0

Rudy daje rade :)

1

Przestancie sie spinac Penaldo jak sie sztucznymi opalaczami smarowal i rozowe koszulki obcisle ubieral to sie nikt nie czepial a tutaj typowy mezczyzna nie ogolony przyjechal a oni placza bo tragedia narodowa

0

Ja na mecz nawet 10 minut nie posiwecilem i wiem jaki wynik i jak wygladala gra. Dzieki uzytkownicy fcbarca.com! :)

5

Biedactwo. Ja nie mialem sily wstac ale jakos wstalem, na dodatek zachcialo mi sie srac w 34 minucie spotkania i doszlo do tego ze nie obejrzalem bramki bo wrocilem na druga polowe. Potem jeszcze chcialem isc sie napic ale uderzylem maly palcem od stopy w stolik i mi sie odechcialo. Niestety na 5 min. przed koncem spotkania usnalem na pare minut ale obudzilem sie na bramke dla LA Galaxy.

0

Tez sobie nie moge przypomniec... jakas trudna i nieznana nazwa klubu pewnie :)

3

Futbol jest dzisiaj inny. Tu za takiego Sterlinga chca 50 mln, za Pogbe 80mln, za Douglasa 4 mln... niedlugo za Illarramendiego beda placic 40 mln. :)

2

Nie takim palantem jeszcze nie jestem :D

3

Przekrety przekretami, kasa kasa ale poziome paski to jest juz jednak przegiecie .

8

14

Prawdziwy katalonczyk, nie jakis podrabianiec :)

3

Powinno byc najlepszego pomocnika i napastnika Ligi BBVA ( Messi ), najlepszego obronce (Pique) oraz Ronaldo, Kroosa i Marcelo :)

0

12 kolejka z Realem !

0

Gijon - Real

0

Jeszcze nie wiadomo...

1

Trudna pierwsza kolejka :/ Mam nadzieje ze dobrze zaczniemy sezon tym meczen zwyciestwem.

0

Komentarz usunięty

0

Nie dziala ten link :/

2

Bedzie jakis stream w necie z losowania kalendarza La Ligi?

0

Aha Diego aha

8

Roni zrobi z niego ludzi :P

2

Hahaha XD

0

Nie ma jeszcze filmiku na YouTubie z tego wydarzenia? Szkoda a mialbym co ogladac przy porannej herbacie :P

1

My mamy też ANAL - Andres, Neymar, Aleix, Luis.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

0

Dla mnie to byly jedne z lepszych koszulek i probowalem ja gdzies jeszcze dostac ale niestety nigdzie nie moge znalezc.

1

Oczekujecie zeby gral tak jak w Barcelonie? To poustawiajcie jakos ten zespol do kupy bo on sam tego g*wna za przeproszeniem nie bedzie ciagnal.

0

W sumie.. fajne nawet te koszuleczki :)

0

To czlowiek a nie ku**a maszyna... kiedy oni wszyscy to zrozumieja? Krisztiano na Mundialu poprowadzil Portugalie DO DOMU i nic nie mowili, a teraz tragedia narodowa w Argentynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?