szpildinio
Dołączył/a: luty 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli. Jeśli Messi i Griezmann zaczną trafiać
0
Najlepsze Messi
Najgorsze Koeman
0
@barbariasz de jong, araujo, alba, pedri
0
Czyżby trener chciał zagrać 4-3-3 ?
1
a następny mecz w lidze, znów po staremu będzie..
1
od kiedy normą stało się to, że barca gra na dwóch pivotów? pamiętam kiedyś było to prawie świętokradztwo
0
@Katalończyk 99 zgadzam się ale wydaje się że teraz właśnie kompani do gry są, de jong, pedri, puig. czy to raczej taktyka nie jest teraz inna niż za guardioli i nie jest aż tak nastawiona na posiadanie piłki. może trenerzy się jej boją?
1
prawd czy fałsz?
https://newonce.sport/2020/11/zostaly-wspomnienia-zaslugi-busquets-przestal-nadazac-gra
4
chciałbym zobaczyć jak poradzi sobie drużyna z pomocą w składzie pedri, puig i de jong
0
najgorsze - brak dograń pomocników do wychodzący za obrońców Sevilli graczy Barcy. Chyba jedynie Messi się na takie decydował
1
nie mogę znieść tych zdjęć z uśmiechniętym bartomeu..
2
przepraszam, gdzie ta rewolucja w składzie, o której mówił prezes, gdzie te zmiany? przecież to jakaś kpina jest i kompromitacja totalna
0
Niech najpierw sprzedadzą Suareza, a potem trener niech powód kto mu lepiej do koncepcji pasuje.
0
Jeśli rzeczywiście dla messiego problemem jest projekt sportowy barcy to powinien chyba chcieć iść do Bayernu a nie ManC czy PSG. W czym te projekty są niby lepsze od Barcy przez ostatnie 4-5 lat?
0
Media chyba stają po stronie Bartka..
1
Bardzo ciekawy tekst o Barcelonie tutaj https://galopujacymajor.wordpress.com/2020/08/15/2-8-czyli-krajobraz-po-klesce/
0
@MESSIah16 https://www.politykazdrowotna.com/47975,gus-jaka-jest-przecietna-dlugosc-zycia-polakow-od-dwoch-lat-skraca-sie
5
który to już zawodnik w barcy, który zmuszany jest do innego sposobu gry niż ten, dzięki któremu został do barcy kupiony
0
najgorsza jest fatalna postawa pomocników, jedno-dwa dobre podania busqueta nie zmieniają ogólnej nędzy ofensywnej w pomocy barcelony, de jong miał jedną dobrą akcje gdy wypuścił messiego, poza tym większość podań miał do tyłu albo w bok, zero zrywu, dryblingu ryzyka, podobnie artur, kółeczo kółeczko i do boku podanie
0
Nawet jeśli napoli nie jest akurat ustawione w 11 w obronie i jest szansa na przyspieszenie gra pierwsze podanie idzie do obrońców, pomocnicy schowani za obrońcami, boczni obrońcy boja się pójść w drybling. Jak zwykle pozostaje wiara w Messiego
1
Wytłumaczy mi ktos dlaczego Grizman ciagle na lewej stronie
0
No nic, setien znawcą barcy nie zostanie, wykoncypował taktykę i gracze musza się dostosować, jeśli nie idzie to zobaczy ze nie zrozumieli założeń. Miejmy nadzieje ze jednak w kontakcie jest klauzula o zakończeniu współpracy po tym sezonie.
0
Pełna zgoda, styl zwolnienia oczywiście kiepski ale po obecnym zarządzeń trudno oczekiwać czegoś innego, ale ważne ze Valverde nie jest już trenerem,
2
@Chaoss Wow, właśnie dlatego kibicuje FCB ...
0
No to może trener spróbuje messi na szpicy, grizman na prawej, fati na lewej. Może będzie ciekawie?
5
ja nie rozumiem jak trener, który na mecz z deportivo alaves wystawia dwóch defensywnych pomocników może być trener Barcy od trzech lat
0
w katalońskiej prasie spokój, jest lider la liga, może będzie rok bez porażki, jest super, jest super, więc o co ci chodzi?..
4
najgorsze - real chciał wygrać, barcelona nie chciała przegrać, graliśmy de facto trzema defensywnymi pomocnikami, w el clasico na Camp Nou! wstyd i kompromitacja
1
@WoJjTas polecam wszystkim, którzy myślą że mając samochód znają się na projektowaniu ruchu drogowego
http://obserwatorgospodarczy.pl/komentarze-i-analizy/934-debile-nastawiali-znakow-ograniczen-predkosci-felieton
4
Niby jak zmiennicy maja się pokazać z dobrej strony w takim meczu, nie dość ze skład eksperymentalny to i ustawienie dziwaczne