szkutnik91
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Najpierw oświadczenie u Fabrizio, potem obniżył wynagrodzenie o 50% a ostatnio wzruszył się do łez na prezentacji. Mocno kibicuje!
1
Bellingham jakie padolino
1
Sam Laporta mówił, że przekazał sporą liczbe raportów, nie pamiętam ile ale chyba koło 300?
0
@yoli jakie 20.5 człowieku? Felix i Cancelo tyle razem zarabiają. Trochę mniej niż sam Bellingham
1
@Arczi87 transfermarkt podaje że sprzedaliśmy za 105 mln
12
Felix Blaugrana!!!
0
@nabial właśnie zdarzyli :)
3
Felixxx
18
Tradycja
3
Eden Hazard w Antwerp :o
https://x.com/Spursito/status/1697685152061698556
0
@lambard Griezmann miał opcje wykupu za 40 mln a odszedł do Atletico za 20. Felix jak się uprze też zostanie na dłużej.
2
@don'T.R.I.P.e bembele ousman
8
Co jak co ale mają pakę. Nie mamy z nimi szans
3
Felix dopiał swego. Nie każdego byłoby stać na taki wywiad i czekanie do ostatniego momentu na Barcę. Wypada życzyć powodzenia.
Jak i Cancelo.
1
Felix i Cancelo? Wszystko zaakceptowane przez la lige
1
No napewno xd
0
@tbas co proszę
1
Oho
0
Mieli 3 miesiące to jak zawsze wszystko na ostatnią chwilę.
0
Ale ten klub to żart. Skąd oni biorą tych inwestorów
0
Głosujemy na Lamala
https://lafuerzadenuestrofutbol.laliga.com/vota/premioslaliga/273?utm_source=instagram&utm_medium=social&utm_campaign=202308_PREMIOSLALIGA_MKT_PRU&utm_content=static&utm_term=na
6
Barca będzie opłacać 25%. Bardzo słaby deal.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
Detale
2
Jeśli prawda to dobra decyzja.
15
Tylko kilku druzynom Atletico wcisnęło 7 bramek :D
0
Kiedy w się zamyka okienko? Czwartek o północy?
0
@FCB24 spokojnie, ostatnie 2 dni męczarni zostało.
21
Ale to było mocarne okienko. 200 mln w plecy.
3
Ciekawe czy wogóle będzie?..