0

@tervas oprócz Romeu weszli Yamal, Lewandowski i Raphinia. Nie tak biednie znowu

0

@michal1899 co do xaviego zgoda, chyba nigdy do błędu się nie przyznał. Co do Gundo słowa słowami ale na boisku rzadko widzę jego rzekomą chęć wygrywania, rzadko zagrywa do przodu, rzadko przyspiesza grę,

0

@ArturS zgadzam się, lewy nie umie przyjąć piłki czasami, a gundo częściej zagrywa do boku niż do przodu. Ciekawe ile w tych statach powyżej jest tych asyst 2stopnia,
po romeu widać że z najlepszymi drużynami nie daje rady więc jego obecność na boisku w takich meczach to błąd trenera.

5

Mecz przegrany przez trenera, nie wiem co powiedział w przerwie ale na drugą połowę wyszliśmy nieprzegrac, a nie wygrać. No i wpuszczenie Oriola to zbrodnia

0

Ciężko się ogląda taką grę, dlaczego prawie ogóle w ogóle nie ma przyspieszenia w ataku, wszystkie akcje wolno i spokojnie są prowadzone, prawie w ogóle nie ma zagrań na obieg na skrzydle, prawie w ogóle nie ma zagrań z pomocy czy obrony do wybiegających za obrońców zawodników barcy, dlaczego wyprowadzający piłkę obrońca zwykle zagrywa do najbliżej stojącego pomocnika, który najczęściej oddają zaraz podanie, albo cofa się z piłką i akcja zaczyna się od nowa, dlaczego skrzydłowi biegną z piłką do przodu by stanąć i oddać piłkę do tyłu przy spotkaniu pierwszego przeciwnika, dlaczego zagrania do skrzydłowych nie są na dobieg ale do nogi, zmuszając go do zaczęcia dryblingu z miejsca, po co cancelo pcha się do środka skoro brakuje nam skrzydeł. Nie wiem czy problem jest w trenerze, w zawodnikach, czy w DNA Barcy, ale ciężko się to ogląda.

Ps. Nieważne że mamy kontuzję bo przedostatnią drużynę ligi powinniśmy pokonać rezerwowym składem albo testując nowe ustawienia czy zagrania.

0

najlepsze - młodzi, fermin, yamal, balde, gavi, będziem z nich mieć pociechę na wiele lat, jak jakiś zarząd czegoś po drodze nie zepsuje
najgorsze - gundogan chyba, nie widzę tego wpływu, który miał mieć na drużynę

7

fermin super wejście

0

@GeneralXavi nie po to oglądam Barce żeby się nudzić. Miałem tak jak Ty jakieś 15-10 lat temu ;)

2

On oglądania Barcy w tym sezonie na razie bolą oczy. Żadnego z meczy nie dotrwałem do końca. Ale. To dopiero początek sezonu, okresu przygotowawczego porządnego nie było, jest kilku nowych graczy którzy się muszą wpasować, dwóch ważnych graczy wypadło z powodu kontuzji, a punkty zbieramy nawet przy tak słabej grze. Liczę że jeszcze ładną grę Barcy zobaczę w tym sezonie.

0

czyli 3 to już kolejka ;)

2

Zajebisty biznes z tą ostatnią dźwignią, kupujący nie zapłaci na czas i trzeba gwarancje dawać.

2

Mem, nie klub
A pan Laporta bredzi coś jeszcze o Neymarze czy Bernardo

2

Publikowanie odpowiedzi bez pytań jest trochę bez sensu

1

Sprzedać Dembele bo się nie sprawdził, Abde bo i tak 1 składu u nas nie zawojuje i Kessiego bo nie pasuje do drużyny

1

Niech on pracuje nad powrotem Messiego a nie nad organizacją meczu pożegnalnego za dwa lata.

0

Gavi i Araujo powinni być priorytetem. Halanda de facto nie potrzebujemy teraz, kosztować będzie masę kasy, jego wynagrodzenie noże zaburzyć aktualną strukturę wynagrodzę, jega długotrwałe zdrowie jest znakiem zapytania.

2

Pedri był fenomenalny. Aż chce się oglądać taka Barce

0

@R_da_Souza_Faria jak Barca ma grać z kontry jak 98% przeciwników myśli tyko o obronie?

0

Bardzo trafna i oczywiście obiektywna opinia ????

1

Dobry tekst, dużo informacji fajnie podanych.

1

Jak dla mnie zawodnik meczu to de Jong. Grał rewelacyjnie, szkoda że w obronie, a nie w pomocy.

0

@tom9001 pewnie, że bym dał

2

@zibiku raczej nie stać nas na sprzedaż Messiego, on zarabia na swój kontrakt i jeszcze przynosi dochody

1

Najlepsze:
Najgorsze: Kuman

25

Bardzo słaby wywiad, dziennikarz niczym się nie wykazał, niektóre pytania wręcz kuriozalne.

1

takie decyzje powinien podejmować dopiero nowy zarząd

5

Ronald Koeman: Być może trzeba było zrozumieć, że 2:1 było naszym maksimum - to wystarcza za całe uzasadnienie zwolnienia tego trenera

0

@udarpawarotam nie zgadzam się, każdy widzi że trincao i gra trzema „10” nic nie daje, a trener ciagle to samo. Dlaczego nie daje szans Rikiemu? Dlaczego nie posadzi na ławie słabego Sergio? Kuman ani nie wystawia najlepszej 11, ani nie pomaga drużynie zmianami.

5

Najlepsze Messi
Najgorsze Koeman i Trincao

0

@udarpawarotam srsly? Widziałeś zmiany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?