1

Szkoda...

1

Będzie grubo?

3

Cubarsi i Lamine!

0

@macio_944 albo Manchester City albo Ajax xd

1

Ale padolino od nurków co chwilę xd

10

Tak myślałem.



A to tweet kolesia sprzed 3 miesięcy który teraz piszę o porozumieniu z Realem.

3

Mamy to

5

Mamy to

2

Koleś ma ponad milion obserwujących




0

@Bernard777 oby wzięła Girona i Alaves dziś

0

Info z 2021:
Na razie pewne jest, że w Superlidze zagra 12 drużyn, po sześć z Anglii i po trzy z Hiszpanii i Włoch. Są to Manchester City, Manchester United, Arsenal, Liverpool, Chelsea i Tottenham z Anglii, Real Madryt, Atletico Madryt i Barcelona z Hiszpanii oraz włoski Juventus Turyn, Inter Mediolan i Milan.

Skoro nie można nałożyć sankcji, dlaczego większość z tych klubów się wyłamało?

0

Ciekawe kto tam będzie grał

0

My za takie coś nie dostaliśmy karnego. Nawet tego Var nie sprawdzał, gdy Felix dostał stempel

1

Nie zauwazylem żeby Felix całował herb Barcy

1

Zawsze cos

6

Ajaj

3

Bez niespodzianek

4

Prawda

2

Męczennik może wypaść na dłużej

9

A jednak..

3

Git?

12

Myślałem że mecz z Sociedad był rozczarowujący ale co dziś pokazały gwiazdeczki i żelusiem to nie mam pytań. Wstyd, hańba, rozczarowanie.

0

Pamiętam jak to Rayo cisnęło z nami. A z Realem jak zwykle drużyny się kładą

0

@Rewolucja123 już wolę Ferrana od Lewego, a Cancelo na skrzydle wczoraj nie dał kompletnie nic wczoraj

20

Real ma mental, Barca przepycha

4

1

Trochę dziwne jakby zaczął Frankie a nie Lewy jednak.

2

Kto dziś komentuje El Classico na poszczególnych kanałach i jaki wybieracie?

Edit. Widzę że na Canal+ Marchwinski i Cwiakala.

24

Przy takich osłabieniach Realu musimy wygrac to

0

A można po polskiemu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?