szkutnik91
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@dv7wisnia chyba dyszka :D
1
Z drugiej strony jakim sposobem klub który nie wrócił do zasady 1:1, nie podpisał kontraktu z Nike i nie znalazł zastępstwa dla Libero składa oferty za Olmo?
0
@Dejvo nie peniaj, Olmo będzie śmigał na lewym xd
0
Mamy to xd
2
Z tym kolesiem będą jeszcze jaja. Wywraca się częściej niż Vinicius
1
Gerard Romero: Wydaje mi się cholernie dziwne i podejrzane, że nagle idzie narracja, że transfer Nico się komplikuje.
Gerard Romero: Na ten moment mam zarówno sygnały, że Nico powie "tak", jak i sygnały, że powie, że zostaje.
Matteo Moreto: Mówiono nam, że Nico miał dać odpowiedź na początku tygodnia, nawet wcześniej. Fakt, że to się przedłuża, jest dziwny.
Czyżby faktycznie czekał aż Barca kasę dostanie? O co kaman
5
Tak Atletic ogłasza mecz z Barceloną. Chyba wszystko już wiadomo...
15
Wkoncu ktoś pokazuje jaja. Teraz albo niech w następnym roku jedzie do rodowitych we Francji.
3
Mam nadzieję że on dostanie szanse w przypadku fiasku z Nico.
1
Wcześniej Nico obiecał swojemu bratu że zostanie jeszcze na sezon xd
Ale f.... XD
0
Wkrótce pewnie się dowiemy..
1
Co wogóle Vinicius robi w tym towarzystwie xd
Twitter.com/ChaaliiyKay/status/1816772350961967277
0
@betonito my bierzemy Kimmicha za rok za darmo. :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SawneyBean odwrotnie. Jakby chciał to by uciął plotki i powiedział że zostaje. Ale on czeka? Dlaczego? Bo Barcelona musi najpierw sfinalizować umowy. On już dawno jest dogadany.
0
Mam swoją teorie odnośnie Nico.
Tu nie chodzi o to że on nie podjął decyzji. Decyzja została podjęta. Jakby tu nie chciał przyjść to jego agent by z nami nie negocjował. Ostatnie co zostało to, że Barcelona musi uregulować swoje sprawy finansowe żeby wpłacić klauzulę. Gdyby miał zostać już dawno by to ogłosił. On poprostu czeka na Barce.
0
@RoberDzik gdzie tak piszą niby?
0
@KibicBarcy84@KibicBarcy84
1. Napenwo mają kasę. Jakby nie mieli to by się nie starali o niego.
2. Żadnej oficjalnej deklaracji być nie musi. Byle by zadeklarował podpisem pod kontraktem że do nas przychodzi.
0
Edit. Nieważne.
0
@Kamil689 lub Merino
0
@AlexDark00 nieprawda. Nie będą chcieli więcej niż 60 nawet bez klauzuli.
0
@Dzieniu przecież nawet Guiu dostał kontrakt w Chelsea na 6 lat, więc jak zmienili?
0
Nico w 2025?
Ale jaja byłyby jakby wzięli w tym roku Olmo zamiast Nico
0
Myślicie ze możliwe żeby Yamal wygrał MVP Euro?
7
Ale hajpują piłkarza z jednym celnym podaniem w meczu xd
Twitter.com/aa9skillz/status/1810327995191574789
19
Kolejny najhajpowany
0
Co on gotuję? Xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dostaniem za Faye około 15 mln. Bedzie klauzula odkupu.
0
@NeroTFP1 tylko że w przypadku tego pana nie ma się czym zachwycać xd