strazak1991
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karny dla Paragwaju ręka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Shear007 Gratulacje :)
0
Chociaż jak z drugiego miejsca mieliby trafić na Peru albo Wenezuele, to nie jest tak źle :D a tak szczerze to już zapewne z Paragwajem skończą się marzenia.
0
Argentyna to już mimo wszystko grała lepiej na mundialu w Rosji. Mam nadzieję na przejście do 4 3 3 i lo Celso w środku a nie cały mecz na skrzydle
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Skaramuczi Poczekaj przynajmniej do meczu z Peru, narazie Coutinho jest chwalony w meczach z takimi tuzami jak Katar, Honduras i Boliwia (która wczoraj w pierwszej połowie chyba tylko raz wyszła z piłką za połowę)
0
@VuVuZela no i super przynajmniej więcej za niego zapłacą
0
@Coutinho007 ale co mnie obchodzi Casemiro, to nie jest piłkarz Barcelony
0
@Rafix98 czy ty naprawdę myślisz że piszę to tylko po tej pierwszej połowie?
0
W ogóle po co on wystawia na Boliwie Casemiro i Fernardinho razem? Przejadą się z takim składem na tym turnieju, nie rozumiem ludzi, którzy tworzą z Brazylii jakiegoś potwora tymbardziej jak nie ma Neymara.
2
Coutinho bezbarwny jak cała Brazylia. Czekanie kolejny sezon z meczu na mecz aż odpali jest bez sensu, powinien odejść.
2
Paredes znalazł się w jedenastce na środowym treningu albicelestes więc wydaje się,że nie ma wątpliwości co do pierwszego składu na Kolumbie.
Armani Tagliafico Otamendi Pezzella Saravia Guido Rodriguez Lo Celso Paredes Di Maria Aguero Messi [mundoalbiceleste]
0
@SkN Pod artykułami większość narzekała na brak powołania Banegi,ale mówiłem to samo co ty. Tak samo jeśli chodzi o Rulliego,typowe komentarze dla plusów typu "brak powołania dla Rulliego to jakiś żart" Dostaje taka osoba po 20 poleceń,a widzi tylko jego kilka interwencji jak Sociedad gra z Barca i nie wie,że ten Rulli jest przy dośrodkowaniach gorszy niż Karius.
0
@AboveYou nie no sorki jeszcze przerzuć do boku, sami kibice Realu maja dość jego gry, nie musisz się koleś rzucać xd
0
@Kacper1432 Masz rację,wszystko fajnie a w środku dziadek Modrić i Kroos podaj do boku, ale zapewne ściągną Jeszcze jakiegoś Eriksena
0
@xArabx Oczywiście nie miałem na myśli wszystkich osób pisząc "dla nas" sorka
2
@BykFCB bez ironii to tylko trzech tutaj są dla nas nołnejmami czyli Guido, Saravia i Pereyra :d
5
Scaloni na dzisiejszym treningu reprezentacji Argentyny próbował grać taką jedenastką: Armani Tagliafico Otamendi Pezzella Saravia Pereyra, Guido Rodriguez, Lo Celso, Di Maria Aguero Messi. Wątpliwości dotyczą tylko tego czy wyjdzie w pierwszym składzie Paredes czy Roberto Pereyra. Di Maria jest pewniakiem za Matiasa Suareza. [mundoalbiceleste]
2
@Yanek Jak nie teraz to kiedy,chociaż za rok Argentyna organizuje CA razem z Kolumbią. Wydaje mi się,że po tych wszystkich niepowodzeniach w końcu zdobędą puchar,bardzo im kibicuje
0
@DonElPatron Też tak sądzę. Oglądałem pierwszą połowę z Nikaraguą i Suarez był taki bez życia,Di Maria gra zawsze na dużej intensywności i mimo wieku to jest jego przewaga
4
Przed meczem Argentyna - Kolumbia jest tylko jedna niewiadoma - Di Maria czy Matias Suarez . Armani; Saravia, Pezzella, Otamendi, Tagliafico; Lo Celso, Guido Rodriguez, Paredes; Messi, Aguero, Suarez or Di Maria [mundoalbiceleste]
0
@Michael_20 skąd ten pomysł, że akurat Wenezuela :d?
0
@stepien121 na William Hill za to jest Teraz patrzę 1,70 na VVD a 2 20 na Messiego salah i Ronaldo 17
0
@stepien121 Spadł kurs na Messiego? Wow chyba za dwie bramki z Nikaraguą :D a na jakiej stronie te kursy są?
0
Wie ktoś może jakie są obecnie kursy na faworytów do zdobycia złotej piłki?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurde zawsze musi być coś nie tak, cieszyłem się,że na aplikacji Ipli na TV spokojnie obejrzę sobie Copa America, no fakt obejrzeć obejrzymy, ale mecze wyświetlane są tam w 25 FPS, trzeba będzie jakoś się przemóc i przyzwyczaić albo specjalnie odpalać kompa :(
2
@Stanio87 no Renault miało co 30 tys km według serwisowki, a potem się dziwią że auta się psuja, masakra
0
@Odesseiron uu salonówka nieźle,jaką masz brykę? :)