0

Jackson Martinez

5

"Remis boli" albo niektórzy traktują ten remis jak porażkę. Masakra z Wami :D. Przecież już na początku sezonu każdy wiedział, że będzie mega ciężko do Stycznia, tymczasem walczymy we wszystkich rozgrywkach, w lidze jesteśmy na czele, w LM wyszliśmy na 1 miejscu z grupy, w CDR gramy w kolejnej rundzie.

Czemu miało być ciężko do stycznia? Brak zmienników, motywacja też lekko spadła po tak sytym poprzednim sezonie, Messi jeszcze kontuzji się nabawił, nie było ciekawie. Już jest połowa Grudnia, Leo z meczu na mecz będzie miał lepszą formę, już niedługo do gry wkracza Aleix i Turan, zapowiada się ciekawa walka na wszystkich trzech frontach.

Jedno co chciałbym żeby piłkarze zrobili do końca roku - to wygrana KMŚ. To będzie pozytywny kopniak w tyłek na następny rok.

0

Na razie nie żałujesz, dopiero będziesz żałował :-)

24

Dzięki fcbp.pl będę na tym meczu z Betisem! Marzenia się spełniają :D. Ciekawe czy ktoś z adminów fcbarca.com też się wybiera ;D?

0

Na maila dostałem.
@Arczi1899 - właśnie nic nie pisałem dlatego się zdziwiłem

10

"Szanowny Kliencie,
przepraszamy za problemy techniczne, jakie napotkałeś przy okazji transmisji meczu El Clasico. Zdajemy sobie sprawę, że ten mecz był dla Ciebie ważny. Zapewniamy, że podjęliśmy aktywne działania, aby podobna sytuacja nie wydarzyła się w przyszłości.
W ramach przeprosin, na Twoim Koncie włączyliśmy nieograniczony dostęp do pakietu player PLUS + LIVE + SPORT ważny do 31 stycznia 2016 roku."


Hehe, pozdrawiam ;D. Fajnie się zachowali, czasami faktycznie były problemy, ale większość meczu oglądało się bez problemu :D. Warto było wydać te 11 zł.

0

Nie mam! Neymar świetny mecz mimo braku bramek i niewykorzystanego karnego. Wszyscy rozegrali dobre zawody, z Ter Stegenem włącznie. Jego morale powinny podskoczyć. Wynik świetny, szkoda straconej bramki w ostatniej minucie. Dwa ostatnie mecze - 10 bramek zdobytych, 1 stracona.

2

Przypuszczam, że jakby na bramce stał Bravo to byś napisał, że strzał życia, nie do obrony.

2

Można dodać, że w wyjściowej 11 Realu był tylko jeden Hiszpan ;p

0

Pytanie do tych co byli na meczu Barcy na Camp Nou. Jaki jest widok z trybun Goal? Będę coś widział xd?

0

Oglądałem chyba cztery skróty wczorajszego meczu, z Hudsonem, jakimś innym Anglikiem, Rosjaninem i panami z Eleven...

... przyznam szczerze, że najlepiej mi się słuchało tych z Eleven. Największe emocje, z tą "masakracją" świetnie im wyszło. Kilka fajnych ciekawostek i dobrych tekstów. Co raz lepiej sobie radzą.

12

Mówcie co chcecie, ale trzeba też docenić prace sędziego głównego i liniowego. Praktycznie w tym meczu nie było żadnych kontrowersji. Oraz... niedoceniany Alba, świetna asysta do Suareza, wszędzie go było pełno. Każdy zawodnik oprócz Munira spisał się na medal. Kapitalny mecz.

0

Tak.

2

Powiem Wam tyle... Kupiłem premium na player.pl. Na co dzień używam chrome i niestety na nim nie da się oglądać - zacina. Przełączyłem mecz na opere, której nie używam i zero ścin. Pozdrawiam i polecam zmienić przeglądarkę na czas oglądania meczu.

0

Wydałem te 11 zł, od razu włączyli mi dostęp. Włączyłem sobie mecz Lyon vs Nice, na samym początku troche się zacinało, później w ogóle ścina na dłużej, ale teraz od jakiś 5 minut chodzi dobrze. Mój net: http://www.speedtest.net/my-result/4849510784

0

To akurat nie jest problem :P, kwestia tego czy jakość jest ok i czy nie zacina

0

Dołączam do pytania, warto? Ktoś ma i może polecić?

0

Ja z dziewczyną i kolega :)

0

Odpisałem PW. Nie wiem ile miejsc zostało, ale myślę, że śmiało można się zapisywać.

0

Wybiera się ktoś z Was na Sylwestra do Barcelony z fcbp.pl?

1

Wszyscy tutaj o Thiago piszą (którego mi też jest szkoda...) a ja napiszę o Fontasie. Bardzo fajnie się zapowiadał aż tu kontuzja wykluczająca go z całego sezonu. Szkoda chłopa, w sumie tak samo jak Cuenci.

1

"Sylwester w Barcelonie". Na stronie fcbarca.com podana jest cena 1490 zł, a na stronie fcbp.pl widnieje cena 1390 zł. Która jest prawdziwa ;D? Chyba, że ta druga jest uaktualniona, a ta tutaj jeszcze nie. Ktoś coś wie na ten temat?

0

Wie ktoś ile jest miejsc na sylwester z FCB? :d

1

Właśnie to potwierdzenie udziału też mnie intryguje. Do kiedy trzeba kase wpłacić . Co do reszty to chyba masz odpowiedź w tekście. Noclegi i śniadanie w cenie.

1

Ktoś wie do kiedy będzie można wpłacać na tego Sylwestra z FCB? Pozdrawiam :)

1

Ibox to raczej kiepska firma, może być tak, że naciskawszy trzy (lub więcej) klawisze to po prostu nie działa :D. Trzeba dużooo dopłacić żeby móc naciskać wszystkie klawisze na raz. Chociaż trzy klawisze to nie dużo to jednak ibox nie jest w stanie Ci tego zagwarantować. Ale ręki sobie nie dam obciąć, że to w tym tkwi problem.

4

A ja myślę, że będzie poza pudłem, na 4 miejscu. I w zasadzie tam właśnie bym go wstawił. Messi, Ronaldo, Suarez, Lewandowski, Neymar. Mniej więcej tak wygląda według mnie pierwsza piątka.

Co do Neymara, czekam na jakąś goleade w jego wykonaniu. Niech jego morale wskoczą na jeszcze większy level i może zacznie grać na bardzo wysokim poziomie w każdym meczu.

0

Bochnia! Nie daleko ;D

0

Kupiłem w Empiku za 159 zł. Całkiem przyzwoicie wydaje mi się ;p

0

Jakież to jest normalne, drużyna której całkowicie nie idzie gra mecz życia akurat przeciwko Barcelonie. NORMA!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?