synyster
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobry tytuł artykułu :) wyobrażam sobie co by było w przypadku "Wielki pech! Kontuzja Suareza!" :D
0
Jeżeli nie dostał biegunki pieniężnej to myślę, że nieprawda ;)
0
myślę, że o Vertonghenie można pomarzyć bo Spursi mają duży problem w defensywie i Janusz jest jedynym co ogarnia więc wątpię by go sprzedali. Zresztą on sam w wywiadzie mówił, że nie rusza się z Londynu.
Ale Hummels świetna opcja.
0
Przedłużył ostatnio do 2015
1
Nie przypominam sobie żadnego wywiadu w którym by "publicznie manifestował, że jego priorytetem jest powrót do Seria A"...
3
Samolotem to rzut beretem
1
skoro kosztował monaco 40 mln to po takim występie na mundialu ciekawe ile by sobie za niego życzyli
1
to nie jesteś doinformowany bo Laporte podpisał nowy kontrakt z klauzulą 42 mln
11
Czyli najpierw za Marquinhosa 40mln+Dani Alves to spoko ale 45 za Mangalę to za dużo? Kocham te ciągłe wymysły prasy.
1
Genialny transfer. Nie zaufali w 100% ter Stegenowi więc, który teraz ma czas na aklimatyzację i rozwój bo będzie walczył o miejsce między słupkami z dobrym, doświadczonym bramkarzem. Jakby kupili za bezcen takiego drugiego Pinto to żadna konkurencja dla Marca, który a nuż miałby problem z zaadaptowaniem się w zespole. Dobra robota Zubiego.
0
Jak dla mnie idealnie. Zmiennik dla Alby, taki drugi Abidal. Niby za darmo ale pewnie tygodniówkę będzie sobie sporą życzył.
0
No to Song zdecydowanie nie podniósł swojej wartości rynkowej po występie na mundialu ;)
0
Xavi zawsze będzie jednym z moich ulubionych zawodników. Co innego Alves (nie umniejszając jego zasług dla klubu bo zrobił wiele), którego nigdy nie lubiłem za to całe pajacowanie, wypowiedzi... Np taki Busquets - nie znoszę kolesia ale wiem, że jest jednym z najlepszych DM i Barcelona bez niego wiele by straciła. Bez Alvesa sobie poradzimy.
1
Pewnie większość w życiu meczu Ajaccio nie widziała i po 1 meczu w reprezentacji jest wielkie podniecenie... Jest Bravo, należy się cieszyć, kwestie finansowe to nie nasza sprawa.
0
Dzisiaj pokazał się z bardzo dobrej strony
1
Mundo Deportivo sprzed 15 minut: Claudio Bravo fichado! 12 mln bez dos Santosa, który nie chciał grać w Sociedad. Kontrakt na 4 lata.http://www.mundodeportivo.com/20140618/fc-barcelona/bravo-fichado_54410089905.html
0
"Zwłaszcza że z zamiarem opuszczenia klubu noszą się również Diego Costa, Thibaut Courtois czy Arda Turan."
Courtois wraca do Chelsea, sam Mou to potwierdził a Arda powiedział niedawno, że nigdzie się nie rusza. Nie wiem gdzie to "noszenie się".
0
De Gea złapał kontuzję parę dni temu więc wybór między Casillasem i Reiną pozostał.
0
Mam taką nadzieję ze względu na sympatię do Cuadrado i Fiorentiny.
0
Albo nie chodzi o Higuaina, tylko o Zunigę.
1
Na przyszłość - dobra ironia powinna bawić, nie żenować. A co do Rubiego to asystent Vilanovy, na spółę z Rourą. Długo nim nie był ale zawsze warto wspomnieć.
2
Nie wiem za bardzo jak to skomentować bo to ani śmieszne ani mądre.
0
Widzę sami znawcy którzy widzieli 1 mecz Rojo w życiu. Ten z Bośnią. Nigdy nie widziałem jego meczów w Sportingu to się niestety nie mogę wypowiedzieć :/
0
Zawsze Blanc może Luiza dać na DM, kto go tam wie...
0
Chyba jednak nie mamy. Alex odszedł więc w PSG status quo.
0
Może teraz coś ruszy do przodu z transferami
0
Rzeczywiście z Australią miał ogrom szans by się wykazać wspaniałymi interwencjami...
0
Mi tam rybka - Bravo i Navas, obaj w porządku. Byle nie Caballero.
0
Taa tylko, że Caballero był 2 sezony temu zajebisty, w tym już tak nie błyszczał. Widać to też po tym, że nie pojechał na mundial. Nie jest nawet 3 bramkarzem Argentyny, gdzie 1-szym jest rezerwowy Monaco. Mówi samo za siebie.
2
Navas jest świetny ale myślę, że Luis woli Bravo ponieważ jest bardziej doswiadczony (mógłby wiele nauczyć Ter Stegena) i jest ograny w La Liga.