1

Pamiętam jak w którymś meczu Argentyny podczas mundialu 2014 Lavezzi oblał wodą Sabelle,pamiętam te komentarze,że ten trener to dziadek i na pewno nikt go w tej szatni nie słucha skoro piłkarze pozwalają sobie na takie zachowanie, a tymczasem o mało co nie wygrał mundialu :D

0

Jestem ciekaw jak wypali ten Foyth na PO

0

Czyli przewidywany skład Argentyny sie potwierdził 4 3 1 2 chyba jedyna pasująca taktyka do takich graczy

0

@D10SLEO Nadal się łudze, że w końcu pokażą ofensywny futbol, nawet jak ta taktyka ich wygląda po analizie tak, że nawet nie ma do kogo podać piłki w środku pola, to niech przynajmniej zawalczą o to sercem i duchem, niech będą ciągle z przodu

3

Mam nadzieję,że dziś piłkarze albicelestes pokażą na co ich stać od pierwszej minuty do ostatniej, bez żadnego cofania, niech idą do przodu i po prostu grają ofensywnie, jak chce się grać na poziomie ligi mistrzów defensywnie,to kończy się jak Atletico w rewanżu z Juve, albo Barcelona z Lfc. Wenezuela przecież ma kilka klas gorszych zawodników od ww zespołów więc dlaczego Argentyna miała by obawiać się ich siły? Wiem,że drużyna wygrywa,a nie indywidualności, ale nawet mimo burdelu w federacji, zarządzie i gdzie tam jeszcze Argentyna ma burdel, to przez klase zawodników powinni po prostu pokazać miejsce w szeregu Wenezueli. Bardzo kibicuje Argentynie, już nikt w nich nie wierzy, nie mają nic do stracenia, a więc czas się przebudzić.

1

@highway śmierć w wenecji

19

Pamięta ktoś może jak Semedo wszedł pod koniec meczu na Bernabeu w SPH w 2017? Dał świetna zmianę, hasał sobie na PO i od razu mówiłem, że to będzie świetny transfer, na końcu okazało się,że aż taki świetny nie był,ale dla mnie nadal jest lepszym obrońcą niż Roberto. Jeszcze należy dodać świetna współprace na skrzydle między nim a Dembele, gdy grali razem robili fajne akcje na prawej stronie

0

@Kubix93 Piszą, że Acuna wzmocni w obronie bocznych obrońców, fakt Lo Celso nie pokazywał nic szczególnego, ale w każdej chwili może odpalić. Acuna dawał dobre zmiany, po jego wejściu gra Argentyny ożywała, ale czy na tyle aby wchodził do pierwszego składu kosztem Lo Celso? Zobaczymy, Scaloni akurat przy ustalaniu składu nie ma nic do powiedzenia po ostatniej aferze xD

1

Juan Foyth na ostatnim treningu Argentyny był wystawiony na pozycji prawego obrońcy. Przewidywane składy Argentyny: Armani Tagliafico Otamendi Pezzella Foyth paredes de paul Acuna Messi Aguero Lautaro

0

@TheMazixX to chyba sarkazm

2

Nawet w fifie piłkarze Argentyny ruszają się jak taczki z gnojem

2

Nie no tego nie da się oglądać, istna masakra

0

Nie wydaje się to komuś dziwne,że Pezzella,który z defensywy grał najlepiej zostaje dzisiaj zmieniony? Jeśli już Foyth, to za Otamendiego bo facet to tykajaca bomba

0

Tak czy siak Argentyna jeśli wygra wyjdzie albo z drugiego albo trzeciego

0

@NeroTFP No i po co wychodzić było z pierwszego, jeszcze może być tak, że Argentyna przez drabinke zajdzie dalej niż Kolumbia xd

0

Przewidywany skład Argentyny na mecz z Katarem : Armani Tagliafico Otamendi Pezzella Casco Paredes Lo Celso Messi Acuna Aguero Lautaro

1

Wygrana Chile z Ekwadorem ułatwi wyjście z grupy Argentynie

0

@michal26 raczej nie, piłka już mu uciekła nie miał szans jej dogonic a poza tym asekurowal jeszcze jeden obrońca Urugwaju, fakt kontakt był ale raczej nie na karnego

13

Swoją drogą świetnie ten VAR jest wykorzystywany na tym turnieju naprawdę, bardzo wysoki poziom, sędziowanie również

1

Karny bezdyskujny nie ma o czym gadać, Japończyk wbił się nogą w Cavaniego

0

Nie no to co się dzieje obecnie z tą Argentyną, to jest jakaś kompletna abstrakcja, aż się nie chce wierzyć

0

@NeroTFP jeśli Argentyna wyjdzie z trzeciego, to na kogo trafia w ćwierćfinale, na lidera grupy A czy C, od czego to zależy?

0

Czy mi się wydaje, czy czasami w Tottenhamie Juan Foyth grywał na śpd?

1

Zauważyliście jak strzelili na 1:1,to tchnieni kibicami i wynikiem ruszyli do przodu, gdy nie udało się strzelić drugiej bramki po kilku minutach, to wrócili do grania z pierwszej połowy. Wyglądało to tak jakby po tych kilku minutach ostudzenia bali się otworzyć, pograć piłka, po prostu przycisnac rywala tak jak powinna robić to ekipa mająca w składzie tyłu klasowych piłkarzy. Wydawało się, że oni sami w myślach już kalkulowali tabele i bali się podejść wyżej, bo jeszcze remis im ucieknie, a wtedy nawet nie będzie można odwlec tego co i tak nie uciecze, czyli koniec końców klęski.

0

Jak Argentyna wyszła by z trzeciego, to trafi na lidera grupy A?

4

Paragwaj nie wygrywa z Kolumbia, Argentyna wygrywa z Katarem - Argentyna wychodzi z drugiego. Argentyna wygrywa z katarem, a Paragwaj z Kolumbia, to Argentyna wyjdzie z trzeciego

1

Ale siadł by taki Enzo Perez w środku pola co nie :D? Szczerze, to on mógłby być ich wybawieniem haha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Nawet za Sampaoliego wyglądało to dwa razy lepiej, np mecz Islandia zadecydował tam brak szczęścia

4

Armani za Cillessena. 3 strzały w bramkę na CA 3 bramki, na mundialu Francja 4 strzały w bramkę 4 bramki plus jeszcze 1 celny Nigerii oczywiście bramka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?