strazak1991
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BigShaq Może młodzi zdobędą MŚ...
3
@Avada Kedavra O przyszłości moich dzieci nie powinny decydować takie pseudo mądre osoby jak ty.
5
@Misugi14 był oficjalny komunikat, że tvp nie wykupi praw do Copa America, zostaje czekanie na cud Eleven albo streamy w necie :/
3
@LeoMessi1994 To sarkazm czy nie? :D Odkładając wszystkie te reprezentację na bok, to jakie uczucie musi mieć teraz Messi.. W klubie było blisko do ideału, w reprezentacji ms 2014, ca 2015 i 2016 o włos od trofeum, oby się chłop nie załamał bo taki niedosyt jaki ma, to ja nawet nie chce myśleć
3
@LeoMessi1994 Casemiro i Coutinho cały sezon bez formy, Paqueta i Fernandinho, jeszcze Arthur, ale to może nie być jeszcze jego turniej, jak będzie grał tak zachowawczo jak w klubie, to za dużo im nie pomoże z przodu. Argentyna może ustawić nawet Di Marie w środku pola, przeciez w 2014 w Realu Di Maria to był prawdziwy Di Magia gdy był wystawiany w środku pola. Czuję, że to będzie turniej walki i Brazylia znowu nie podoła z tymi dziadkami w obronie i z samym Neymarem z przodu.
1
@dniel Dokładnie, zero gry piłką, żadnego uspokojenia tylko do przodu jakas wbitka w pole karne i tak nastrzelamy bo to amatorzy...
0
Dawno nie było takiego pomocnika w Argentynie jak Lo Celso, Messi będzie mógł odetchnąć od rozgrywania.
0
Oni nawet nie potrafią narzucić swojego stylu gry z Tahiti
14
Pamięta ktoś może Lemosa? Ten środkowy obrońca w barwach Las Palmas jeszcze bodajże w 2016 roku świetnie się zapowiadał i kwestią czasu był jego transfer do topowego klubu, zapowiadany był na wzór obecnego Van Dijka, natomiast teraz gra w Sassuolo...
1
A tu trójka nominowanych do złotej piłki:Van Dijk, Salah i Mane xddd
5
Standardzik... Mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor
0
Zaorać polską piłkę
0
@Momalsino Messi Van Dijk i kto na trzeciego? Może Mbappe?
0
@BigShaq Do Juve to już chyba z góry nie pasuje ofensywny trener :d
0
@Kubsoleon też prawda, bo w fazie grupowej bodajże tylko dwa albo 3 mecze są rozgrywane o normalnych porach czyli o 21
0
@Buba13 Jeśli nie, to ja spróbuję wykupić, mam trochę odlożone xd
0
@pinasmeister Narcos, El Chapo, 13 powodów, scream
16
Może Eleven sprawi niespodziankę i wykupi prawa do Copa America na ostatnią chwilę. Oni lubią zaskakiwać tak jak z CDR przed klasykami.
2
@kuz Nie no przecież nawet jakby chcieli, to Ronaldo zwyczajnie nie ma szans na balonka :d
4
Komentarz usunięty
0
W ataku wygląda to bardzo fajnie z trio Di Maria Aguero Messi może się równać tylko atak Brazylii. Pomoc też nie wygląda najgorzej jak co niektórzy mówią, sami zobaczcie Lo Celso jest po świetnym sezonie w Betisie, widać że ma talent i jak rozegra jeszcze jeden taki sezon, to pójdzie pewnie za około 100 baniek do topowego klubu, chłopak ma naprawdę talent, jest wyróżniającym się zawodnikiem i w nim pokładam wielkie nadzieje. Paredes z Zenitu przeszedł w zimowym okienku do Psg, to chyba też jakaś sportowa jakość jest. Palacios to przecież argentyński talent, którym interesował się sam Real Madryt, De Paul ma świetny sezon w Udinese. W obronie od lewej Tagliafico też jest super zawodnikiem, oglądałem go podczas mundialu i był najlepszy z całej defensywy, Otamendi wiadomo topka doświadczenie, Pezzella chłopaki wczoraj pisali, że jest solidnym zawodnikiem i ma regularny sezon w Fiorentinie. O Saravii jedynie nie mogę się wypowiedzieć bo go nie kojarzę, ale mam nadzieję że pokaże klasę,w bramce Armani, na mundialu po meczu z Chorwacja wskoczył do pierwszego składu za Caballero i wyglądał pewnie, wysoki bramkarz na pewno lepszy on niż Caballero czy Rulli, który jak tutaj wszyscy piszą ma tylko przeblyski i nie jest pewnym punktem bramki, on nie potrafi dobrze wychodzić do różnych więc nie piszcie pretensji, że nie rozumiecie dlaczego nie ma Rulliego skoro on jedynie wyróżnił się w kilku meczach z Barca i Realem, dobry mecz przeplata fatalnym.
0
Przestań żyć mundialem i spójrz sobie na statystyki Banegi z tego sezonu, on ma więcej kartek niż udanych zagrań.
0
Wydaje się że ten Scaloni coś tam chce zdziałać stawiając w większości na młodych, głodnych zawodników z mieszanką światowej klasy jak z Messi, Aguero, Di Maria, Otamendi. Może ten turniej będzie takim zaskoczeniem bo żadne poważne media nawet nie wymieniają albicelestes w gronie faworytów, już większą szansę dają Peru. W każdym bądź razie jak zobaczę że dzis do ostatecznej kadry powołał Maximilano Meze parodyste, który nie potrafi przyjąć piłki i prosto kopnąć, to jeszcze to przeboleje. Natomiast gdy zobaczę że Meza wychodzi w pierwszym składzie na któryś mecz, to z całą pewnością można powiedzieć że za kadencji Messiego tam nic kompletnie się nie zmieni.
0
W większości pluja na niego trolle z internetu, na mundialu caly czas wspierali Messiego przyśpiewkami, akurat na meczach nie da się wyczuć że tam Messi jest obrażany. Prawdziwym wrogiem narodowym tam chyba zostanie Higuain :D wiem że po mundialu chyba najbardziej oberwalo się Biglii, któremu nawet życzyli śmierci. Nie jestem pewny ale życzyli mu śmierci chyba już nawet po pierwszym meczu z Islandią xd
5
Porto Alegre przygotowuje się na inwazję argentyńskich kibiców na tegorocznym copa america, szacuje się że ma być ich ponad 20 tysięcy. Co jak co, ale argentyńscy fani są niesamowici, ta atmosfera, ten hymn, nie ma chyba lepszych kibiców na świecie pod względem atmosfery. Oby ta Argentyna w końcu zdobyła puchar.
0
Wie ktoś może jak spisuje się German Pezzella w tym sezonie? Myślicie że jest lepszy od Mercado? Który z nich według was stworzy duet stoperów na copa america wraz z Otamendim?
3
Dziś o 13:30 Lionel Scaloni poda ostateczną 23 osobową kadrę Argentyny na Copa America.
Według tyc sports Dybala jedzie, Icardi nie będzie powołany, za kontuzjowanego Waltera Kannemanna ma wskoczyć Ramiro Funes Mori.
0
Nie ma to jak być w dziesiątce najbardziej poszukiwanych ludzi na świecie i wstawiać sobie posty i zdjęcia na Facebooka :D mowa o Ivanie Archivialado Guzmanie i Alfredo - są to dwaj synowie El Chapo Guzmana
0
Walter Kannemann doznał kontuzji i nie pojedzie na Copa America. Zapewne w jego miejsce wskoczy Juan Foyth.