0

Wierze w Niego. Czekam aż się przełamie, choćby to było w finale LM.

61

Dziwie się, że nikt nie wspomniał o Busquetsie. Świetny mecz tego zawodnika :)

0

W tym, że czasami brakuje naszym grajkom wzrostu w polu karnym. Jakby grał za Busquetsa to jednego wysokiego zawodnika mniej.

1

Ile razy oglądałem Verrattiego tyle razy świetnie się spisywał. Szkoda tylko, że jest niski :P.

8

Dzisiaj mój mały jubileusz. Dzień nr 1000 na fcbarca.com :D

10

Oceniacie Douglasa tylko i wyłącznie z występów w Barcelonie których praktycznie brak (po dwóch meczach można go oceniać?). Jestem pewny, że Ci z Porto oglądali jego występy z poprzedniego klubu - Sao Paulo. Być może tam był świetnym zawodnikiem, a nikt z Was nie oglądał żadnego meczu tej drużyny...

0

Niech zostanie, dobry zmiennik.

1

Szkoda, że nie ma w Barcy dla niego miejsca. Nasze trio ma jeden minus, nikogo nie można zmieniać ;d. Są tak nienasyceni grą, że każda rotacja w ataku skutkuje fochem danego gracza ;d.

6

Lacazette z takim potencjałem to nie zgodzi się na bycie rezerwowym.

1

Rozumiem, że Vietto/Dybala miałby być zmiennikiem Suareza? Może by pograł kilka meczy w Pucharze Króla, kilku łatwiejszych meczach LL i może w kilku grupowych w LM. Czyli w zasadzie przydałby się nam taki zawodnik, ale wchodziłby do składu kosztem Munira i Sandro.

1

Poradzić pewnie poradzi, szkoda, że z Douglasem/Montoyą albo jakimś wynalazkiem na PO.

1

Krótko mówiąc byłoby ciężko gdyby Alves odszedł w letnim okienku. Wielką stratą będzie odejście Xaviego, jednak jego w okresie od letniego do zimowego okienka transferowego można zastąpić chociażby Rafinią, a Dani nie ma żadnego konkretnego zmiennika.

0

Jakby odszedł w lecie razem z Alvesem to będziemy w czarnej dupie...

1

Xavi jest nam potrzebny :(

1

Ale w 2015 w następnym sezonie pewnie trafi :D

1

W Kanadyjskiej razi w oczy 0 asyst i goli Iniesty :(

0

Brawo Bravo! :)))

4

"Jedyna magia Bale'a w meczu to to, że zniknął" komentarze po meczu 'speców' ciekawe :D

0

Cała linia obrony Barcelony zagrała na bardzo wysokim poziomie. Alves mimo kilku błędów też bardzo dobrze. Brawo Barça​!!! Neymar w drugiej połowie indywidualnie interesująco zagrał, szkoda wykończenia.

3

Czy tylko ja co chwilę wchodzę na fcbarca.com żeby zobaczyć jaki będzie skład?

0

Dzięki za info :)

2

Na jakiej stronie najlepiej obejrzeć El Clasico? Jestem w stanie wysłać smsa jeżeli nie będzie cięło i w hd ;). Polecicie coś?

0

Sevilla tudzież Wolfsburg mają największe szanse. Chociaż w grze jeszcze jest Zenit, może będą czarnym koniem ;)

33

Czerwony to powinna być skuteczność ;d

1

Wszyscy piszą i mówią o tym jaki to Douglas słaby, ale.. ja tak na prawdę widziałem chyba tylko jeden mecz z nim. Jak można po jednym meczu go oceniać?

0

Messi to ikona Barcelony. Nie można go sprzedać.

0

Jestem przeciwny transferu Reusa, ale Pogba/Verratti czemu nie? Jeżeli FCB ma kase to czemu nie zainwestować w kogoś z nich? Przecież to nie idzie z Twojej kieszeni. Za Suareza też dużo kasy poszło, ale ta kasa się zwraca.

0

Tylko kilka. Może się wyróżniać na tle Bayeru i nawet całej bundesligi, ale imo potrzeba kogoś innego.

26

Nie no... Jakbyśmy byli Valencią to może i spoko, ale potrzeba kogoś ze światowego topu, w końcu to Barca!

0

Może być i Pogba, w każdym razie zgadzamy się z jednym - klasowy pomocnik jest potrzebny ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?