0

Kontuzje kontuzjami, ale Bravo już powinien wrócić, Alba też jest do gry. Chyba nawet Douglas zdążył się wyleczyć. Chociaż tyle, że obrone będziemy mieli zdrową. Najgorzej ze środkiem pola.

0

Nawet nie zdajecie sobie sprawę jak bardzo ciesze się z tej wygranej. Morale zawodników FCB wzrosną, trzy punkty na wagę złota, być może dzięki temu szybciej ogarniemy pierwsze miejsce w grupie i będzie można dać pograć innym zawodnikom w starciu chociażby z BATE.

Każde punkty i dobra gra cieszy jeżeli weźmiemy pod uwagę ilu zawodników Barcelony ma kontuzję. Świetny wieczór, myslę, że wygrana BATE z Romą też jest dla nas dobrą wiadomością.

0

Neymar. Rozruszał grę, starał się, biegał, stwarzał sytuację.

5

Munir i Sergi Roberto aktualnie ratują Barce. #KoniecJestBlisko :D
BRAWO, do boju!! VeB!!

0

Suarez więcej macha rękami niż nogami. Denerwuje ten facet już! Ma takie atuty, świetny zawodnik, a tak irytujący.

0

Dzięki, wypróbuję :)

0

Futbolhd mimo wykupienia hd przycina. Macie jakieś alternatywy? :/

0

Działa.

0

Komentarz usunięty

0

Przekonamy się, czekam na to z niecierpliwością.

0

Swoją drogą ciekawe ile będzie kosztowało oglądanie Eleven na player.pl albo na ich stronie. Dla mnie jako, iż mam bardzo dobry internet, a nie mam nc+ to będzie ciekawa propozycja.

1

Myślę, że komentatorzy się ogarną. Widać, że wkładają dużo pracy w to aby się polepszać. Cieszy mnie chociażby fakt, że czytają komentarze na fb swoich słuchaczy i odwołują się do nich w czasie meczu.

0

To na pewno przez Pereza!

26

Sevilla w strefie spadkowej, Villarreal w tym momencie (wygrywają z ATM) na 1 miejscu w tabeli La Liga, Chelsea na 15 miejscu, Inter pierwsze miejsce w lidze... Dzieje się, dzieje.

Ale jedno się nie zmienia i pozostanie na zawsze....
4. Arsenal

6

Ale marudzicie! Ludzie, mamy tylko 1 punkt straty do lidera w lidze, w LM jest dość lajtowa GRUPA i jeden z najtrudniejszych wyjazdów mamy za sobą. CdR jeszcze nie ma, ale na początku i tak praktycznie Barca B może grać. Dotrwamy do końca Grudnia, będzie Arda, będzie Aleix. Do tego na pewno ktoś jeszcze przyjdzie i znowu będziemy cisnąć każdego. Martwią jedynie kontuzje, ale do najważniejszych spotkań zawodnicy powinni dojść do siebie (Pomijając Rafinhie, niech w spokoju wraca do zdrowia).

Także czy to 5:0, czy 20:19 liczą się wygrane. Dzisiaj Ter Stegen rozegrał bardzo dobry mecz, nie z jego winy ta bramka.

0

Na Firefoxie co chwile się wyłączało, na operze śmiga bez problemu.

0

Ależ się przyda Aleix i Turan. Pierwszy bo jest mega szybki i będzie mógł wracać za przeciwnikami, a drugi załata te wszystkie dziury w ofensywie co mamy.

1

Jak real zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii to będą musieli dać Maladze 1 mln ze względu na Isco. To, że Pepe i Ramos nie zagrają w dzisiejszym meczu chyba kompletnie nic nie zmieni. Wydaje mi się, że każdy zna już wynik ;d...

0

Nie czepiaj się Douglasa. To dobry zmiennik tylko Lucho nie daje mu szans. Nawet nie ma kiedy dawać mu te minuty. Tak czy inaczej jako PO nigdy nie będzie decydującym ogniwem :P

0

Ale doświadczony gracz, który osiągnął znacznie więcej nie posłucha młodego, niedoświadczonego bramkarza. Nie mówiąc już o jakimś 17nastolatku :P.

50

Szkoda mi Ter Stegena. Odnosze wrażenie, że kiedy Marc stoi na bramce to przeciwnicy zawsze mają strzały życia ;d. Ma chłopak talent, ale ma też ogromnego pecha ;d.

Aaa i jeszcze jedno. Czy nie wydaje Wam się, że kiedy broni Bravo obrona gra lepiej? Wpływ bramkarza na obronę robi swoje, jak na moje to Claudio potrafi solidnie wydrzeć się na obrońców jak coś zepsują. Marc nie ma jeszcze doświadczenia i jest chyba za młody na darcie się na Pique tudzież innego obrońcę.

0

Żeby nie było niedopowiedzeń, Celta gra znacznie lepiej od Barcy, ale mają też o wiele więcej szczęścia. Piłki bite na ślepo lecą prosto do nich, to co się odbije również. A my? Słupki, minimalnie nad bramką itd.

1

Czy tylko mi się wydaje czy Celta ma mnóstwo szczęścia?

1

Jak się nie myle to jeszcze Muniesa. Złapał taką kontuzje w presezonie. Poprawcie mnie jak się mylę.

0

Dołączam się do pytania. Koszulka epicka.

0

Nie tylko u Ciebie. U mnie jeszcze czasami transmisja sama się wyłączała ;d

0

Tak, na cały ;)

0

Wam też co chwile się wyłączał stream na player.pl? Nie zacinało się, ale sam się wyłaczał... albo komentarz był wcześniej niż obraz. Pozdro...

7

Wchodzę w komentarze żeby poczytać opinie innych osób odnośnie gry w eliminacjach do Euro, jakiś nowinek o Barcy albo nawet o jakiś statystykach ciekawych, a tymczasem czytam o jakiś kłótniach, miodowych latach i Bóg wie czym jeszcze nie związanym z piłką, a co dopiero Barcą. Nie będę wskazywał palcem na tych co notorycznie piszą o glupotach ale nicki ciągle są te same. Ogarnijcie się trochę, robicie tu śmietnik.

0

Jeden czy dwa babole puszczone przez DDG i "kibice" realu będą chcieli go sprzedać. Więc ciężkie życie czeka młodego Hiszpana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?