sokmalinowy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2015
Nowy Tomysl
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rudy daje rade :)
1
Przestancie sie spinac Penaldo jak sie sztucznymi opalaczami smarowal i rozowe koszulki obcisle ubieral to sie nikt nie czepial a tutaj typowy mezczyzna nie ogolony przyjechal a oni placza bo tragedia narodowa
0
Ja na mecz nawet 10 minut nie posiwecilem i wiem jaki wynik i jak wygladala gra. Dzieki uzytkownicy fcbarca.com! :)
5
Biedactwo. Ja nie mialem sily wstac ale jakos wstalem, na dodatek zachcialo mi sie srac w 34 minucie spotkania i doszlo do tego ze nie obejrzalem bramki bo wrocilem na druga polowe. Potem jeszcze chcialem isc sie napic ale uderzylem maly palcem od stopy w stolik i mi sie odechcialo. Niestety na 5 min. przed koncem spotkania usnalem na pare minut ale obudzilem sie na bramke dla LA Galaxy.
0
Tez sobie nie moge przypomniec... jakas trudna i nieznana nazwa klubu pewnie :)
3
Futbol jest dzisiaj inny. Tu za takiego Sterlinga chca 50 mln, za Pogbe 80mln, za Douglasa 4 mln... niedlugo za Illarramendiego beda placic 40 mln. :)
2
Nie takim palantem jeszcze nie jestem :D
3
Przekrety przekretami, kasa kasa ale poziome paski to jest juz jednak przegiecie .
8
14
Prawdziwy katalonczyk, nie jakis podrabianiec :)
3
Powinno byc najlepszego pomocnika i napastnika Ligi BBVA ( Messi ), najlepszego obronce (Pique) oraz Ronaldo, Kroosa i Marcelo :)
0
12 kolejka z Realem !
0
Gijon - Real
0
Jeszcze nie wiadomo...
1
Trudna pierwsza kolejka :/ Mam nadzieje ze dobrze zaczniemy sezon tym meczen zwyciestwem.
0
Komentarz usunięty
0
Nie dziala ten link :/
2
Bedzie jakis stream w necie z losowania kalendarza La Ligi?
0
Aha Diego aha
8
Roni zrobi z niego ludzi :P
2
Hahaha XD
0
Nie ma jeszcze filmiku na YouTubie z tego wydarzenia? Szkoda a mialbym co ogladac przy porannej herbacie :P
1
My mamy też ANAL - Andres, Neymar, Aleix, Luis.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
0
Dla mnie to byly jedne z lepszych koszulek i probowalem ja gdzies jeszcze dostac ale niestety nigdzie nie moge znalezc.
1
Oczekujecie zeby gral tak jak w Barcelonie? To poustawiajcie jakos ten zespol do kupy bo on sam tego g*wna za przeproszeniem nie bedzie ciagnal.
0
W sumie.. fajne nawet te koszuleczki :)
0
To czlowiek a nie ku**a maszyna... kiedy oni wszyscy to zrozumieja? Krisztiano na Mundialu poprowadzil Portugalie DO DOMU i nic nie mowili, a teraz tragedia narodowa w Argentynie.