synyster
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Beckham z Realu to nie był ten sam Beckham co w Manchesterze :) Co nie oznacza, że źle grał. Coś jak u nas Henry.
0
No i byłaby dobra atmosfera w szatni bo to taki jajcarz jak u nas Gerard :)
0
I nie przychodzi mi na myśl żaden angielski piłkarz co by się sprawdził w lidze hiszpańskiej.
0
Byłby kolejny kupiony kontuzjowany zawodnik. Plotki chodzą, że jest lekko w ciąży spożywczej jak Gundogan. Tak czy inaczej jeden z niewielu pewniaków w składzie Tottenhamu, Levy go nie odda za drobniaki.
3
FC Barcelona proponuje 13.5 mln funtów za Kylea Walkera z Tottenhamu. [twitter, metro]
0
z Leonem gramy nie w ten poniedziałek
0
Niestety z Barceloną jest tak, że ma więcej hejterów od fanów.
0
Widzę, że w każdym komentarzu się chwalisz ostatnim zdaniem. Nie ma czym.
1
Everton gra i Tottenham będzie walczył o awans z Apoel Limassol
1
Może być pocieszeniem, że w meczu PSG Marquinhos był jednym ze współ-zawalających drugą bramkę :)
0
Ronaldinho wrzucił na fejsa, że dostał zaproszenie i jest podekscytowany występem w tym meczu :)
2
Legia wykluczona!!!
0
Praktycznie całe prawe skrzydło. Tak było w Violi.
0
Wcale nie dziwne bo skoro szuka nowych wyzwań to po co miałby zostawać w La Liga
1
A Correa ma jakieś problemy z sercem i jeszcze długo nie pogra
0
A Siqueira i Ansaldi to co?
6
Gdy ktoś pisze "pozdro dla kumatych" to od razu zakładam, że musi być delikatnie upośledzony.
1
I z pewnością twoja ocena wynika z wnikliwych analiz meczów Feyenoordu a nie paru Holandii na mistrzostwach, co?
1
Z góry przepraszam za określenie ale gadasz jak potłuczony. Lewy od początku mówił, że dał słowo Bayernowi i tam pójdzie a Kroos nigdy nie mówił, że chce do Barcy (wręcz przeciwnie - do Realu). To nie jest Fifa, że skladasz ofertę i zawodnik przychodzi. Aż mnie skręca gdy ktoś psioczy na zarząd w kwestiach o których gówno wie.
0
Myślę, że w 1 połowie będzie kapitanem Barcy a w drugiej wyjdzie w koszulce Realu
0
W pierwszej części sezonu było kiepskawo bo Ranieri nie miał na niego pomysłu ale potem było coraz lepiej. 9 bramek, 12 asyst (najlepszy asystent Ligue 1) i został wybrany do jedenastki sezonu.
0
Aż łezka w oku się kręci jak się przypomni duet Marquez-Puyol
0
Czarny dzień dla kibiców Juve
0
Po odejściu Conte to jest prawdopodobne. Ja tam liczę na Violę :)
1
Tylko jak w letnim okienku jest go trudno sprzedać, to co dopiero będzie w zimowych.
0
To Luis zacznie grę w listopadzie i co wtedy z Bojanem?
1
Janusz może grać też na LO więc 1) byłaby rotacja 2) nie byłoby Mathieu ;)
2
Wszystko co powiedziałeś jest takie piękne ehh... No może poza Cazorlą. Oby roszady w defensywie nastały!
0
Aa i agent Janusza też się wypowiadał, że jest zainteresowanie ze strony Barcy. Może coś jest na rzeczy.
0
Przeczytałem na jednej ze stron o Tottenhamie, że Barca zaoferowała 10 mln za Vertonghena co zostało z miejsca odrzucone bo Levy wycenia go na 20 mln.
Obrońca świetny ale przytrafiają mu się babole i potrafi mieć humorki. Mimo to, z całej mojej sympatii do Kogutów, brałbym go do Barcy w ciemno.