14

Jutro mecz o 13:00. O tej godzinie normalnie kończę prace, przed telewizorem przy dobrych wiatrach byłbym o 13:05, ale szef wymyślił sobie nadgodziny. Jak się nie wyrobimy z robotą to jutrzejszy mecz będzie pierwszym w tym sezonie którego nie obejrzę.

Niby to nic strasznego, a jednak mi smutno. Wybaczcie, musiałem to z siebie wyrzucić.

10

Wychwalacie Vidala i Denisa Suareza, a Mascherano to nikt nie doceni! Świetnie przecina akcje przeciwników, wszystko zatrzymuje już na starcie. Dobre zawody Argentyńczyka!

0

Dzięki wszystkim za opinie! Trzymam za niego kciuki, niech asystuje i strzela bramki. Crackitić jest nam potrzebny :D

2

Bardzo go lubię i widziałem jak sobie radził w Sevilli. Tam był czołową postacią. Wiadomo, to jest Barcelona, tutaj jest jednym z wielu.

Co nie zmienia faktu, że ostatnimi czasy jest troche nijaki. Po prostu gra bardzo asekuracyjnie i nie ryzykuje z trudniejszymi podaniami.

17

Rakitić to fantastyczny piłkarz, świetnie pracuje w defensywie, potrafi dobrze podać i dołączyć się do akcji ofensywnej... Tylko właśnie - gościu wie jak uderzyć z dystansu, a prawie w ogóle tego nie robi. Prostopadłych piłek od Chorwata również nie widziałem za dużo.

Coś go ogranicza czy ja coś pominąłem? Wiadomo, może trener chce żeby był bardziej zaangażowany w defensywe od goli jest MSN.

25

Patryk Mirosławski to bardzo kiepski komentator. "Nie bójmy się tego powiedzieć na głos".

0

Jak już udało się włączyć to na razie śmiga. Oby tak zostało :d

0

Tego się obawiałem. Wszyscy wykupili dostęp do eleven na player.pl i strona już w tym momencie ledwo działa..

0

Właśnie też się zastanawiam nad przesiadką na p9. Tylko zastanawiam się czy będzie warto, czy faktycznie odczuje jakąś różnice itd. Muszę poczytać o tym ;D

1

Przegladałem ostatnio oferty dla swojej dziewczyny mniej więcej w tej cenie. Jej akurat najbardziej odpowiada LG K10 (miała swoje wymagania...). Mi osobiście najbardziej przypadł do gustu mój* Huawei P8 Lite.

*Użytkuje już go jakieś pół roku i jestem z niego bardzo zadowolony. Fajny aparat, nie zawiesza się, bateria wytrzymuje jakieś 1,5 dnia. Parametry ma fajne, wygląda przyjemnie. Jak dotąd nie miałem z nim żadnych problemów. Być może nie jestem jakimś "zaawansowanym użytkownikiem" żeby Bóg wie co robić z tym telefonem, ale do internetu, filmów (lubię oglądać na smartfonie filmy/mecze na playerze) najczęściej go używam i jest bardzo ok :). Zdjęcia też robi ładne!

Chyba, że coś używanego to jest tyle ciekawych ofert, że... nie pomogę ;D.

2

Przeznaczenia nie oszukasz, Barca vs PSG.

0

Borje kojarzę ze zdjęcia z fify, Gumbau oraz Kaptom'a bo mam z nim zdjęcie, reszty nie. Kiedyś miałem większe pojęcie o zawodnikach Barcy B, teraz to już kiepsko ;d

0

Z perspektywy meczu Barcelony można powiedzieć, że Ronaldo ma dzisiaj mikołajki bo już drugi prezent dostał.

1

zależy do czego mają być, na allegro widziałem jakieś używane za 80 zł - Superlux HD681 Evo. Sam je posiadam i sobie chwalę. Troche musiałbyś dopłacić, ale chyba warto. Poczytaj sobie o nich.

0

Mam podobny problem tylko moja dziewczyna będzie miała 21 lat. Na pewno zrobię jej tort. Tobie też to proponuję, wbrew pozorom nie jest to trudna rzecz (zapytaj Mamy, Babci kogokolwiek, albo poszukaj jakiegoś fajnego przepisu).

Chciałem jej coś dać "ponadto" i chyba właśnie pisząc ten komentarz wpadłem na pomysł. Kupię jej koszulke Barcelony, była ze mną na jednym meczu na Camp Nou, ogólnie nie ogląda meczy ale ma sympatie do Barcy :).

Poza tym pomysł Pioruna świetny.

1

Jak się nazywa kobieta mechanik? Mechaniczka? A może blachara? ':D'

0

Carlos Puyol, czy ja o czymś nie wiem? ;d

8

Ale Psyducka to Ty szanuj

0

Nie, jeszcze nie miałem okazji. Ale obejrzę, przekonałes mnie tymi ocenami :D

0

Ja oglądałem i mi się podobał. Fajny klimat, muzyka, aktorzy. Lubię takie filmy :d

0

I bluza :o. Gdzie mogę takie cudo kupić w pl?

1

Też do 17 :'( ale... Piątek. W Piątki dobrze się pracuje. Jeszcze do tego mam na 9:00,a jeszcze siedzę w domu i pisze na la rambli ;D. Dobrze mieć minute do pracy ;d

0

Nie opel, nie vw, Fiata Stilo polecam!

0

Ale mnie Rakitić, Iniesta i Roberto zaimponowali teraz. Szacun dla nich, szacun dla drużyny. Po 3 punkty!!!

5

No nie mogą się dogadać, też to zauważyłem. Źle się to słucha przez to.

15

Pamiętam, że po golu Jordiego Alby byłem już na kolanach. Co to był za mecz, co to była za remontada... dzięki za filmik i przypomnienie!

0

Nie, nie. Broń Boże. Ja go po prostu nie trawię.

0

Jakby mnie Dudek poprosił o zdjęcie to bym się nie zgodził. Czemu się zgodziłeś?

1

Kontuzja nie jest poważna. Rozbiega to.

0

Ale Ronaldo i tak powie, że ma 3 złote piłki, a Messi... ups ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?