sztrupcak
Dołączył/a: kwiecień 2019
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Celta w sensie?
0
może chociaż honorowego strzela na 2;1
0
Cillesen obroni czy nie?
0
może strzela na 1:1 jeśli to im nie obojetne
0
przyda się Celcie ta wygrana ew remis bo sprwadzilem by się utrzymać maja następny mecz z Bilbao na wyjeździe i na koniec u siebie Rayo które się będzie zegnać z LL
0
ja tez ale punktowo remis im daje 3 przewagi nad strefa spadkowa to jeszcze nie najgorzej
0
koniec spamu SPALONY oficjalnie xD 0:0 i od nowa
jaki wynik wgl obstawiacie?
0
a to jest akurat fakt tak to do tej pory mecz bez zarzutow
0
spalony będzie
akurat oglądam i mecz jest wyrównany ze wskazaniem na nas
1
o tym samym pomyslalem ale oby nie
anatomiczne świrki z nas ;:)
0
zepsuc 101% sytuacje którą się samemu wykreowało no no ; jego głowa należy do niego ale predyspozycje zdrowotne i wiek już nie do końca to od niego zależy jego kariera ale po co wszystkich porównywać; nikt nie umie grać z takim podejściem jak on ; jego gra wygląda jak w Fifie i dwa sezony u nas plus czas kiedy nie mogl grac z powodu kontuzji lub sytuacji z jesieni to nie jest dla mnie czas by go tak oceniac na tak lub nie; jak dla mnie potrzebuje 3 sezonu w podstawowym składzie by odnaleźć się w 100%
0
ale prawdą jest też to że nie ma drugiego takiego zawodnika; który gra tak samo obiema nogami; z takim potencjałem; ale jednocześnie podatnością na kontuzję i z tą mieszanką emocji jakie dostarcza kibicom i klubowi od samych negatywnych po same pozytywne i te mieszanki; jest w stanie zrobić wszystko i nic tego np. Mbappe nie umie ; a reprezentację Francji jak tu porównać do FC Barcelony; i za to go kocham i nawet jak FCB go nie będzie chcieć co będzie według mnie błędem; to trudno znajdzie inny klub
0
nie zwroiclem uwagi czy po starciu czy po kontakcie z pilka ale nagle w trakcie usiadł widocznie poczul ze nie będzie w stanie grac dalej; i potem na lawce trzymał się za prawe udo od dołu wiec chyba znow to odnowienie a może cos innego
0
z tym się już zgodzę
0
uproszczenie że nic nie pokazał, raczej nie pokazał się w pełni; ale jego brak jest na pewno widoczny na boisku
2
dał dał jak był w formie
i zdrowy
0
pytanie jak powazna
0
wy też zastanawiacie się czy PSG robi to celowo? czy im wychodzi tak przypadkiem keidy już o nic nie graja xD
0
ooo Ty tez na studiach lekarsko dentystycznych/ lekarz stomatolog ? :)
0
xD jak na wszystko
0
do tw tabeli dodałbym Getafe i Celte
0
ooooo właśnie pisałem post nizej o druzynach z Ligi 2 których od dawna nie ma w Primera ; oglądasz może obecna Ligę 2? i orientujesz się kto ma największe szanse na awans prócz chyba Osasuny która właśnie zremisowala i jej przewaga na 1. miejscu może zmaleć do 4 pkt
0
moja pierwsza kolejka z Ligą Typerów ; do tej pory zawsze jak obstawiam jedną stronę to wygrywa druga xD espnayol już 2:0 pozdrawiam
0
szkoda tego 3:1 zamiast np. 2:2 walka o mistrzostwo Niemiec byłaby jeszcze ciekawsza
0
Semedo zmienia się z S. Roberto
0
a wiec pewnie 1:2 będzie xD jeśli nie remis
0
Albacete Cadiz tez jestem za tym żeby weszly druzyny które bardzo dawno nie grały (jeśli wgl graly) a Mallorca to pamiętam była jeszcze w Fifie 10 to tez calkiem dawno xD
0
co powinno cieszyć kibica FC Barcelony bardziej? gol Espanyolu do szatni o nic który w razie wygranej raczej nie da im wstępu do LE ( 6 pkt straty przed meczem do 6 Athletiku) czy samoboj Atletico którego przewaga nad Realem jest tak duża że się tym nie przejmą i pewnie bd grać na remis?
0
ja w necie oglądam jak juz wgl jesli nie skróty niemiecką bo miałbym je na stodwadzieściacoś na tv i nie chce mi się szukac xD ale na wynikilive polecam sprawdzić tam obok meczu jak jest transmisja to jest napisany kanał :)
0
ciekawe jak potem Borussia