0

wygrali dzisiaj nasi szypiornisci? bo nie ogladalem, a nie moge nigdzie info znalezc...

2

no faktycznie, ten Morata to jednak lepszy od Paco...

2

nie chce nic mowic, ale serio? Ci komentatorzy z eleven to naprawde nie pozwazni jesli mysla, ze Sevilla majstra zdobedzie. XDDD

0

upadł na plecy, łapie się za kolano... żenua

Ramos XDDDDDDDD

1

Mahrez w tym sezonie to jest jakieś nieporozumienie, niestety. ;/

0

gdzie jest Daszek?

0

Kante za Koke, Turana na śpo i ok. Turan w tej edycji to kocur, na napastnika Ban Yedder'a tak jak mówisz.

7

to jest już śmieszne, a zarazem żałosne ze strony Lucho...

0

wszystko ok, tylko to Atletico, San Mames to ciezki teren, sami sie o tym przekonalismy, ale mozesz sprobowac.

0

masz może zdj tego nowego herbu? cos znalazlem ale nie jest pewny czy to na pewno on, bo wyglada co najmniej smieszne...

1

Paczkowski ciagnie cala gre...

0

na recznych.

0

ale na to sie fatalnie patrzy...

0

4-4, jazda!

0

jest dzisiaj szansa na zwycięstwo z ruskimi? ;)
szczerze powiedziawszy po tych dwóch meczach jestem pozytywnie nastawiony do tego meczu; Malcher, Paczkowski, Daszek, Gębala czy Niemrzawa i Jachlewski, którzy obudzili się w ostatnim spotkaniu, myślę ze mozna dzisiaj pokusic się o niespodziankę ;)

0

mozna sie usmiechnac :))

0

co zrobił? XDDD

0

a na rm.pl komentarze typu:
"niech doliczy z 5 min, to Ramos bedzie wiedzial co zrobic.",
to juz jest zalosne, zdobywanie goli poprzez farta w ostatnich minutach, i taki zespol ktory gra mizerie przez caly mecz wygra po bramce w 90 min.. nic tylko pozazdroscic toku myslenia tych kibicow, nie dostrzegaja bledow swojej druzyny, tylko wyliczaja nasze, komentarza o konstruktywnej krytyce ich Boga, ktory jak zwykle gra spotkanie 10/10 rowniez nie widze, ciesze sie, ze moj ojciec byl kibicem Barcy i zarazil mnie tym,
pozdrawiam i milej nocy

0

w koncowce fajnie grajo ;)

0

Schmeichel?

4

Dupcia boli? :D.

0

Wyszomirski pozdrawia :)))

0

Reczni walcza twarza w twarz, nie denerwuj sie przy smietankowych, dopinguj szczypiornistow! ;)

0

mamy pytanie,
jesli Sevilla zalozmy wygra dzis 3-0, ale w karnych wygra Real to bedzie to zaliczone jako porazka Realu? ;)

3

Danilo XDDDDDDDDDDDDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

2-0, brawo!

0

na jakim reczni grajo?

1

ahh, gdyby tak tylko oni nie pojechali... prawie cała podstawowa kadra nie pojechała, tu masz grafikę

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/OqyktkqTURBXy9jN2ZkOGMwYjQ1ZDU1NDRjMDY0ZTU5MjlhOTJiOTI3NS5qcGVnkZUCzQMUAMLD

0

a tak swoja droga - Norwegia dzisiaj jest do zdobycia? z taka kadra moze byc ciezko ale trzeba stawiac na mlodziez. Mam nadzieje, ze Daszek i Chrapkowski stana na wysokosci zadania ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?