3

@dv7wisnia chyba dyszka :D

1

Z drugiej strony jakim sposobem klub który nie wrócił do zasady 1:1, nie podpisał kontraktu z Nike i nie znalazł zastępstwa dla Libero składa oferty za Olmo?

0

@Dejvo nie peniaj, Olmo będzie śmigał na lewym xd

0

Mamy to xd

2

Z tym kolesiem będą jeszcze jaja. Wywraca się częściej niż Vinicius

1

Gerard Romero: Wydaje mi się cholernie dziwne i podejrzane, że nagle idzie narracja, że transfer Nico się komplikuje.

Gerard Romero: Na ten moment mam zarówno sygnały, że Nico powie "tak", jak i sygnały, że powie, że zostaje.

Matteo Moreto: Mówiono nam, że Nico miał dać odpowiedź na początku tygodnia, nawet wcześniej. Fakt, że to się przedłuża, jest dziwny.

Czyżby faktycznie czekał aż Barca kasę dostanie? O co kaman

5

Tak Atletic ogłasza mecz z Barceloną. Chyba wszystko już wiadomo...

15

Wkoncu ktoś pokazuje jaja. Teraz albo niech w następnym roku jedzie do rodowitych we Francji.

3

Mam nadzieję że on dostanie szanse w przypadku fiasku z Nico.



1

Wcześniej Nico obiecał swojemu bratu że zostanie jeszcze na sezon xd
Ale f.... XD


0

Wkrótce pewnie się dowiemy..


1

Co wogóle Vinicius robi w tym towarzystwie xd
Twitter.com/ChaaliiyKay/status/1816772350961967277

0

@betonito my bierzemy Kimmicha za rok za darmo. :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SawneyBean odwrotnie. Jakby chciał to by uciął plotki i powiedział że zostaje. Ale on czeka? Dlaczego? Bo Barcelona musi najpierw sfinalizować umowy. On już dawno jest dogadany.

0

Mam swoją teorie odnośnie Nico.
Tu nie chodzi o to że on nie podjął decyzji. Decyzja została podjęta. Jakby tu nie chciał przyjść to jego agent by z nami nie negocjował. Ostatnie co zostało to, że Barcelona musi uregulować swoje sprawy finansowe żeby wpłacić klauzulę. Gdyby miał zostać już dawno by to ogłosił. On poprostu czeka na Barce.

0

@RoberDzik gdzie tak piszą niby?

0

@KibicBarcy84@KibicBarcy84
1. Napenwo mają kasę. Jakby nie mieli to by się nie starali o niego.
2. Żadnej oficjalnej deklaracji być nie musi. Byle by zadeklarował podpisem pod kontraktem że do nas przychodzi.

0

Edit. Nieważne.

0

@Kamil689 lub Merino

0

@AlexDark00 nieprawda. Nie będą chcieli więcej niż 60 nawet bez klauzuli.

0

@Dzieniu przecież nawet Guiu dostał kontrakt w Chelsea na 6 lat, więc jak zmienili?

0

Nico w 2025?
Ale jaja byłyby jakby wzięli w tym roku Olmo zamiast Nico

0

Myślicie ze możliwe żeby Yamal wygrał MVP Euro?

7

Ale hajpują piłkarza z jednym celnym podaniem w meczu xd
Twitter.com/aa9skillz/status/1810327995191574789

19

Kolejny najhajpowany

0

Co on gotuję? Xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dostaniem za Faye około 15 mln. Bedzie klauzula odkupu.

0

@NeroTFP1 tylko że w przypadku tego pana nie ma się czym zachwycać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?