0

Beckham z Realu to nie był ten sam Beckham co w Manchesterze :) Co nie oznacza, że źle grał. Coś jak u nas Henry.

0

No i byłaby dobra atmosfera w szatni bo to taki jajcarz jak u nas Gerard :)

0

I nie przychodzi mi na myśl żaden angielski piłkarz co by się sprawdził w lidze hiszpańskiej.

0

Byłby kolejny kupiony kontuzjowany zawodnik. Plotki chodzą, że jest lekko w ciąży spożywczej jak Gundogan. Tak czy inaczej jeden z niewielu pewniaków w składzie Tottenhamu, Levy go nie odda za drobniaki.

3

FC Barcelona proponuje 13.5 mln funtów za Kylea Walkera z Tottenhamu. [twitter, metro]

0

z Leonem gramy nie w ten poniedziałek

0

Niestety z Barceloną jest tak, że ma więcej hejterów od fanów.

0

Widzę, że w każdym komentarzu się chwalisz ostatnim zdaniem. Nie ma czym.

1

Everton gra i Tottenham będzie walczył o awans z Apoel Limassol

1

Może być pocieszeniem, że w meczu PSG Marquinhos był jednym ze współ-zawalających drugą bramkę :)

0

Ronaldinho wrzucił na fejsa, że dostał zaproszenie i jest podekscytowany występem w tym meczu :)

2

Legia wykluczona!!!

0

Praktycznie całe prawe skrzydło. Tak było w Violi.

0

Wcale nie dziwne bo skoro szuka nowych wyzwań to po co miałby zostawać w La Liga

1

A Correa ma jakieś problemy z sercem i jeszcze długo nie pogra

0

A Siqueira i Ansaldi to co?

6

Gdy ktoś pisze "pozdro dla kumatych" to od razu zakładam, że musi być delikatnie upośledzony.

1

I z pewnością twoja ocena wynika z wnikliwych analiz meczów Feyenoordu a nie paru Holandii na mistrzostwach, co?

1

Z góry przepraszam za określenie ale gadasz jak potłuczony. Lewy od początku mówił, że dał słowo Bayernowi i tam pójdzie a Kroos nigdy nie mówił, że chce do Barcy (wręcz przeciwnie - do Realu). To nie jest Fifa, że skladasz ofertę i zawodnik przychodzi. Aż mnie skręca gdy ktoś psioczy na zarząd w kwestiach o których gówno wie.

0

Myślę, że w 1 połowie będzie kapitanem Barcy a w drugiej wyjdzie w koszulce Realu

0

W pierwszej części sezonu było kiepskawo bo Ranieri nie miał na niego pomysłu ale potem było coraz lepiej. 9 bramek, 12 asyst (najlepszy asystent Ligue 1) i został wybrany do jedenastki sezonu.

0

Aż łezka w oku się kręci jak się przypomni duet Marquez-Puyol

0

Czarny dzień dla kibiców Juve

0

Po odejściu Conte to jest prawdopodobne. Ja tam liczę na Violę :)

1

Tylko jak w letnim okienku jest go trudno sprzedać, to co dopiero będzie w zimowych.

0

To Luis zacznie grę w listopadzie i co wtedy z Bojanem?

1

Janusz może grać też na LO więc 1) byłaby rotacja 2) nie byłoby Mathieu ;)

2

Wszystko co powiedziałeś jest takie piękne ehh... No może poza Cazorlą. Oby roszady w defensywie nastały!

0

Aa i agent Janusza też się wypowiadał, że jest zainteresowanie ze strony Barcy. Może coś jest na rzeczy.

0

Przeczytałem na jednej ze stron o Tottenhamie, że Barca zaoferowała 10 mln za Vertonghena co zostało z miejsca odrzucone bo Levy wycenia go na 20 mln.
Obrońca świetny ale przytrafiają mu się babole i potrafi mieć humorki. Mimo to, z całej mojej sympatii do Kogutów, brałbym go do Barcy w ciemno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?