sniapek
Dołączył/a: lipiec 2012
Bochnia
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Deulofeu to skrzydłowy, który zawsze chce być postacią pierwszoplanową w swojej drużynie. Talent to może i ma, ale stracił w moich oczach bardzo wiele przez swoją arogancje. Porównałbym go do Robbena, ale oczywiście Gerard jest o kilka poziomów gorszy od Holendra.
0
Wolałbym Danilo ;)
0
Zgadzam się, każdy popełnia błędy, ale błędy popełnione w wygranym meczu zdecydowanie mniej bolą od błędów popełnianych w przegranym.
0
Ter-Stegen popełnił błąd. Fajnie, że w wygranym meczu i ten jego babol nie przesądził o niczym. Takie błędy można wybaczyć przy takim wyniku, a nauczka na przyszłość jest.
1
Zdobył gola, asystował, zwymiotował, czego chcieć więcej? Nie ma co robić wielkiego 'halo' z tego. Tak już ma.
0
Jakbym miał troche bliżej do Barcelony to na pewno bym się wybrał, a tak to cóż mogę poradzić :(
5
Uśmiech na twarzy mam tylko ze względu na Messiego. Pomijając jego świetną gre to jeszcze zostawił karnego Neymarowi. Karnego, którego swoją drogą to Leo wypracował. Wynik mógłby być lepszy. Pique i Masche, jak dla mnie świetni :).
0
W meczach grupowych LM przeciwko Barcelonie grał świetnie. Ogólnie fajny zawodnik.
0
A czy przypadkiem Levante nie ograło ostatnio Malagę 4:1? Wiadomo, to jest Levante, a nie Atletico czy Valencia, mimo wszystko nie ma co lekceważyć przeciwnika.
3
Skoro nie zagra Montoya ani minuty to przeciwko Levante na prawej stronie zagra... Adriano. Zobaczymy jak mu pójdzie :)
0
Jeżeli Montoya ma zostać to pewnie On zagra. Adriano wszedł w drugiej połowie bo Martin nie był powołany. W każdym razie ja bym wolał chyba Montoye przeciwko levante bo do Adriano jakoś nie mam zaufania.
1
Neymar mógł mieć hat-tricka :/. Szkoda nie wykorzystanych sytuacji, ale mecz był już pod kontrolą. VeB!
0
+++++++++ dzięki :D
1
Wtedy Mascherano mógłby częściej grać jako ŚPD. Mathieu młodszy nie będzie, Masche czy Vermaelen też. Pozostaje Bartra, który musi się ogrywać. Do niego pasowałby taki Marqinhos czy inny młody, perspektywiczny gracz.
2
Za Inieste to bardziej Pogba albo Koke pasuje. Poza tym Reus jest za bardzo podatny na kontuzje.
0
Reus jako zmiennik Neymara? Bez sensu. Już lepiej dogadać się z Danilo + jakiś ŚO no i jak dla mnie ŚP typu Koke też by się przydał...
0
Atletico to zwierzęta na boisku. Fajnie było, ale się skończyło. Następny mecz mogą przegrać :D. Jutro Barca po 3 punkty obowiązkowo!
0
Akurat Busiego nie można obwiniać za wynik wczorajszego meczu. Zagrał solidnie, zawiedli inni zawodnicy - Suarez, Munir, Iniesta. Ten pierwszy nie wykorzystywał dobrych sytuacji, ten drugi nie robił nic, a Andres... gdzieś po drodze na boisko zgubił swoją magię. Ani w ofensywie ani w defensywie nic nie grał :/.
0
1. Mascherano, w każdym meczu zdrowie na boisku zostawia. Mimo niskiego wzrostu daje z siebie wszystko. Na drugim dałbym Albe, trzecie Pique.
0
Opinia nie poparta odpowiednimi argumentami.
0
Czemu według Ciebie Enrique powinien dostać mniejszą ocenę?
0
Teraz mają go w tyłku, a jak nie będzie można robić transferów to Zubi będzie go prosił żeby został -,-
0
Tego właśnie nie lubię. Barca w grupie gra na taką samą drużynę co w zeszłym roku, a później trafia się drużyna, z którą również grali. Zamiast City wolałbym nawet Arsenal czy Juventus :/. Pomijając fakt, że Real w 1/8 zawsze na ogórków...
0
Już na początku meczu wiedziałem, że ta formacja i ten skład mogą zrobić dużo dobrego. Brakowało mi tylko Alby, szkoda, że nie było dla niego miejsca na boisku. Trio w ataku, do tego Pedro, który biega jak szalony i walczy niesamowicie, a na deser trzech wysokich ŚO. W końcu miał kto wybijać piłki głową po stałych fragmentach gry.
2
To tak w ramach uratowania trzech punktów z Valencią?
2
Mathieu jak dla mnie póki co się sprawdza. Nie mam do niego większych zastrzeżeń. Prawdziwy, silny, wysoki ŚO. Nie ma co narzekać.
0
Ale zagra na przeciwnika z innej półki. Pomimo rytmu meczowego po prostu styl gry, jego szybkość, zwrotność i wyprowadzenie piłki jak dla mnie pozostawia wiele do życzenia. Nie lubię oceniać i pisać negatywnie o piłkarzach Barcy, Adriano fajnie gra na LO i jego świetne strzały... ale to się nie przyda na miejscu Alvesa. W grze kombinacyjnej nie da za wiele. Obym się mylił i życze mu bramki, a może nawet dwóch :D.
1
Montoya nic nie gra, Douglas to strzał w kolano (nic nie gra i nie ma zgrania), a Adriano jest słaby na PO. Jesteśmy w czarnej dupie ...
0
dzisiaj jest 1 Kwietnia?
0
ale można je przemilczeć i cieszyć się trzema punktami :D