0

Co jaki czas robicie w swoich autach serwis olejowo-filtrowy ? Ja robię co roku,zalecają co 10-15 tys km albo co rok

0

No i super Copa America w Polsacie sport, czyli spokojnie można odpalić na TV w ipli :)

0

Kocham ten spalony słońcem kraj

0

Na drugą połowę poproszę Tagliafico,Dybale,Di Marie. Z tego środka pola jedynie nie podoba mi się Guido Rodriguez. Jeśli Scaloni chce typowego ŚPD to niech lepiej postawi na Guido Pizzaro - obyty w europejskiej piłce i jak grał w Sevilli to spisywał się całkiem dobrze.

0

Messi druga bramka

0

@Dertinho tylko stream

0

@MrShakira w PL nie tylko stream

0

Ale ten Aguero biega jak opętany,chyba chce coś udowodnić

0

Na szczęście na oficjalnych jest ta wersja najbardziej emocjonującego hymnu ;D

0

Co to za puchar stoi ? Może to dziś finał Copa America ;d

1

Ile osób ogląda Argentynę :) ?

0

@Arkon O to ciekawe oby to była prawda :)

0

@NeroTFP No dokładnie a później zdziwko jak przychodzi lepsza ekipa, a my nie potrafimy strzału oddać :D

1

@Barwindg już śmierć w Wenecji jest ciekawsza :d

0

Jeśli Ronaldo wygra ligę narodów,to włączy się do walki o złotą piłkę. Taki artykuł jest na sportskeeda. A wy co o tym obiektywnie myślicie ?

2

Przed meczem Portugalia Holandia zostanie powtórzony rzut karny Błaszczykowskiego [WP]

0

@Michael_20 Chwile powinien zagrać na pewno. Rok temu przed mundialem przecież grali spara z Haiti i walnął hattricka, to może teraz też coś pogra, żeby odzyskać rytm :DD

0

Chile, to już nie ta sama ekipa co kiedyś, chociaż kto im dawał szansę w 2016 jak pół meczu grali w osłabieniu w finale? Według mnie faworytami są Brazylia, Urugwaj, Argentyna, Kolumbia i jeszcze dorzucę Peru, bo oni potrafią grać fajną piłkę

0

Jutro Argentyna o 02:10 gra sparing z Nikaraguą. Rok temu przed mundialem było Haiti i hattrick Messiego

3

Wycofuje. Z taką Anglia to Ronaldo znowu pyknal by 3 bramki :D

1

@ArterkHD ostatnia nadzieja w eleven, trzeba im spamować na fejsie i na twitterze :d

0

Tottenham niby złożył ofertę 70 baniek za Lo Celso, wcześniej były słuchy, że chcą Van De Beeka,ale wtedy była by paka

1

@norbi77 jeszcze z kolana :D

0

Holandia tak czy siak miała by większe szanse z Portugalią niż Anglia. Chociaż grzmot lubi odpalić nawet jak ma przed sobą 2 najlepszych Śo na świecie

6

Jezu Chryste Depay zwalił już 3 setki

0

@norbi77 może oni nawet nie sprawdzali na varze tej ręki przy strzale. Masz może jakiś link do powtórki?

0

No a co z tą ręką przy strzale? Bo pokazywali powtórkę tylko z tej sytuacji przy wrzutce, czy ja źle widziałem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Włączamy czajniki spowrotem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?