sokmalinowy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Nowy Tomysl
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moglismy go sprzedac od razu po sezonie 2013/14, byl wart wiecej, a w zeszlym sezonie mielismy Sandro, Munira i ewentualnie Rafinhe na zmiennikow MSN. Ale i tak bardzo dobra cena jak na tego zawodnika w takiej formie.
0
Komentarz usunięty
2
2012 po meczu z Chelsea. Mozecie nie wierzyc ale tak serio bylo. Jak ogladalem ten mecz z nudow czulem w sercu ze chce aby to Barca wygrala i takie emocje przezywalem jak przy zadnym innym meczu. Potem po porazce bylem po prostu smutny i wtedy zdalem sobie sprawe ze sie w tej druzynie zakochalem.
0
Dla mnie najlepsze w historii jesli chodzi o 3 komplet :)
0
To jest troche cos wiecej niz sport. Tu liczy sie tez szacunek, oddanie klubowi a nawet milosc bo tym mozna okreslic to co czuli kibice Barcy do figo przed jego odejsciem. Byl kapitanem a odszedl do najwiekszego rywala.
0
off-top
Co sadzicie o zachowaniu kibicow Barcy w meczu z Realem na Camp Nou gdy na murawie byl figo w koszulce Realu? Chodzi mi dokladnie o ten swinski ryj i butelki czy zapalniczki czy co oni tam jeszcze rzucali.
2
Przed kontuzja gral gorzej? A mi sie wydawalo ze lepiej. Sezon 2012/13 byl jednym z jego gorszych jakby nie patrzec.
0
Moze halilovic zostanie ;) xd
0
Buahaha nie ogladalem koncowki ale teraz jak to zobaczylem prawie sie zsiuralem w majty
4
Ej chlopaki tryplet wygralismy kurde jestesmy najlepsza druzyna swiata.
0
Nie bylo pytania :)
0
hejo
0
Na yt sie nie powinno zacinac :)
0
Co ty okres dostales, troche dystansu...
0
Jakos wybralem funkcje komentarza
4
Odpowiedz do komentarza J14M zeby nie bylo watpliwosci:
YouTube
Nie
Nie
Manchester United
Jest w artykule
Nie wrocl jeszcze do klubu po Copa America
Nie wiem
Domowych
Zebys mogl sie pytac
Nike
22
Angielskie
Nie wiadomo
Wpisz w google
Tak mozesz, Persil
0
Chyba nie ma takiej strony o ile sie nie myle :) To jest chyba taki produkt okresowy i jest tylko na stronach NIKE a kiedys zostanie usuniety wgl ze sprzedazy.
0
O boze Messi z jeszcze wiekszym talentem musial tyle czekac na kontrakt od klubu, tyle dla tego przeszedl a ta gwiazdka nie chce grac bo druzyna spadla do nizszej ligi?! To jest jakis zart.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Jaki byl wg was najbardziej emocjonujacy mecz Barcelony? Chce sb jakis obejrzec :) Nie musi byc z tego sezonu.
1
Dla mnie Fifa jest po prostu lepsza i nie da sie na najwyzszym poziomie przejsc calego boiska bramkarzem ;) Ultimate team > My Club to tez jest argument bo wiekszosc graczy w fife wlasnie wybiera ja ze wzgledu na tryb gry Ultimate team. Nie chce sie spierac co jest lepsze, dla ciebie PES dla Fifa.
3
Fifa i tak lepsza bo po prostu lepiej sie w nia gra. PES nie ma tez takich klubow ja Chelsea tylo London Club czy cos takiego. PES ma lepsza tylko grafike ale az tak bardzo nie odstaje od fify :)
5
Prawdziwy barcelonczyk, nie jakis podrabianiec :)
1
Kibice ktorzy mieli te flagi podobno skazani na prace robocze w ogrodkach wokol siedziby UEFA.
0
Ja tam pokladam w nim wieksze nadzieje niz w Munirze.
0
Kurcze to kobieta, przepraszam :) Moze sie pomylila :D
0
Dzieki kochany jestes
1
A Lewy? W koncu to juz jakas nasza duma narodowa
6
Idac takim tokiem myslenia Szewczenko byl slabym graczem bo byl ukraincem a przeciez Ukraina dokonala rzezi Wolynskiej.