1

Dobry tytuł artykułu :) wyobrażam sobie co by było w przypadku "Wielki pech! Kontuzja Suareza!" :D

0

Jeżeli nie dostał biegunki pieniężnej to myślę, że nieprawda ;)

0

myślę, że o Vertonghenie można pomarzyć bo Spursi mają duży problem w defensywie i Janusz jest jedynym co ogarnia więc wątpię by go sprzedali. Zresztą on sam w wywiadzie mówił, że nie rusza się z Londynu.
Ale Hummels świetna opcja.

0

Przedłużył ostatnio do 2015

1

Nie przypominam sobie żadnego wywiadu w którym by "publicznie manifestował, że jego priorytetem jest powrót do Seria A"...

3

Samolotem to rzut beretem

1

skoro kosztował monaco 40 mln to po takim występie na mundialu ciekawe ile by sobie za niego życzyli

1

to nie jesteś doinformowany bo Laporte podpisał nowy kontrakt z klauzulą 42 mln

11

Czyli najpierw za Marquinhosa 40mln+Dani Alves to spoko ale 45 za Mangalę to za dużo? Kocham te ciągłe wymysły prasy.

1

Genialny transfer. Nie zaufali w 100% ter Stegenowi więc, który teraz ma czas na aklimatyzację i rozwój bo będzie walczył o miejsce między słupkami z dobrym, doświadczonym bramkarzem. Jakby kupili za bezcen takiego drugiego Pinto to żadna konkurencja dla Marca, który a nuż miałby problem z zaadaptowaniem się w zespole. Dobra robota Zubiego.

0

Jak dla mnie idealnie. Zmiennik dla Alby, taki drugi Abidal. Niby za darmo ale pewnie tygodniówkę będzie sobie sporą życzył.

0

No to Song zdecydowanie nie podniósł swojej wartości rynkowej po występie na mundialu ;)

0

Xavi zawsze będzie jednym z moich ulubionych zawodników. Co innego Alves (nie umniejszając jego zasług dla klubu bo zrobił wiele), którego nigdy nie lubiłem za to całe pajacowanie, wypowiedzi... Np taki Busquets - nie znoszę kolesia ale wiem, że jest jednym z najlepszych DM i Barcelona bez niego wiele by straciła. Bez Alvesa sobie poradzimy.

1

Pewnie większość w życiu meczu Ajaccio nie widziała i po 1 meczu w reprezentacji jest wielkie podniecenie... Jest Bravo, należy się cieszyć, kwestie finansowe to nie nasza sprawa.

0

Dzisiaj pokazał się z bardzo dobrej strony

1

Mundo Deportivo sprzed 15 minut: Claudio Bravo fichado! 12 mln bez dos Santosa, który nie chciał grać w Sociedad. Kontrakt na 4 lata.http://www.mundodeportivo.com/20140618/fc-barcelona/bravo-fichado_54410089905.html

0

"Zwłaszcza że z zamiarem opuszczenia klubu noszą się również Diego Costa, Thibaut Courtois czy Arda Turan."
Courtois wraca do Chelsea, sam Mou to potwierdził a Arda powiedział niedawno, że nigdzie się nie rusza. Nie wiem gdzie to "noszenie się".

0

De Gea złapał kontuzję parę dni temu więc wybór między Casillasem i Reiną pozostał.

0

Mam taką nadzieję ze względu na sympatię do Cuadrado i Fiorentiny.

0

Albo nie chodzi o Higuaina, tylko o Zunigę.

1

Na przyszłość - dobra ironia powinna bawić, nie żenować. A co do Rubiego to asystent Vilanovy, na spółę z Rourą. Długo nim nie był ale zawsze warto wspomnieć.

2

Nie wiem za bardzo jak to skomentować bo to ani śmieszne ani mądre.

0

Widzę sami znawcy którzy widzieli 1 mecz Rojo w życiu. Ten z Bośnią. Nigdy nie widziałem jego meczów w Sportingu to się niestety nie mogę wypowiedzieć :/

0

Zawsze Blanc może Luiza dać na DM, kto go tam wie...

0

Chyba jednak nie mamy. Alex odszedł więc w PSG status quo.

0

Może teraz coś ruszy do przodu z transferami

0

Rzeczywiście z Australią miał ogrom szans by się wykazać wspaniałymi interwencjami...

0

Mi tam rybka - Bravo i Navas, obaj w porządku. Byle nie Caballero.

0

Taa tylko, że Caballero był 2 sezony temu zajebisty, w tym już tak nie błyszczał. Widać to też po tym, że nie pojechał na mundial. Nie jest nawet 3 bramkarzem Argentyny, gdzie 1-szym jest rezerwowy Monaco. Mówi samo za siebie.

2

Navas jest świetny ale myślę, że Luis woli Bravo ponieważ jest bardziej doswiadczony (mógłby wiele nauczyć Ter Stegena) i jest ograny w La Liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?