1

@Androchem pedri od jakiegoś czasu też dość często.

2

Ostatnio nie wyglądało jakby miał :D

5

To by bylo coś

2

To co? Taki skład na białych?
Ter Stegen - Araujo, Chris, Inigo - Cancelo, Gavi, Fermin, Gundogan, Balde - Felix, Ferran

3

Mam wrażenie że ten Cancelo to już ledwo biega z nadmiaru meczów.

4

Jakim sposobem tu nie było faulu i cisza o tej sytuacji?

1

Sama prawda :v

3

@Matt_i1992 aha to sędzia ślepy i robi tam jako chealederka czy coo?

1

Przecież już raz powiedział i nic nie dostał xd

1

@PatrykBarcelona jasna sprawa.

0

Szukam jakiegoś serialu, tematyka i platforma dowolna. Ostatnio oglądałem stamtąd, squid game i rozdzielenie. Coś niebanalnego z tajemnicą.

5

De Jong tyle samo warty co Camavinga ahahaha

0

Będzie ten film Konopskiego o 20?

0

Gdybym wiedział że tak mecz będzie wyglądał wogóle bym telewizora nie włączał

0

Odebrali piłkę i stoją zamiast ruszyć do przodu hahahhahahaha

0

Żal patrzeć jak piłkarze wyprowadzają kontry

1

@Danger204 chyba teraz dopiero zacznie się granie xd

0

Po kontuzjach Lewego, Pedriego, Frenkiego i Raphinhi straszna lipa w ofensywie

0

@Pedri16Future komentatorzy

0

Jak dzieci we mgle. Szok Napoli, Włosi do okregowki z takim bronieniem

0

@takisobiektos nom, jak taki bezmózg

0

Camavinga to mi Sterlinga przypomina jak biegnie xd

2

Vinicius urodzony prowokator.


0

@michalgajdek tak, zdążyliśmy :) pozdrawiam

21

Pozdrowienia dla La Rambli ze stadionu Majorki po meczu. @michalgajdek miło było spotkać i pogadać.

3

@Medium wow, jak on to zrobił xd

9

Nie rozumiem wogóle jak kibice Realu mogą się wypowiadać po tym meczu. Ile razy Real nie grając nic czy to w lidze mistrzów czy w La lidze, nawet w tym sezonie, strzelali bramki w końcówkach na wagę zwycięstw... Dla mnie to paradoks.

1

Jak widać znawcy podzieleni.



4

Felix zakłada siatę Yamalowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?