0

@Phily problem z LM był raczej w pomocy, Barca w meczach z Romą i Liverpoolem przegrała w środku pola. przynajmniej ja tak to widzę :)

0

Mnie ciekawi tylko czy rzeczywiście messi chce powrotu naymara i naciska w tej sprawie bartomeu.

1

Jak zwykle ciekawie. Co do Neymara muszę przyznać że chciałem żeby wrócił dokładnie z tego powodu, o którym piszesz - jako piłkarz jest rewelacyjny. Ale rzeczywiście jako człowiek ma sporo minusów, które niestety przeważają na plusami Neymara jako piłkarza.
Sprzedaż Rakitica to w obecnej sytuacji oczywistość, której tylko trener nie widzi. Niestety
Couthinio dałbym szanse na grę w środku. Może jednak zaskoczy.

0

fajny tekst, dobrze że takie teksty się pojawiają i inicjują dyskusje w komentarzach.
a teksty typu "nie zgadzam się z Tobą, przestań pisać" należy po prostu ignorować


3

Ciągle można przeczytać, że kluby z Anglii czy teraz PSG kupują młodzieżowców Barcelony, ale potem jakoś nie słychać, aby robili oni karierę, czy choć grali w pierwszym składzie tych klubów.

0

A jeszcze nie dawno była informacja, ze Barca musi sprzedawać zawodników żeby zbilansować rok. Z tego ponoć wynikała ta dziwna wymiana bramkarzy Cilesen Neto. Ktoś wie jak jest w rzeczywistości ?

0

sprzedaliśmy chyba 4 zawodników i wciąż musieliśmy wziąć kredyt żeby zapłacić 120 mln za Griezmanna. super zarząd!

1

jeden z największych klubów na świecie nie ma pieniędzy na transfer ustalony podobno od dłuższego czasu?! co za kompromitacja! sprzedaliśmy paru zawodników i nie ma w kasie 120 mln?

1

Świetny artykuł! Proszę się nie przejmować krytycznymi komentarzami.

2

czemu nie wystawi coutinho w środku, a na skrzydle malcoma to ja nie wiem..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?