9

Najpierw oświadczenie u Fabrizio, potem obniżył wynagrodzenie o 50% a ostatnio wzruszył się do łez na prezentacji. Mocno kibicuje!

1

Bellingham jakie padolino

1

Sam Laporta mówił, że przekazał sporą liczbe raportów, nie pamiętam ile ale chyba koło 300?

0

@yoli jakie 20.5 człowieku? Felix i Cancelo tyle razem zarabiają. Trochę mniej niż sam Bellingham

1

@Arczi87 transfermarkt podaje że sprzedaliśmy za 105 mln

12

Felix Blaugrana!!!

0

@nabial właśnie zdarzyli :)

3

Felixxx

18

Tradycja



3

0

@lambard Griezmann miał opcje wykupu za 40 mln a odszedł do Atletico za 20. Felix jak się uprze też zostanie na dłużej.

2

@don'T.R.I.P.e bembele ousman

8

Co jak co ale mają pakę. Nie mamy z nimi szans

3

Felix dopiał swego. Nie każdego byłoby stać na taki wywiad i czekanie do ostatniego momentu na Barcę. Wypada życzyć powodzenia.



Jak i Cancelo.

1

Felix i Cancelo? Wszystko zaakceptowane przez la lige

1

No napewno xd


0

@tbas co proszę

1

Oho

0

Mieli 3 miesiące to jak zawsze wszystko na ostatnią chwilę.

0

Ale ten klub to żart. Skąd oni biorą tych inwestorów

6

Barca będzie opłacać 25%. Bardzo słaby deal.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

Detale

2

Jeśli prawda to dobra decyzja.

15

Tylko kilku druzynom Atletico wcisnęło 7 bramek :D

0

Kiedy w się zamyka okienko? Czwartek o północy?

0

@FCB24 spokojnie, ostatnie 2 dni męczarni zostało.

21

Ale to było mocarne okienko. 200 mln w plecy.

3

Ciekawe czy wogóle będzie?..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?