0

Podobno Gundogan nie dokończył rozgrzewki prze meczem

1

Sędzia jak narazie koncertowy. Wytrzymuje presję Bernabeu...

2

@Rust_Cohle spostrzegawczy

1

Dlaczego De Bruyne na ławce? Wtf

0

Serio tak powiedział? ????

36

Dokładnie

2

One season guy. Dlaczego nie zainteresują się młodszym Nico?

0

@Faro więcej mu i jego rodzince kasy dali to poszedł

0

@krol211 flick>de Zerbi bez dwóch zdań

4

Żaden Tuchela tu nie przyjdzie. Flick/de Zerbi

3

@Emhyr już wpływa i wpływa i wpłynąć nie może xd

0

@Volk stare i żałosne.

0

Masakra

1

Noi gitara

2

Oby Zahavi nam znowu pomogl

1

De zerbi wykluczony. Czyli jakiś Niemiec..


0

Nie widzę tego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No nie wiem

6

Dawać klopsa

1

@Deviler przecież Lewy tak czy siak pewnie zostanie na kolejny sezon

7

Będzie kolejny wał

1

1

Ciekawe co jescze dziś powie

1

Trzeba czekać


1

@Culer9002 conajmniej 1

0

Nieźle

20

Dodatkowa motywacja żeby powstała.

0

Żart

0

Oczywiście że z Drewnem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?