sokmalinowy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Nowy Tomysl
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Miec w skladzie tego zawodnika to by bylo cos! Drugi ''krul'' zaraz po Wawrzynie.
0
Ja tam mysle ze ten kto zostanie prezydentem Barcy go nie sprzeda bo to bylo zyczenie Lucho i jak sie pozbedzie turka to na wejsciu bedzie mial minusa u kibicow i u samego Luisa.
0
Bramki sie nie licza co pokazuje dobitnie nijaki Lionel Messi.
2
Odpoczywaj, tak jak napisal Pique - jestes najlepszy i ten turniej tego nie zmieni. Czekamy na ciebie!
15
Zagrajcie sobie bez Messiego to zobaczymy gdzie dojdziecie. Kazda reprezentacja oddalaby wszystko w zamian za Messiego w swoich szeregach a oni jeszcze go krytykuja? A moze trzeba skrytykowac trenera? A moze tym bardziej cieniasa Higuaina? Tego Di Marie ktory mysli ze sam przjedzie cale boisko? Kurde sory ale chyba nie pamietaja kto ciagnal ten wozek z drewnem przez caly Mundial 2014 az do finalu gdzie.. o zgrozo.. znowu przegral ten final wspanialy napadzior Gonzalo Higuain. Tak jak napisalem na poczatku, wywalcie moze Leo z repry to zobaczymy czy wygracie z takim Peru czy chociazby Urugwajem ;)
0
Komentarz usunięty
1
Ej chlopaki mieliscie moze taki problem ze kupiliscie NOWA fife 14 na pc ipo wpisaniu kodu wyswietla sie ze ten kod zostal juz zrealizowany? Jak tak to jak sobie z tym poradziliscie? Prosze o nie usuwanie tego komentarza przez redakcje bo to jest bardzo wazne i przepraszam ze nie na temat.
0
Ja tam jestem bardzo wielkim fanem seriali, telenoweli czy jak to tam mozna nazwac Mundo Deportivo i Sport'u :) Niesamowite zwroty akcji i wiarygodne informacje codziennie rano przy herbacie ;p
5
Sadze ze podaja sobie reke czy cos w tym stylu. Ewentualnie jakies przytulenie.
3
Tak nie na temat ale jaka byla albo jest wg. was najlepsza ''9''? Nie liczac Messiego oczywiscie ;) Wg. mnie Ruud Van Nistelrooy, Suarez i El fenomeno.
2
W swoim komentarzu w zadnym z dwoch ''zdan'' nie obrazilem ani nie pokazalem braku szacunku do kobiet. Po prostu tak sie potocznie mowi i tyle.
0
Gratuluje. Laski bedziesz wyrywal ;)
1
''Barwy Turana'' odcinek 2. W dzisiejszym odcinku w roli glownej znow pojawil sie Arda. Odcinek informuje nas o tym ze transfer Turana opozni sie czyli odwrotnie co do wiadomosci z 1 odcinka gdzie byla mowa o Ardzie z jedna noga na Camp Nou. Alez zwrot akcji! Alez emocje! Ciag dalszy na pewno nastapi!
0
Zmiennik Iniesty, a w dlaszych sezonach na odwrot - Iniesta jego zmiennikiem i powinno byc git. Moze zastapic kazdego w pomocy i napadzie oprocz Messiasza.
9
Niestety serial ''P jak Pogba'' zostal zniesiony z wizji na okres nieokreslony. Wszystko z powodu nowego serialu - ''Barwy Turana''. Kto wie czy nowy serial podbije serca czytelnikow? O tym sie przekonamy.
1
Ogladam powtorke meczu i to co Zewlakow mowi o Messim przy drugiej bramce Di Marii po znakomitym rajdzie Lio to jest nieporozumienie... szczescie? nieudolnosc obroncow? a moze Leo zalozyl siatke bo obronca ma wrodzona chorobe powodujaca szerokie nogi? Boli dupka go troszke i tyle. Czekam na reszte blyskotliwych wypowiedzi bo mam 56 minute. Jakby co leci na TVP Sport.
AKTUALIZACJA! Zewlakow: ''Ale ten srodkowy obronca ulatwil bardzo sprawe Messiemu brakiem asekuracji!''
1
W poprzednim odcinku..
ponad 90 milionow za Paula Pogbe!
Jednak nadal nie ma oficjalnej informacji.
Odcinek 48- Nijaki Paul Pogba zada od klubu nie mniej niz 12 mln poniewaz Manchester $ity oferuje mu wiecej! A moze przejdzie wlasnie do Manchesteru? Hmmm.. na pewno nie przekonamy sie o tym w nastepnym odcinku ale moze w odcinku 100?
W nastepnym odcinku...
Paul'owi Pogbie podoba sie murawa i stadion Fc Barcelony! Transfer przesadzony?! Dowiemy sie jutro.
0
tvp 1
1
Miazga goool :D
0
remis w tym meczu oznacza dogrywke?
1
Myślę, że będzie ktoś powołany z Barcy B. Najwyżej Pedrito na prawej obronie :)
0
Pogba :) Ale Di Marią bym nie pogardził :D
0
Messi
1
Roni - magik, podniósł poprzeczkę o poziom wyżej,
Messi - kosmita, podniósł poprzeczkę o 10 poziomów wyżej.
Można też tu dodać ilość asyst i strzelonych goli oraz trofeów a tu też bezapelacyjnie wygrywa Messi.
0
Macie moze jakis link z tym selfie Jamajczyka z Messim?
0
Ja moim opowiem, że go oglądałem.
0
Dziekuje
0
O której i na jakim kanale leci mecz Argentyny z Jamajka? :)
1
Ney dostał karę podobno za obrażanie sędziego, nie za samo kopnięcie.
0
To było kopnięcie na bramkę to zacznijmy od tego. Dużo ludzi z frustracji tak robi. Trafił w piłkarza, który PRZEBIEGAŁ wzdłuż bramki.. nie miało to na celu skrzywdzenia kogoś jestem tego niemal pewny. 4 mecze zawieszenia za takie coś i żadnego za faul Zunigi? Paranoja.