szogetyn
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wygrali dzisiaj nasi szypiornisci? bo nie ogladalem, a nie moge nigdzie info znalezc...
2
no faktycznie, ten Morata to jednak lepszy od Paco...
2
nie chce nic mowic, ale serio? Ci komentatorzy z eleven to naprawde nie pozwazni jesli mysla, ze Sevilla majstra zdobedzie. XDDD
0
upadł na plecy, łapie się za kolano... żenua
Ramos XDDDDDDDD
1
Mahrez w tym sezonie to jest jakieś nieporozumienie, niestety. ;/
0
gdzie jest Daszek?
0
Kante za Koke, Turana na śpo i ok. Turan w tej edycji to kocur, na napastnika Ban Yedder'a tak jak mówisz.
7
to jest już śmieszne, a zarazem żałosne ze strony Lucho...
0
wszystko ok, tylko to Atletico, San Mames to ciezki teren, sami sie o tym przekonalismy, ale mozesz sprobowac.
0
masz może zdj tego nowego herbu? cos znalazlem ale nie jest pewny czy to na pewno on, bo wyglada co najmniej smieszne...
1
Paczkowski ciagnie cala gre...
0
na recznych.
0
ale na to sie fatalnie patrzy...
0
4-4, jazda!
0
jest dzisiaj szansa na zwycięstwo z ruskimi? ;)
szczerze powiedziawszy po tych dwóch meczach jestem pozytywnie nastawiony do tego meczu; Malcher, Paczkowski, Daszek, Gębala czy Niemrzawa i Jachlewski, którzy obudzili się w ostatnim spotkaniu, myślę ze mozna dzisiaj pokusic się o niespodziankę ;)
0
mozna sie usmiechnac :))
0
co zrobił? XDDD
0
a na rm.pl komentarze typu:
"niech doliczy z 5 min, to Ramos bedzie wiedzial co zrobic.",
to juz jest zalosne, zdobywanie goli poprzez farta w ostatnich minutach, i taki zespol ktory gra mizerie przez caly mecz wygra po bramce w 90 min.. nic tylko pozazdroscic toku myslenia tych kibicow, nie dostrzegaja bledow swojej druzyny, tylko wyliczaja nasze, komentarza o konstruktywnej krytyce ich Boga, ktory jak zwykle gra spotkanie 10/10 rowniez nie widze, ciesze sie, ze moj ojciec byl kibicem Barcy i zarazil mnie tym,
pozdrawiam i milej nocy
0
w koncowce fajnie grajo ;)
0
Schmeichel?
4
Dupcia boli? :D.
0
Wyszomirski pozdrawia :)))
0
Reczni walcza twarza w twarz, nie denerwuj sie przy smietankowych, dopinguj szczypiornistow! ;)
0
mamy pytanie,
jesli Sevilla zalozmy wygra dzis 3-0, ale w karnych wygra Real to bedzie to zaliczone jako porazka Realu? ;)
3
Danilo XDDDDDDDDDDDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
2-0, brawo!
0
na jakim reczni grajo?
1
ahh, gdyby tak tylko oni nie pojechali... prawie cała podstawowa kadra nie pojechała, tu masz grafikę
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/OqyktkqTURBXy9jN2ZkOGMwYjQ1ZDU1NDRjMDY0ZTU5MjlhOTJiOTI3NS5qcGVnkZUCzQMUAMLD
0
a tak swoja droga - Norwegia dzisiaj jest do zdobycia? z taka kadra moze byc ciezko ale trzeba stawiac na mlodziez. Mam nadzieje, ze Daszek i Chrapkowski stana na wysokosci zadania ;)