synyster
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no ja niestety chlałem jak mecz leciał przez co go przegapiłem... jestem największym debilem na świecie ;( ale wiedziałem, że wygrają :)
0
czyżby Pep chciał powiedzieć poprzez zmianę Bojana za Xaviego "postrzelajcie sobie jeszcze..."?
0
mieć urodziny w ten sam dzień co Samuel :)
0
Chel$ea by wygrała gdyby ranking obejmował też osoby w wieku 10-15 lat... A tak za 1-2 lata obstawiam, że do pierwszej piątki wskoczy Manchester City.
0
wujo444
Ja bym się tak nie śmiał, bo jeszcze będziesz miał rację. I będzie niczym Arsenal w tym sezonie... Nie rozumiem polityki Wengera. Kupuje młodych za psie pieniądze, rok trenuje, wprowadza do składu. W 1 składzie grają 1-2 lata, po czym oddają swoje miejsce w składzie na rzecz jeszcze młodszych zawodników. Bo przecież według niego 25 lat to już jest za dużo, trzeba bardziej odmłodzić zespół.
A kto uważa dalej, że Arsenal jest przyszłościowy bo kupuje młodych to niech odpowie co Arsenal z tymi młodymi osiągnął? Bo na tą chwilę widzę tylko 5 miejsce w lidze...
0
didon11
Z większym uśmiechem na twarzy wspominam gola Toure z poprzedniego miesiąca w którym nasz defensywny pomocnik "zrobił" 3 obrońców w polu karnym :)
0
No załóżmy czysto teoretycznie, że całe to trio by przeszło do Barcy, to już jest połowa pierwszego składu (bo wątpie, czy któryś z tych trzech piłkarzy chciałby grzać ławkę).
0
Ooo to może od razu fioletowe z czerwoną torebką w zestawie!!
0
Figo nie jest godzien tego, by był mu poświęcony jakikolwiek post na tej stronce. Dla mnie zawsze pozostanie największym zdrajcą w historii futbolu. Przykre :/
0
To może od razu niech Barcelona zmieni nazwę na Arsenal 2. Niedługo połowę drużyny będą stanowić wychowankowie a drugą połowę byli piłkarze Arsenalu. Jak dla mnie (możecie się nie zgadzać) transfer Hleba był od początku błędem, Henry zaaklimatyzował się dopiero teraz. Mało który piłkarz Arsenalu po odejściu grał naprawdę dobrze.
Jeżeli chodzi o to trio to tylko Fabregas.