strazak1991
Dołączył/a: sierpień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co jaki czas robicie w swoich autach serwis olejowo-filtrowy ? Ja robię co roku,zalecają co 10-15 tys km albo co rok
0
No i super Copa America w Polsacie sport, czyli spokojnie można odpalić na TV w ipli :)
0
Kocham ten spalony słońcem kraj
0
Na drugą połowę poproszę Tagliafico,Dybale,Di Marie. Z tego środka pola jedynie nie podoba mi się Guido Rodriguez. Jeśli Scaloni chce typowego ŚPD to niech lepiej postawi na Guido Pizzaro - obyty w europejskiej piłce i jak grał w Sevilli to spisywał się całkiem dobrze.
0
Messi druga bramka
0
@Dertinho tylko stream
0
@MrShakira w PL nie tylko stream
0
Ale ten Aguero biega jak opętany,chyba chce coś udowodnić
0
Na szczęście na oficjalnych jest ta wersja najbardziej emocjonującego hymnu ;D
0
Co to za puchar stoi ? Może to dziś finał Copa America ;d
1
Ile osób ogląda Argentynę :) ?
0
@Arkon O to ciekawe oby to była prawda :)
0
@NeroTFP No dokładnie a później zdziwko jak przychodzi lepsza ekipa, a my nie potrafimy strzału oddać :D
1
@Barwindg już śmierć w Wenecji jest ciekawsza :d
0
Jeśli Ronaldo wygra ligę narodów,to włączy się do walki o złotą piłkę. Taki artykuł jest na sportskeeda. A wy co o tym obiektywnie myślicie ?
2
Przed meczem Portugalia Holandia zostanie powtórzony rzut karny Błaszczykowskiego [WP]
0
@Michael_20 Chwile powinien zagrać na pewno. Rok temu przed mundialem przecież grali spara z Haiti i walnął hattricka, to może teraz też coś pogra, żeby odzyskać rytm :DD
0
Chile, to już nie ta sama ekipa co kiedyś, chociaż kto im dawał szansę w 2016 jak pół meczu grali w osłabieniu w finale? Według mnie faworytami są Brazylia, Urugwaj, Argentyna, Kolumbia i jeszcze dorzucę Peru, bo oni potrafią grać fajną piłkę
0
Jutro Argentyna o 02:10 gra sparing z Nikaraguą. Rok temu przed mundialem było Haiti i hattrick Messiego
3
Wycofuje. Z taką Anglia to Ronaldo znowu pyknal by 3 bramki :D
1
@ArterkHD ostatnia nadzieja w eleven, trzeba im spamować na fejsie i na twitterze :d
0
Tottenham niby złożył ofertę 70 baniek za Lo Celso, wcześniej były słuchy, że chcą Van De Beeka,ale wtedy była by paka
1
@norbi77 jeszcze z kolana :D
0
Holandia tak czy siak miała by większe szanse z Portugalią niż Anglia. Chociaż grzmot lubi odpalić nawet jak ma przed sobą 2 najlepszych Śo na świecie
6
Jezu Chryste Depay zwalił już 3 setki
0
@norbi77 może oni nawet nie sprawdzali na varze tej ręki przy strzale. Masz może jakiś link do powtórki?
0
No a co z tą ręką przy strzale? Bo pokazywali powtórkę tylko z tej sytuacji przy wrzutce, czy ja źle widziałem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Włączamy czajniki spowrotem