0

To był jeden z tych piłkarzy, który jak był przy piłce to od razu ciśnienie skakało do góry :)

8

Castilla i Barca B na 3 miejscu, tylko na przeciwnych biegunach ;)

0

żeby się tylko na Mathieu nie skończyło :)

0

Okej okej, trener nie chce Fabregasa, rozumiem, ufam Lucho. Skoro Cesc cieszy się zainteresowaniem na rynku transferowym to czemu by go nie sprzedać za grubszą kasę?

5

Gdy zarząd powiedział o 'rewolucji" to nie wiedziałem, że chodzi im o sprzedanie za bezcen zawodnika z największą liczbą asyst w sezonie i przedłużeniu kontraktu ze stoperem który popełniał multum błędów w defensywie... Ale jak będzie na DM-ie to narzekać nie będę :)

5

On gdy odchodził z rezerw to miał bodajże 25 lat. Młodzieniaszek to już nie był, ba nawet debiutu w seniorach nie zaliczył. W rezerwach mają się ogrywać młodzi wychowankowie (którym to Soriano nawet nie jest) więc jasna sprawa, że go nie wypożyczali - bo po co?

0

No Soriano ma 1,80, to też nie jest jakoś mega dużo.

0

Jak RAC1 informuje to musi być coś rzeczywiście na rzeczy.

0

Widziałem parę meczów, jego gra bardziej przypomina już takiego Alexisa niż Alvesa. Często schodził do środka, wdawał się w dryblingi. Nie wiem czy to byłby dobry pomysł dawać go na obronę.

0

Źródło?

2

Problem z Rossim jest taki jak z Cuencą czy Afellayem - szklane nóżki. Nie zmienia to faktu, że jest świetny co pokazywał w Villareal czy teraz w Violi.

1

Podobno 6 tygodni

0

OFFTOP - Na transfery.info piszą już, że Puyol od września będzie zastępcą Zubiego

1

A to szejkowie będą mieli ubaw :D

5

A trochę zbaczając z tematu, odnośnie środkowego napadziora - Benfica właśnie zwolniła swojego najlepszego strzelca Rodrigo ze względów finansowych. Dobre warunki fizyczne, bramkostrzelny, młody (23 lata), Hiszpan i do tego do wzięcia za darmo. Może być dobrą opcją na zmiennika.

0

Długość umowy nie ma wpływu na wycenę na transfermarkt.

2

Cały sezon grzał ławę? Zagrał łącznie 2487 minut w tym sezonie. Owszem Thiago Silva i Alex zagrali więcej bo po około 3500. Ale dla porównania u nas Bartra zagrał 2300 minut. Ogrywa się, chłopak ma dopiero 20 lat. Bartra jest starszy a gra jeszcze mniej.

0

A według transfermarkt.de Dani jest wart 18 i chyba im bardziej należy wierzyć ;)

0

Według transfermarkt Marquinhos jest wart 25 mln a Dani Alves 18. Trzeba jednak brać po uwagę, że Daniemu został rok kontraktu.

0

W Manchesterze mówią, że Richards jest jednym z pierwszym do odstrzału w te wakacje więc i tak...

2

Pamiętam lament rok temu w komentarzach gdy było, że zostaje na kolejny rok. "On jest beznadziejny! Nie daje szans młodym! Czemu zarząd go zostawił?!"

0

Oglądam często mecze Violi i nie wiem jaki jest sens w dawaniu go na obronę. Koleś gra przeważnie na skrzydle (gdy grają 3-5-2) albo jeszcze bardziej z przodu (gdy 4-3-3), styl podobny do Alexisa za czasów gry w Udinese więc to chyba nie jest dobry pomysł.

0

a w Fifie czasem nie ma Dinama Zagrzeb?

0

Jeżeli chodzi o Zoume to nic by nie dało bo sam powtarzał, że kibicuje chelsea od dziecka i tylko tam chce iść.

0

Hart akurat w poprzednim sezonie grał piach. Mam nadzieję, że trochę się zmobilizuje do lepszej gry.

0

No to ja:
Courtois
Alaba, Mangala, Garay
Isco, Oscar, Ribery, Lucas, Verratti
Messi, Ronaldo
Rezerwa: Załuska, Adriano, Kucher, Taison

0

A właśnie Abidal gra jako kapitan w meczu z Bordeaux.

0

lepiej kolego opuść ten serwis... na pewno wtedy średnie iq tutaj obecnych diametralnie wzrośnie

0

~vil

Jorquera także kontuzjowany...

0

GaGo8

i właśnie dlatego niektórych kibiców realu szanuje. niestety jest ich baaardzo mało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?