0

czesc, chcialbym zagrac w nastepnym tygodniu w fut champions i utworzylem sobie taki skladzik; http://www.futhead.com/17/squads/4511108/. ujdzie? od razu mowie ze nie mam za duzych celow, jakis gold 3 wystarczy ;))

0

ciekawe, kontynuuj.

0

witam, mam problem. jako, ze okolo grudnia mialem olbrzymia ochote zagrać w fife 17, a nie mialem na nia pieniedzy, to kupilem konto wspoldzielone na allegro za 5 zl. wszystko fajnie, ale jak wiadomo na takich kontach mozna grac tylko offline, a ut strasznie kusil, wiec kupilem sobie dzisiaj pelna wersje. odpalam a tutaj pokazuja sie ustawienia osobiste z tamtego wspodzielonego konta, oczywiscie utworzylem juz nowy profil i wszystko ok. ale moje pytanie to; czy moj profil jest bezpieczny? czy ludzie z tamtego konta nie beda mogli grac na moim profilu? oczywiscie gre zainstalowalem na MOIM profilu origin. z gory dziekuje za odp! ;))

0

1.Umtiti

2.Digne

3.Cillessen

4.Denis

5.Gomes, Alcacer

1

REALNE.

0

oplaca sie kupic Berahino do kariery w fifie? Fajnie sie rozwija? Bo potrzebuje dzika na zmiane.

5

wstalem sobie kulturalnie, w dobrym humorze i postanowilem przegladnac facebooka. Był jeden post jakiejs tam strony o tym, ze jestesmy w finale pk, wiec wszedlem poczytac komentarze. I powiem wam, ze takiego bolu dupska kibicow Realu to nie widzialem jak zyje, widac bylo po profilowych ze niektorzy mają po 20,25 lat a zachowywali sie jak dzieci. komentarze typu: "Barcwelonka potem bedzie plakac, ze sedziowie gwizdza Realowi" czy "(...) Cillessen przy karnym za ten usmieszek powinien wyleciec z boiska" oraz "Gdyby nie uznany prawidlowy gol, Atletico wygraloby 3-1...", a to tylko niektore perelko. Pora zrobić sobie przerwe od internetu, zycze milego dnia i pozdrawiam.

0

oczywiscie, ze ze wzgledu na czerwona kartke...

0

czyli Paco na final od 1 minuty XDDDDDDDD

0

zacytowalbym Kamila Steinbacha...

0

jak oceniacie II polowe w wykonaniu Gomesa?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

plus taki, ze Vidal zagra w ewentualnym finale ;))

0

Denis jaka pila :o

0

to jest ten "ogromny talent", kibicujacy Realowi? :D

0

szkoda Gaitana, to nie ten sam pilkarz co w Benfice, niestety

0

ciesze sie.

0

Gomes profesor, kapitalna pierwsza polowa Andre!

0

a nie 24? ;p.
edit. moj blad, zwracam honor

0

ile TS ma juz czystych kont w tym sezonie?

0

dzisiaj klasa sama w sobie, jesli utrzyma forme, bedzie za niedlugo jednym z najlepszych!

1

Mascherano.

2

Grosicki świetna wrzuta, i bramka dla Hull! ;))

2

to bylo u gimpera na fp, on zawsze wstawia zartobliwe posty ;)

0

jak sobie radzi Linetty w Sampdorii? mial dobry poczatek sezonu, ale teraz przygaslo o nim w necie ://

1

debiut z tottenhamem 2 tygodnie temu*

0

2017.02.01, godz. 21:20, RMGalacticos
"Obejrzyjcie sobie mecze Atlético z Barçą choćby w zeszłym sezonie (tak samo jak dwa, trzy sezony temu) i porównajcie z dzisiejszym Atlético . Porównajcie zaangażowanie, agresję, pressing, pomysł na rozegranie, kreatywność w ataku, stalową obronę i niezniszczalne siły zawodników. Wiem, kontuzje - ale to jest tylko częściowe usprawiedliwienie. Gdyby Simeone chciał, tchnąłby w dzisiejsze Atlético identyczną siłę jak w Atlético przed meczami w zeszłych sezonach, ewentualnie wykonanie mogłoby być słabsze - bo gorsi piłkarze (kontuzje0. Jednak nikt nie mógłby im zarzucić, że nie walczyli.
A tak to teraz mamy cieszących się Barcelonistów i spokojnego Simeone, który w meczu o awans do finału Pucharu Króla stoi z założonymi rękami i nawet po części nie jest tak energiczny, tak żywiołowy jak w zeszłym sezonie.
Szkoda patrzeć, choć śmierdziało mi takim podłożeniem się od kilku dni (wypowiedzi Simeone)."

o moj boze, jaki oni maja bol dupska o to
ze to my walczymy o final, a nie oni. co z tego ze w odwrotnym wypadku wysmialiby nas, to tylko szczegoly, robie sobie przerwe od internetu bo to co sie tutaj dzieje...

3

inny mecz chyba ogladamy ;)))

0

zagral bardzo dobrze z las palmas i od nowa sie zaczyna...

0

http://transferypilkarskie.pl/2017/01/31/nowy-obronca-barcelony/



ja o czyms nie wiem?
edit. sory nie zauwazylem, ze jest artykul...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?