szogetyn
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Kraków
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wiedziałem, zeby nie stawiac na L'pool ;)
0
Anglik w Hiszpanii? Mało realistyczne :D
0
nie moglem wczoraj ogl 2 polowy, wszedl moze Aduriz? jesli tak, to pewnie zostal goraco powitany ;3
1
ja nic nie mówię, ale na Valencię w takiej formie nie ma co liczyć, obym się mylił ;)
0
Chodzi mi o zarząd, ogólnie Barcelonę. ;)
0
Myślę, ze nie warto ryzykowac karami. Zwłaszcza, ze ten sedzia byl chyba "najlepszy" z tej 3 (Bilbao i Villareal)
Tebas powiedział, ze trzeba cos z tym zrobic, poczekajmy. Jesli nie podejmie zadnych krokow - musimy sami zareagowac :/
0
wtedy chyba mieli rekord wygranych z rzedu, przegrali dopiero z Valencia na wyjezdzie ;)
0
Luis jeeeeeeest!
0
teraz, panowie!
0
grac na czas w 27 minucie XDDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
kurwww...
0
Iniesta dzisiaj magicznie
0
Rafinha jak skiksowal...
1
to teraz wywróż manitke ;))
0
pytanie jest jeszcze na tej stronie, jak ktos scrolluje to na pewno go zobaczy ;)
0
skoro nikt nie odpowiedział, to chyba oczywiste, ze nikt nie zna odpowiedzi?
0
obyś miał racje ;)
0
co do skladu to,
Cillessen - jak najbardziej się ciesze, mam dosc ciaglych podan do Sztegena, moze gdy wejdzie inny bramkarz to sie skonczy...
obrona - optymalna, jak najbardziej na +, powinni dac rade
pomoc - Lucho mile zaskoczyl, mysle ze Rafa przy Iniescie poczuje sie pewniej i zagra koncertowo ;)
atak - oczywiscie nie do ruszenia, niestety, ja rozumiem ze to wazny mecz, ale moze dalibysmy szanse Ardzie na skrzydle, a Messi na 9, bo Suarez jest w takiej mizernej formie, ze szkoda gadac...
0
3 obronców? okej, ale Alba?! przecież to samobójstwo, jakby nie mozna bylo dac wysokiego i dobrego w powietrzu Umtiti'ego do walki z Adurizem, a Albe na tzw. "wahadło"... Mam nadzieje, ze wyssales to z palca, bo to nie wypali. :/
0
Źle mnie zrozumiałeś, kolego. Chodzi mi o to, że ta symulka Neymara była 2,5 roku a na tych śmisznych demotywatorach dodają to teraz, żeby zarobić kasę na kliknięciach. ;)
0
Dzisiaj zagra Cillessen ;)
0
http://www.meczyki.pl/newsy/barcelony-nie-stac-na-nowy-kontrakt-dla-messiego-klub-nie-moze-przeznaczyc-ponad-70-procent-swojego-budzetu-na-wynagrodzenia/46199-n
nie wiem czy było ale może wypowiem się na ten temat,
Szczerze? Myślę, że gdyby Messiemu naprawdę zależało na kontynuowaniu kariery w Barcy to przyjąłby nawet mniejszą tygodniówkę niż tą którą zarabia teraz, niestety taka prawda i musimy się z tym liczyć. Pieniądz rządzi światem. Z drugiej strony nawet nie wiemy czy nie zdecyduje się na takie rozwiązanie, ma tyle kasy, że pół Afryki mógłby wykarmić... Ja w głębi duszy jednak wiem, że Leo to wspaniały człowiek, który nie jest pazerny na pieniądze i zostanie z nami, Barca zrobiła dla niego tyle, że chyba tylko do Argentyny byłby w stanie wrócić. Pewnie mój komentarz spotka się z dużą falą krytyki, ale trudno. ;)
0
co z tego, że to było 2,5 roku temu, kliknięcia muszą się zgadzać...
9
?
2
Jak spisuje się Manolas w Romie? Mamy do niego prawo pierwokupu, jest młody, szybki i wysoki, jesli mamy patrzeć w przyszlosc to moze warto o nim pomyślec i postawic na stół te kilkadziesiat milionów? Pique młodszy nie bedzie, Masche też za niedługo odejdzie, Mathieu na wylocie, zostaniemy z Umtitim i Marlonem dodajac do tego Manolasa i Pique, który pogra pare sezonów mamy jeden z najlepszych środków obrony w Europie (zakładając, że Marlona oczywiście wykupimy) myśle, ze przy takiej formie czas myslec o przyszlosci i dac szanse mlodszym, a wy kogo zakupilibyście? Liczę na miłą i kulturalną dyskusje, pozdrawiam. ;)
11
żenada i kompromitacja w jednym, gdzie sie podziało piękno tego sportu...
0
Nie polecam na nich stawiać, szczególnie z takim Southampton. W meczach Liverpool'u w tym sezonie wszystko się może wydarzyć, szczególnie że grają na wyjeździe, ale możesz zaryzykować :p
1
Czyli zamiast z ofensywnym Denisem czy Rafinhą, zagramy z defensywnym Rakitićiem... Przypominam, że to my musimy odrabiać straty, a w drugiej połowie może być już za późno. Słabo to widzę, ale trzeba wierzyć. ;)
0
Wątpie w to abyśmy wpadli w tak ogromną dziurę, myślę że to chwilowa obniżka formy, normalne w sporcie. Nie ma się czego obawiać ;)