4

Dzisiaj nikt nie ma prawa krytykować Barcelony. Cieszmy się tym meczem, wynikiem, rekordem Messiego. Wielki dzień, wielki mecz. Visca el Barca!

10

bo Javier Mascherano to jest gość! Prawdziwy piłkarski wzór, może nie zawsze jest pierwszoplanowym zawodnikiem, ale ten człowiek zawsze zostawia serce na boisku. Szacun dla niego!

0

Niestety to prawda. Środek pola jest najsłabszym ogniwem Barcy i teraz pytanie co można z tym zrobić? Już kiedyś pisałem, że potrzebujemy ofensywnego pomocnika, przydałby się taki Isco, Modrić albo chociażby Koke. Z innej ligi nadawałby się Vidal czy nawet Pogba. Można tutaj wymieniać i wymieniać. Nadaje się prawie każdy zawodnik, który potrafi strzelić zza pola karnego i posłać dobrą piłkę do przodu. No, ale tak... sankcja transferowa. Pozostaje dać szansę Rafinhi i czekać na błysk Iniesty...

0

nie rozmiem... Co się dzieje z Montoyą? Musi coś być na rzeczy, że nie jest wystawiany. To jest nienormalne.

0

Wydaje mi się, że brakuje ofensywnego pomocnika. Tak na prawde tylko Iniesta takowym jest. Rafinha póki co za słaby, reszta gra bardziej zachowawczo i do boku albo w tył, a nie do przodu.

0

Wzmocnieniem będzie Vermaelen :D

0

Dlatego właśnie znalazł się wśród 23 zawodników.

0

Idąc tokiem myślenia ludzi, którzy wybrali tych 23 zawodników to... najbardziej sugerowali się MŚ, stąd m.in. Mascherano czy James Rodriguez. Wygląda na to, że złotą piłkę zgarnie Messi za MVP MŚ, a trener oczywiście Loew.

1

Po każdym przegranym meczu będziecie pisali "Pep wróć"? Masakra z wami..

0

W zasadzie to masz rację. Aktualnie Lucho wręcz powinien postawić na Masche w środku pola. Chociaż zobaczymy, Busquets też sobie może świetnie poradzić.

0

Jeżeli Busquets na ŚPD to Mascherano zagra na ŚO, jest w takiej formie, że szkoda go zostawić na ławce. Ja bym chyba zaryzykował i dał Masche na ŚPD, w obronie Alves - Pique, Mathieu - Alba.

0

"Czujemy się komfortowo w każdym systemie, 4-4-3 czy 4-4-2," 4-4-3 to jak sędzia im pomaga ;D

0

wstyd mi za siebie, jak mogłem zapomnieć o Luisie. Myślę, że tak, ale to będzie zmiana w trakcie meczu :D

1

Jeszcze nigdy nie napisałem komentarza odnośnie składu jaki wystawi Lucho. Tym razem pokuszę się o to ;D. Przeciwko białym wystąpi: Bravo - Alves, Mascherano, Mathieu, Alba - Rakitić, Busquets, Iniesta - Neymar, Messi, Pedro. Jestem ciekaw czy Luis Enrique mnie zaskoczy :D.

0

mówisz, że Mascherano nie potrafi 'porządnie' rozegrać? :o

0

czemu nie ma Mascherano w XI kolejki? :(

0

Ja myślę, że Rakitić dobrze wypełnią lukę po Cescu. Nie dość, że potrafi świetnie strzelić z dystansu to jeszcze bardzo dobrze podać i przede wszystkim wspomóc drużynę w defensywie. Tego ostatniego brakowało mi w Fabregasie.

0

Jedyny zawodnik, który cały mecz grał na bardzo wysokim poziomie. Masche to jest gość!

0

Serio? Z Malagą już w środe?! Kurde, super :D.

1

Mówcie, że wszyscy zagrali świetnie, ale przecież to nie prawda. Mathieu, Rakitić - więcej strat niż pożytku, Alves w zasadzie też. Jedynym zawodnikiem, który przez cały mecz prezentował dobry poziom to moim zdaniem Mascherano.

0

a widziałeś jak dosłownie minute później rzucił się na zawodnika żeby odebrać piłkę? Jestem prawie pewny, że po strzelonym golu troche by odpuścił, a tymczasem starał się jeszcze bardziej.

1

Dobrze, że Messi nie trafił tego karnego. Nie była to najważniejsza sytuacja w meczu, a potrzebował takiego kopa żeby wstać na nogi i zmazać plamę. Myślę, że w drugiej połowie ją zmaże ;D. Rakitić to jest gość, takiego zawodnika potrzebujemy. Tylko żeby nie tracił piłek ;dd

1

Pedro dzisiaj strzeli, mówię Wam!

7

Jak można pisać "słabizna Barcy"? Nie rozumiem, kilka razy nie wpadło, a powinno wpaść. Są 3 punkty, nie grało kilka osób z pierwszego składu, Świetna piłka Xaviego do Neymara po której powinna paść bramka. Na minus Rafinha i S. Roberto, Munir mógł pokazać więcej, reszta pozytywnie albo bardzo pozytywnie.

0

Ter Stegen, Bartra, Samper, Roberto! Bardzo się ciesze, jeszcze tak w 70 minucie przy dobrym wyniku chciałbym Douglasa zobaczyć i będę spełniony. Vamos!

1

Charyzmatyczny i dający z siebie 100% w każdym meczu. Zasłużył!

2

Zgadzam się z Tobą! Może nie jest najlepszy w wykończeniu akcji, ale walczy o każdą piłkę i biega jak szalony. No i ten zakaz transferowy. Pedro musi zostać, przecież Neymar potrzebuje zmiennika, nie chce żeby Iniesta grał na LS.

3

Rakitić wczoraj świetny mecz zaliczył. Ta piłka do Alvesa była niesamowita. Oby tak dalej :)

4

Mathieu, Vermaelen, Pique, Bartra. W końcu mamy obrońców! Oceniać ich można po zakończeniu sezonu, na pewno nie teraz. Fajna paczka się zrobiła, zobaczymy jaka wyjdzie z tego drużyna.

1

192 cm wzrostu - obrońca, ja się ciesze :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?