sniapek
Dołączył/a: lipiec 2012
Bochnia
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
#Transfery...
Draxler to byłby fajny zawodnik. Nie wiem czy pasuje do składu, ale w fife by mi pasował :D a tak na serio to może David Silva? Nikt o nim nie wspomina, a potrafi fajne piłki posyłać. Pewnie tak samo nie realny transfer jak Coutinho, Verratti czy Koke, ale pomarzyć można :D
0
Chciałem napisać, że idealny zawodnik bo może grać jako ŚO i jako PO (i nawet LO), ale ma 178 cm wzrostu... Z drugiej strony jak jest silny to w sytuacji bez wyjścia można na nim polegać. Transfer jak najbardziej na + jeżeli wypali.
0
Paulinho zmiennikiem Busquetsa, Gomes zmiennikiem Rakitić'a, wychodzi na to, że zmiennikiem Iniesty na tą chwilę jest Rafinha. A Sergi Roberto może grać za każdego :d
0
Masz rację, tylko tyle, że Paulinho mimo wszystko ma o wiele większe doświadczenie.
2
Paulinho wbrew pozorom może dać wiele jeżeli zostawi całe serce na boisku i będzie biegał za dziesięciu. Być może odciąży Busquetsa w meczach ze słabszymi przeciwnikami. Pamiętam zachwyty nad tym grajkiem na jakiś MŚ.
W każdym razie nie jestem fanem tego transferu, tak samo jak nie jestem jego przeciwnikiem bo nie miałbym nic przeciwko jakby przyszedł do klubu razem z Verrattim. Bo taki gość jak Włoch jest nam potrzebny.
Skonczmy telenowele z Paulinho i Verrattim, a zacznijmy z prawym obrońcą, chociaż tutaj postawiłbym na Vidala. Gość jak grał to grał bardzo dobrze. Szkoda go na zmiennika.
0
Ej no nóż w kieszeni się otwiera. Paulinho, serio? Nie mam nic do zawodnika, ale po co nam On? Nawet za 10mln nie ma sensu, a co dopiero za takie pieniądze. Już chyba nawet Illaramendi jest lepszy ;d
1
Kupie gdzieś w Krakowie koszulkę Fc Barcelony z nadchodzącego sezonu? Bonarka/Krakowska/Factory odpada, tam nie ma... (chyba, że coś przeoczyłem?)
0
A jak z ich banem? Vitolo będzie mógł grać czy dopiero później?
1
Bellerin, Semedo, Deulofeu, Seri, a może Veratti, mniej więcej tak to się w Barcelonie prezentuje, a jak w innych klubach? Real, Atletico, Sevilla? Ktoś wie jakie głośne transfery zapowiadają się w tych klubach? Jakieś ploty?
1
Jak Douglas do nas dołączył i oglądałem filmik z jego niesamowitymi możliwościami na youtubie to też myślałem, że coś z tego będzie.
0
Dokładnie, widzę, że już poprawione. Redakcja szybko działa :D
0
"Athletico" coś mi tu nie pasuje ;d
1
Razem z Ligue1 za tydzień w Piątek podobno.
1
W piątek
1
Coś trza było napisać detektywie : )
0
Valverde to dobra opcja!
0
Jak cos to pisz na priv, postaram się pomóc. Jakieś tam pojęcie mam :D
1
Dyskryminacja! A to faceci nie mogą znać się na pieczenia ciast? :D
0
Polecam film xXx: Reaktywacja. Moja mina jak zobaczyłem Neymara - bezcenna :D
1
Dzięki Panowie! Na pewno jakiś wybiorę :D
0
Poleci ktoś jakiś fajny serial? Mam troche czasu to chętnie bym coś obejrzał. Lubię coś w stylu gry o tron, the walking dead, oglądałem jeszcze arrow i the flash. Pozdrawiam :)
0
U mnie pod Krakowem też leje, przypadek?
1
Orientuje się ktoś ile trzeba mieć transferu w telefonie żeby obejrzeć mecz na Player.pl?
0
A właśnie. Co dostaje się w nagrodę za gold3 w miesięcznym rankingu? Akurat nie mogę odebrać nagrody, a ciekaw jestem co na mnie czeka
5
Wiecie czego mi najbardziej szkoda? Najeżdżacie na trenera, piłkarzy i wszystkich po kolei, a wystarczyło troche szczęścia przy sytuacji Iniesty i przy wyniku 1:1 całkiem inne gadanie by było.... Ter Stegen nie miał szans przy obu bramkach, był zasłonięty, a Dybala przymierzył co do centymetra.
0
Jeżeli chodzi o Andre Gomesa to jestem stanowczo na nie. Trzymam za niego kciuki (jak i za wszystkich z Barcy), ale życzę mu transferu do innego klubu.
0
Wszyscy narzekają jak co roku. Mi się podobają!
0
Ramostada zrobiona, można wyłączyć.
17
A pamięta ktoś jeszcze wolnego Neymara? Poezja :D
1
Za takie linki kocham la ramble. Dzięki! :D