szogetyn
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
od razu uprzedzam, ze nie jestem w tym a bardzo rozgarniety, wiec prosze o uprzejmosc,
zalozylem dzis konto na gfinity i chcialbym zagrac, czy potrzeba miec jakis team czy mozna zagrac solo? jesli da sie zagrac samemu to prosze o napisanie jak zaczac taki mecz. Z gory dzieki i pozdrawiam ;)))
0
astralis zwyciezca majora!
szkoda chloapkow :((
0
alez koncowka w finale! 13-12 dla vp
0
co sie dzieje z vp, od 7-0 do 8-6...
0
ojoj chyba jednak train bedzie potrzebny, ale wierzymy!
0
teraz train na ktorym vp jest niesamowite
0
no, no nuke chyba jednak dla vp, świetna walka w finale! ;)))
0
mam pytanko, mianowicie czy jest cos podobnego do faceit'a? tylko zeby bylo darmowe ;))
0
hahaha nie no kocham takie komentarze.
0
sciąga Arde, a zostawia to drewno... gdzie jest Paco?!
0
nie ma angielskiej w ten weekend
0
o 11
0
vp w finale! brawo Polacy :)))
0
co jak co, ale Gomes nie zagral az tak zle, mysle ze 5/5,5 spokojnie mozna bylo mu dac, zaczyna chwytac gre, ale to jest typowy DM, idealny zmiennik Busquetsa, dajmy czas do konca sezonu, wtedy bedziemy sie mogli martwic jak juz bedzie naprawde tragicznie.
66
gala wreczenia zlotej pilki
4
ale bym se posluchal Babiarza takiego z Miroslawskim...
0
a ja taki skladzik bym jutro chcial;
ter Stegen, Vidal, Pique, Umtiti, Digne, Gomes, Denis, Rakitic, Neymar, Suarez, Messi.
0
mam dosc wylewow w fut champions jak na dzis, wiec pomyslalem ze moze pogralbym w 16, mam tam ciekawy sklad, czemu nie. moze ktos powiedziec czy gra tam ktos jeszcze? platforma pc
0
pa pa kuponilu,
tak btw, przypomni ktos ostatni sezon w ktorym Wolverhampton bylo w pl?
0
ciezki teren, nie ma co ryzykowac, wystawic podstawowy sklad i jazda!
4
0
Karius omygy...
1
dzieki, nie wiem dlaczego myslalem ze grali wczoraj XDD
1
sk gaming pokonalo faze clan?
0
pewnie znowu odpadna w pofinale :/
0
luty bedzie miesiacem walki, bólu i cierpieniam. Czekaja nas niezmiernie ciezkie mecze, ale zawsze musimy byc z pilkarzami. Wspierac ich i kibicowac, mam nadzieje ze w marcu bedziemy juz w dalszej czesci lm i w finale cdr. Dla nas, kibicow to bedzie miesiac pelen emocji i stresu, dla pilkarzy oznacza to ze beda oddychac rekawami po takich meczach...
12
dzisiaj na losowaniu;
Real Madr... oh wait :))
0
w jakiej dyscyplinie?
0
brawo Kamil!
1
licze na Alli'ego, oby dzisiaj z Eriksenem i Kane'm pozbawili obywateli jakichkolwiek nadziei na dobry rezultat :))