szpildinio
Dołączył/a: luty 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Artuuuuur zgoda, vidal zostawia serducho i płuca na boisko ale równocześnie wprowadza chaos. Czasem wychodzi to na plus czasem na minus. Zmiennik, zadaniowec Ok ale do 1 składu moim zdaniem on się nie nadaje.
2
Przydała by się statystyka podać kluczowych oraz asyst, pomoc w barcy nie powinna tyko bronić, może do Rakitica i de Jonga spróbować Artura dodać
0
@ShawnC popieram w 100%.
0
Problem-Griezman nie gra dobrze na nie swojej pozycji, Rozeiazanie- musi więcej strzelać. Kto to pisał?
0
@CatalanVeBFCB wydaje mi się że kilkanaście lat temu byłoby to imponujące, teraz nastolatków w dorosłej piłce jest coraz więcej i grają coraz lepiej
2
@Juka_91 na prawdę nie rozumiem sąd te zachwyty nad tym zawodnikiem, co on takiego zrobił? czym jego gra różni się teraz od dembele? obaj to tacy jeźdźcy bez głowy trochę, czasem im coś wyjdzie, częściej nie wyjdzie...
1
i tylko messiego żal. chłop się męczy bo nie ma z kim grać
0
@damcio24 de jong to do boku albo do najbliższego
0
Tylko Vidal z takiej akcji mógł zrobić kontrę dla Slavi
0
Slavia gra tak wysoko, gdzie są prostopadle piłki to napastników? Gdzie wjazdy Semedo i Alby? I co na boisku robię DWÓCH defensywnych pomocników?! Na Camp Nou, zw Slavia Praga?
3
Skład składem ale najważniejsze żeby wyszli na boisko nastawieni ofensywnie i w celu strzelenia slavii tylu bramek ile się da
3
"Zaskoczyła cię taka postawa twoich piłkarzy? Myślisz o dymisji?
Nie - taka jest odpowiedź na oba pytania. Nie myślę o niczym"
no właśnie w tym problem, że pan trener nie myśli...
5
jest 79 minuta, nie wiem jak mecz się kończy, jednak nie jest to ważne, nawet jeśli za chwile barca strzeli 3 bramki i wyga mecz to niczego to nie zmieni. barca gra słabo, barca gra nudnie, gra defensywnie. to jest moim zdaniem największa bolączka barcy. za valverde barca gra zgodnie z zasadą "przede wszystkim nie stracić". przez poprzednie sezony w pomocy mieliśmy defensywnie grających busqueta i rakitica, teraz niby mamy frankiego i arturo ale oni też grają defensywnie, nie ma podań do wychodzących zawodników, nie ma wejść w pole karne. za valverde pomocnicy służą do obrony i do przenoszenia piłki od obrony do messiego, do ataku wnoszą bardzo niewiele. podsumowaniem tej filozofii gry w pomocy jest to vidal. oczywiście należy mu się duży szacunek za zaangażowanie i wolę walki ale to nie jest pomocnik "typu" barcelońskiego, tiki taki w ataki vidal nie zagra. winę za taki stan rzeczy ponosi zarząd, który zatrudnił trenera, który wprowadził taką defensywną filozofię gry. gdybyśmy dwa ostatnie sezony zdobyli LM to pewnie niewielu by teraz narzekało, a nie tylko nie wygraliśmy LM ale odpadliśmy w stylu kompromitującym i co? nic, trener dostał przedłużenie kontraktu. zarząd barcy nie widzi najwyraźniej problemu. dla zarządu, jak wynika z komunikatów po podsumowani zeszłego roku, wszystko jest super bo zgadza. nie wiem czy wygramy coś w tym sezonie, wiem że coraz trudniej oglądać mesze barcelony i wiem że z tym trenerem i tym zarządem to się niestety nie zmieni. taka smutna konstatacja mnie naszła w czasie tego meczu
1
ej, a czy grizman nie może grać na"9"?
1
@dawid12304 bije się w pierś i odszczekuje co powiedziałem :)
3
Śmiałe stwierdzenie. W 2 połowie prawie nic nie grali w araku wiec sami są sobie winni
0
@xoran zgadzam się, boczni obrońcy zagrali tragicznie w ataku
1
Najlepsze - interwencja Ter Stegena po główce Lautaro. Przy 0-2 byłoby po meczu
Najgorsze - fakt ze najlepszym pomocnikiem był Vidal. Artur i Franki zagrali mecz do boku a nie do przodu
0
Vidal?? No wiadomo ze Vidal to taki kreatywny pomocnik.. Myśl taktyczna Valverde powala
1
No nie da się tego oglądać niestety
0
@kacperowski20 to samo pomyślałem
3
" pisemne gwarancje potwierdzające, że w czasie imprezy szanowane będą podstawowe prawa wszystkich osób" 90 minut wolności w Katarze albo Arabii Saudyjskiej... śmiać się czy płakać
3
pełna zgoda - #BartomeuOut ale zaraz potem #ValverdeOut. ta dwójka zabiła piękno futbolu w Barcelonie
0
@cubiii tak to jest jak się komentuje artykuł bez czytania go. ale wtopa :)
1
No to kolejne dwa trzy mecze powinien obejrzeć z trybun
0
sezon długi, meczów dużo, jak trener będzie dobrze zarządzał kadrą to każdy pogra :)
3
Pytanie jednak czy największą przeszkodą przed wygraną nie jest ten czy inny zawodnik ale trener. To trener moim zdaniem przegrał mecze z Roma i Liverpoolem. To trener ustawia w Barcy dwóch def pomocników, rzecz jeszcze pare lat temu nie do pomyślenia. Największe sukcesy Barcy brały się z dominacji w środku pola. Czy przyjście Neymara pomoże w tej kwestii?
2
ten skład podoba mi się.
0
nie bardzo rozumiem po co robimy transfery do drużyny B, czy ona nie powinna być dla wychowanków klubu zarezerwowana?
24
oddawanie trzech piłkarzy za neymara to byłoby szaleństwo