sokmalinowy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Nowy Tomysl
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi przypomina Mario Goetze :D
3
Zambrotta.
1
Już teraz serce mi podchodzi do gardła to co dopiero będzie w dniu, w którym zagra ostatni mecz albo w dniu pożegnania? Przecież to jest człowiek, którego nazwisko za siedmiolatka ''zaklepywało'' się na podwórkowych boiskach, Generał, jakiego już nie będzie nigdy... idol i nic więcej nie trzeba dodawać. Odejdzie z armii ale zawsze w niej pozostanie jako ten opanowany i rozważny, ten który tą drużyne prowadzi 90 minut, od pierwszego gwizdka do ostatniego. Oby odszedł w glorii chwały z potrójną koroną na głowie. Xavi, adiós!
PS. : Wyobrażacie sobie co będzie się działo w dniu odejścia Messiego na emeryturę?!
7
0
Jeszcze jest mecz z Deportivo na Camp Nou :)
0
No i fajnie.
0
Eto kiedyś po wygraniu ligi w 2009 na Camp Nou krzyczał do kibiców ''madrid cabron saludo el campeon'' co oznacza - Madryt świnio pokłoń się mistrzowi. Może to też oznaczać ''Madryt bękarcie, pokłoń się mistrzowi''. Bękart - dziecko z innego związku niż małżeńskie.
0
Mam pytanie. Czy jakaś drużyna z hiszpani zdobyła kiedyś tryplet oprócz Barcelony?
6
az sie przykro robi tego pana :/
34
To się trochę zawiedziesz :)
Madrid, cabron, saludo el campeon!
0
ok to się ciesze bardzo
0
Ten Douglas to ma fajnie... pierwszy sezon w Barcelonie i bardzo prawdopodobna potrójna korona, jest w drużynie z Messim, Suarezem, Neymarem, Xavim czy Iniestą, trenuje z nimi a do tego mu za to płacą... żyć, nie umierać :D
7
Chlopaki czy bedzie na zywo relacja w necie z fiesty?
1
Bo taka była tiki-taka... efektowna. Drugiego takiego stylu nie będzie bo był najlepszy i nadal jest ale teraz nie ma już takich piłkarzy. Myślę, że gdyby Enrique miał taki środek pola jak Pep w 2011 czy 2009 to ta Barca byłaby bardzo mocno podobna do tamtej ale Lucho musiał jakoś tą drużynę ''ułożyć'' czyli dopasować do niej jakiś styl i dopasował taki, którego nie było przez ostatnie 3 lata (SFG, kontrataki czy ogólnie obrona). Nie będzie już takiej Barcy ale trofea nadal będą tylko w innym stylu. Trzeba tylko spojrzeć na to z dobrej strony :)
1
Zaraz polecą na mnie hejty ale ja do Maradony szacunek dawno straciłem... piłkarzem był dobrym ale jest zwykłym chamskim i zapatrzonym w siebie ćpunem i kobieciarzem. Nie wiem co akurat brał w dniu tego wywiadu ale na pewno coś mocniejszego od koki.
11
Ja wale jestesmy w finale...
To bedzie moj pierwszy final LM z udzialem Barcy :)
Po tryplet!
4
Tytul Sport'u wygral! :D
Jaka szkoda ... :P
9
Piłkarz meczu to zdecydowanie Ter Stegen!
3
Guardiola do Enrique : Wygrajcie ten final dla wszystkich Cules!
BERLIN JEST NASZ!
2
FINAL JEST NASZ!
Jutro trzymamy kciuki za Juve :)
Dobranoc :)
VeB!
0
nerwowo troche :D
0
Jezu chlopaki spokojnie
Jestesmy w finale
Wszystko na luzie :)
0
Stegen bohater meczu
Niesamowity gosc i jeden z niewielu niemcow ktorych lubie :)
0
zeby cieszyli sie z awansu razem z zespolem
6
My tez mozemy
0
kanal 237 ... ZDF
0
Z Neymarem i Suarezem i dodatkowo jakims klasowym pomocnikiem typu Iniesta w formie na pewno nie bylibysmy zwyklym zespolem. Messi robi roznice bo jest najlepszy w historii i tu nie ma o czym rozmawiac. Cieszmy sie ze zyjemy w jego czasach i tyle :)
1
A moze to trening Lecha Poznan albo jakiegos klubu z Ekstraklasy? XD
0
Ile za bilet placiles? :D Pytam z ciekawosci bo te chcialbym sie kiedys wybrac na taki mecz.
0
Podlacz telefon pod kompa, zdjecie przegraj i dodaj tu w komie :)