarz?", sam tak wcześniej myślałem, ale... W razie kontuzji Ter Stegena Masip będzie grał we wszystkich rozgrywkach? Imo na Masipa jeszcze przyjdzie czas.
0
Co za gość, wszystko krytykuje. Co do tematu - jak nie Luiz to ktoś inny, ot co.
0
Chciałbym żeby Mascherano został w Barcelonie. Bardzo chętnie zobaczyłbym go jako zmiennika Busquetsa, oraz w razie wielu kontuzji byłby w sam raz na obrone.
0
Miało być, że Alves też strzela z dystansu :P
0
Alves?
0
Ostatni mecz sezonu w moje urodziny. Miło :D
0
Ludzie! Przesadzacie z tą zmianą trenera. Rozumiem jakby w tym sezonie nie było żadnego zwycięstwa Barcelony, ale przecież niebawem wygramy Lige, doszliśmy do półfinału LM, o co Wam chodzi? Nie da się zawsze wszystkiego wygrywać.
0
http://www.rojadirecta.me/goto/ondasport-hd.blogspot.com.es/p/canal-1.html
0
wolno się ściąga, ale nic... poczekam te 42 godziny czy nawet więcej :D
0
Nie będę oryginalny ;d Messi/Iniesta/Casillas, spośród tej trójki wybierałbym zwycięzce ;)
0
Jeszcze tylko brakuje tego, żeby trenował łapanie piłek ;D. Świetny zawodnik, ale co za dużo to nie zdrowo ;).