szpildinio
Dołączył/a: luty 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Phily problem z LM był raczej w pomocy, Barca w meczach z Romą i Liverpoolem przegrała w środku pola. przynajmniej ja tak to widzę :)
0
Mnie ciekawi tylko czy rzeczywiście messi chce powrotu naymara i naciska w tej sprawie bartomeu.
1
Jak zwykle ciekawie. Co do Neymara muszę przyznać że chciałem żeby wrócił dokładnie z tego powodu, o którym piszesz - jako piłkarz jest rewelacyjny. Ale rzeczywiście jako człowiek ma sporo minusów, które niestety przeważają na plusami Neymara jako piłkarza.
Sprzedaż Rakitica to w obecnej sytuacji oczywistość, której tylko trener nie widzi. Niestety
Couthinio dałbym szanse na grę w środku. Może jednak zaskoczy.
0
fajny tekst, dobrze że takie teksty się pojawiają i inicjują dyskusje w komentarzach.
a teksty typu "nie zgadzam się z Tobą, przestań pisać" należy po prostu ignorować
3
Ciągle można przeczytać, że kluby z Anglii czy teraz PSG kupują młodzieżowców Barcelony, ale potem jakoś nie słychać, aby robili oni karierę, czy choć grali w pierwszym składzie tych klubów.
0
A jeszcze nie dawno była informacja, ze Barca musi sprzedawać zawodników żeby zbilansować rok. Z tego ponoć wynikała ta dziwna wymiana bramkarzy Cilesen Neto. Ktoś wie jak jest w rzeczywistości ?
0
sprzedaliśmy chyba 4 zawodników i wciąż musieliśmy wziąć kredyt żeby zapłacić 120 mln za Griezmanna. super zarząd!
1
jeden z największych klubów na świecie nie ma pieniędzy na transfer ustalony podobno od dłuższego czasu?! co za kompromitacja! sprzedaliśmy paru zawodników i nie ma w kasie 120 mln?
1
Świetny artykuł! Proszę się nie przejmować krytycznymi komentarzami.
2
czemu nie wystawi coutinho w środku, a na skrzydle malcoma to ja nie wiem..