0

Mi przypomina Mario Goetze :D

3

Zambrotta.

1

Już teraz serce mi podchodzi do gardła to co dopiero będzie w dniu, w którym zagra ostatni mecz albo w dniu pożegnania? Przecież to jest człowiek, którego nazwisko za siedmiolatka ''zaklepywało'' się na podwórkowych boiskach, Generał, jakiego już nie będzie nigdy... idol i nic więcej nie trzeba dodawać. Odejdzie z armii ale zawsze w niej pozostanie jako ten opanowany i rozważny, ten który tą drużyne prowadzi 90 minut, od pierwszego gwizdka do ostatniego. Oby odszedł w glorii chwały z potrójną koroną na głowie. Xavi, adiós!
PS. : Wyobrażacie sobie co będzie się działo w dniu odejścia Messiego na emeryturę?!

7

0

Jeszcze jest mecz z Deportivo na Camp Nou :)

0

No i fajnie.

0

Eto kiedyś po wygraniu ligi w 2009 na Camp Nou krzyczał do kibiców ''madrid cabron saludo el campeon'' co oznacza - Madryt świnio pokłoń się mistrzowi. Może to też oznaczać ''Madryt bękarcie, pokłoń się mistrzowi''. Bękart - dziecko z innego związku niż małżeńskie.

0

Mam pytanie. Czy jakaś drużyna z hiszpani zdobyła kiedyś tryplet oprócz Barcelony?

6

az sie przykro robi tego pana :/

34

To się trochę zawiedziesz :)
Madrid, cabron, saludo el campeon!

0

ok to się ciesze bardzo

0

Ten Douglas to ma fajnie... pierwszy sezon w Barcelonie i bardzo prawdopodobna potrójna korona, jest w drużynie z Messim, Suarezem, Neymarem, Xavim czy Iniestą, trenuje z nimi a do tego mu za to płacą... żyć, nie umierać :D

7

Chlopaki czy bedzie na zywo relacja w necie z fiesty?

1

Bo taka była tiki-taka... efektowna. Drugiego takiego stylu nie będzie bo był najlepszy i nadal jest ale teraz nie ma już takich piłkarzy. Myślę, że gdyby Enrique miał taki środek pola jak Pep w 2011 czy 2009 to ta Barca byłaby bardzo mocno podobna do tamtej ale Lucho musiał jakoś tą drużynę ''ułożyć'' czyli dopasować do niej jakiś styl i dopasował taki, którego nie było przez ostatnie 3 lata (SFG, kontrataki czy ogólnie obrona). Nie będzie już takiej Barcy ale trofea nadal będą tylko w innym stylu. Trzeba tylko spojrzeć na to z dobrej strony :)

1

Zaraz polecą na mnie hejty ale ja do Maradony szacunek dawno straciłem... piłkarzem był dobrym ale jest zwykłym chamskim i zapatrzonym w siebie ćpunem i kobieciarzem. Nie wiem co akurat brał w dniu tego wywiadu ale na pewno coś mocniejszego od koki.

11

Ja wale jestesmy w finale...
To bedzie moj pierwszy final LM z udzialem Barcy :)
Po tryplet!

4

Tytul Sport'u wygral! :D
Jaka szkoda ... :P

9

Piłkarz meczu to zdecydowanie Ter Stegen!

3

Guardiola do Enrique : Wygrajcie ten final dla wszystkich Cules!
BERLIN JEST NASZ!

2

FINAL JEST NASZ!
Jutro trzymamy kciuki za Juve :)
Dobranoc :)
VeB!

0

nerwowo troche :D

0

Jezu chlopaki spokojnie
Jestesmy w finale
Wszystko na luzie :)

0

Stegen bohater meczu
Niesamowity gosc i jeden z niewielu niemcow ktorych lubie :)

0

zeby cieszyli sie z awansu razem z zespolem

6

My tez mozemy

0

kanal 237 ... ZDF

0

Z Neymarem i Suarezem i dodatkowo jakims klasowym pomocnikiem typu Iniesta w formie na pewno nie bylibysmy zwyklym zespolem. Messi robi roznice bo jest najlepszy w historii i tu nie ma o czym rozmawiac. Cieszmy sie ze zyjemy w jego czasach i tyle :)

1

A moze to trening Lecha Poznan albo jakiegos klubu z Ekstraklasy? XD

0

Ile za bilet placiles? :D Pytam z ciekawosci bo te chcialbym sie kiedys wybrac na taki mecz.

0

Podlacz telefon pod kompa, zdjecie przegraj i dodaj tu w komie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?