sniapek
Dołączył/a: lipiec 2012
Bochnia
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja akurat podzielam Twoje zdanie. Chociaż Veratti to nie transfer rodem z fify bo ma małe tempo. W każdym razie jego chętnie bym zobaczył w FCB. Xavi i Iniesta młodsi nie będą, a przynajmniej jeden klasowy pomocnik by się przydał. Co do reszty masz rację. Szczególnie Reus mi nie pasuje, większość czasu leczyłby kontuzje, a Dybala czy Vietto... imo lepiej dać szanse Tello, Adamie, Dongou czy Sandro.
1
Kurde, odnosze wrażenie jakby Barca robiła transfery rodem z fify:
- Kupimy Douglasa bo ma dobre tempo, na PO to wystarczy,
- Weźmy jeszcze Douglasa Coste, też ma dobre tempo, nie za wysoki to będzie dobrze biegał, a i strzały też nawet niezłe ma
0
Masche da sobie świetnie radę. W razie czego jest jeszcze Rakitić. Będzie dobrze :)
0
Bez Alby i Alves przeciwko Eibarowi... Zagramy trójką obrońców czy Adriano - Pique - Bartra - Mathieu?
0
Chyba każdy piłkarz chciałby tak zaginąć i skończyć z hat-trickiem albo i lepiej.
1
Oceniaj po meczu
0
REMIS :D Hell yeah :D
0
Nie ma Messiego, Pique czy Iniesty. Śmiechawo.
0
...i zdobędą 4 miejsce ;d
0
Cały dzień do dupy. Złość minęła, ale pozostaje nie smak. Mimo wszystko do końca wiele punktów do zdobycia, nie zmienia to faktu, że nie chce takich meczy oglądać. Dla mnie to nie futbol kiedy jedna drużyna tak bardzo się zamyka na własnej połowie.
0
Barca nie ma prawdziwych kibiców, słyszycie co się dzieje na stadionie? Nic.
0
Mogliśmy przegrywać po 45 minutach 0:2... Jest 0:1, trzeba coś zrobić.
1
Nie dość, że skład fajny to jeszcze zobaczcie na ławkę... I po co komu transfery :D?
2
A Cristiano też zdąży na El Clasico?
0
Bardzo dobry skład. Nie ma lekceważenia przeciwnika, trzeba walczyć. Kilka bramek dla utrzymania dobrego nastroju i podbijamy Manchaster!!
0
Tydzień się z dziewczyną nie widziałem, zaraz do niej idę, ale... o 16:00 przerwa, idę do domu na mecz. A co mi tam. Barca najważniejsza, po 3 punkty! :D
0
Przyjdzie czas i na Daniego ;)
0
Ale kolorowo przy Leo, no ładnie. A co do oceny Bartry (jeszcze nie czytałem komentarzy, ale na 100% niektórym nie pasuje jego ocena) - redakcja ma alibi, dali 7 tak jak.. użytkownicy ;). Swoją drogą to "tylko" levante, więc nie ma co liczyć na lepszą ocenę (może ewentualnie o 0,5 w górę :P).
1
Pierd*** nie komentuje.
0
Cristiano jak dziecko... poturlikał się kilka razy i ucieszony jak głupi.
1
Schalke miało dobry pomysł na ten mecz. Chcieli postawić autobus i grać z kontry. Szkoda, że stracili bramkę i szkoda tej kontuzji Huntelaar'a. Fajnie się spisuje ten młody bramkarz ;)
1
Chyba oszalałeś gościu ;d. Messiego sie nie zmienia.
0
Rakitić IF jest świetny.
0
A no przecież, dzięki za przypomnienie :)
7
Barca wygrywa Puchar Hiszpanii, Lige i Lige mistrzów. Głównymi architektami wygranych był tercet MSN, trójka nominowanych do złotej piłki...: MSN :D. To by było piękne :D
8
Idealny zmiennik, stara się jak może, zawsze gra na 100%, chociaż nie zawsze mu wychodzi. Bardzo cenie tego zawodnika.
0
Niedokładnie, przeciętnie w obronie (chociaż nie wiele do obrony było) i raczej kiepsko w ofensywie bo nie przypominam sobie żadnego dobrego zagrania w jego wykonaniu.
0
Jego praca przyda się w ważniejszych meczach. W takich meczach jak z Levante może wejść z ławki i zarąbać niesamowitą bramkę :D
0
Boje się, że około 65 minuty wejdzie Sergi Roberto i Rafinha i nie zobaczymy już żadnej bramki bo będzie samo klepanie ;d. Ale obym się mylił.
3
Akurat Pedro zasługuje na minuty. Odpoczynek przyda się Suarezowi.