szkutnik91
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda...
1
Będzie grubo?
3
Cubarsi i Lamine!
0
@macio_944 albo Manchester City albo Ajax xd
1
Ale padolino od nurków co chwilę xd
10
Tak myślałem.
A to tweet kolesia sprzed 3 miesięcy który teraz piszę o porozumieniu z Realem.
3
Mamy to
5
Mamy to
2
Koleś ma ponad milion obserwujących
0
@Bernard777 oby wzięła Girona i Alaves dziś
0
Info z 2021:
Na razie pewne jest, że w Superlidze zagra 12 drużyn, po sześć z Anglii i po trzy z Hiszpanii i Włoch. Są to Manchester City, Manchester United, Arsenal, Liverpool, Chelsea i Tottenham z Anglii, Real Madryt, Atletico Madryt i Barcelona z Hiszpanii oraz włoski Juventus Turyn, Inter Mediolan i Milan.
Skoro nie można nałożyć sankcji, dlaczego większość z tych klubów się wyłamało?
0
Ciekawe kto tam będzie grał
0
My za takie coś nie dostaliśmy karnego. Nawet tego Var nie sprawdzał, gdy Felix dostał stempel
1
Nie zauwazylem żeby Felix całował herb Barcy
1
Zawsze cos
6
Ajaj
3
Bez niespodzianek
4
Prawda
2
Męczennik może wypaść na dłużej
9
A jednak..
3
Git?
12
Myślałem że mecz z Sociedad był rozczarowujący ale co dziś pokazały gwiazdeczki i żelusiem to nie mam pytań. Wstyd, hańba, rozczarowanie.
0
Pamiętam jak to Rayo cisnęło z nami. A z Realem jak zwykle drużyny się kładą
0
@Rewolucja123 już wolę Ferrana od Lewego, a Cancelo na skrzydle wczoraj nie dał kompletnie nic wczoraj
20
Real ma mental, Barca przepycha
4
Noi dobrze.
https://x.com/Shlugassi/status/1718190746602176732
1
Trochę dziwne jakby zaczął Frankie a nie Lewy jednak.
2
Kto dziś komentuje El Classico na poszczególnych kanałach i jaki wybieracie?
Edit. Widzę że na Canal+ Marchwinski i Cwiakala.
24
Przy takich osłabieniach Realu musimy wygrac to
0
A można po polskiemu?