0

Jeśli. Jeśli Messi i Griezmann zaczną trafiać

0

Najlepsze Messi
Najgorsze Koeman

0

@barbariasz de jong, araujo, alba, pedri

0

Czyżby trener chciał zagrać 4-3-3 ?

1

a następny mecz w lidze, znów po staremu będzie..

1

od kiedy normą stało się to, że barca gra na dwóch pivotów? pamiętam kiedyś było to prawie świętokradztwo

0

@Katalończyk 99 zgadzam się ale wydaje się że teraz właśnie kompani do gry są, de jong, pedri, puig. czy to raczej taktyka nie jest teraz inna niż za guardioli i nie jest aż tak nastawiona na posiadanie piłki. może trenerzy się jej boją?

4

chciałbym zobaczyć jak poradzi sobie drużyna z pomocą w składzie pedri, puig i de jong

0

najgorsze - brak dograń pomocników do wychodzący za obrońców Sevilli graczy Barcy. Chyba jedynie Messi się na takie decydował

1

nie mogę znieść tych zdjęć z uśmiechniętym bartomeu..

2

przepraszam, gdzie ta rewolucja w składzie, o której mówił prezes, gdzie te zmiany? przecież to jakaś kpina jest i kompromitacja totalna

0

Niech najpierw sprzedadzą Suareza, a potem trener niech powód kto mu lepiej do koncepcji pasuje.

0

Jeśli rzeczywiście dla messiego problemem jest projekt sportowy barcy to powinien chyba chcieć iść do Bayernu a nie ManC czy PSG. W czym te projekty są niby lepsze od Barcy przez ostatnie 4-5 lat?

0

Media chyba stają po stronie Bartka..

1

5

który to już zawodnik w barcy, który zmuszany jest do innego sposobu gry niż ten, dzięki któremu został do barcy kupiony

0

najgorsza jest fatalna postawa pomocników, jedno-dwa dobre podania busqueta nie zmieniają ogólnej nędzy ofensywnej w pomocy barcelony, de jong miał jedną dobrą akcje gdy wypuścił messiego, poza tym większość podań miał do tyłu albo w bok, zero zrywu, dryblingu ryzyka, podobnie artur, kółeczo kółeczko i do boku podanie

0

Nawet jeśli napoli nie jest akurat ustawione w 11 w obronie i jest szansa na przyspieszenie gra pierwsze podanie idzie do obrońców, pomocnicy schowani za obrońcami, boczni obrońcy boja się pójść w drybling. Jak zwykle pozostaje wiara w Messiego

1

Wytłumaczy mi ktos dlaczego Grizman ciagle na lewej stronie

0

No nic, setien znawcą barcy nie zostanie, wykoncypował taktykę i gracze musza się dostosować, jeśli nie idzie to zobaczy ze nie zrozumieli założeń. Miejmy nadzieje ze jednak w kontakcie jest klauzula o zakończeniu współpracy po tym sezonie.

0

Pełna zgoda, styl zwolnienia oczywiście kiepski ale po obecnym zarządzeń trudno oczekiwać czegoś innego, ale ważne ze Valverde nie jest już trenerem,

2

@Chaoss Wow, właśnie dlatego kibicuje FCB ...

0

No to może trener spróbuje messi na szpicy, grizman na prawej, fati na lewej. Może będzie ciekawie?

5

ja nie rozumiem jak trener, który na mecz z deportivo alaves wystawia dwóch defensywnych pomocników może być trener Barcy od trzech lat

0

w katalońskiej prasie spokój, jest lider la liga, może będzie rok bez porażki, jest super, jest super, więc o co ci chodzi?..

4

najgorsze - real chciał wygrać, barcelona nie chciała przegrać, graliśmy de facto trzema defensywnymi pomocnikami, w el clasico na Camp Nou! wstyd i kompromitacja

1

@WoJjTas polecam wszystkim, którzy myślą że mając samochód znają się na projektowaniu ruchu drogowego
http://obserwatorgospodarczy.pl/komentarze-i-analizy/934-debile-nastawiali-znakow-ograniczen-predkosci-felieton

4

Niby jak zmiennicy maja się pokazać z dobrej strony w takim meczu, nie dość ze skład eksperymentalny to i ustawienie dziwaczne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?