0

Celta w sensie?

0

może chociaż honorowego strzela na 2;1

0

Cillesen obroni czy nie?

0

może strzela na 1:1 jeśli to im nie obojetne

0

przyda się Celcie ta wygrana ew remis bo sprwadzilem by się utrzymać maja następny mecz z Bilbao na wyjeździe i na koniec u siebie Rayo które się będzie zegnać z LL

0

ja tez ale punktowo remis im daje 3 przewagi nad strefa spadkowa to jeszcze nie najgorzej

0

koniec spamu SPALONY oficjalnie xD 0:0 i od nowa
jaki wynik wgl obstawiacie?

0

a to jest akurat fakt tak to do tej pory mecz bez zarzutow

0

spalony będzie
akurat oglądam i mecz jest wyrównany ze wskazaniem na nas

1

o tym samym pomyslalem ale oby nie
anatomiczne świrki z nas ;:)

0

zepsuc 101% sytuacje którą się samemu wykreowało no no ; jego głowa należy do niego ale predyspozycje zdrowotne i wiek już nie do końca to od niego zależy jego kariera ale po co wszystkich porównywać; nikt nie umie grać z takim podejściem jak on ; jego gra wygląda jak w Fifie i dwa sezony u nas plus czas kiedy nie mogl grac z powodu kontuzji lub sytuacji z jesieni to nie jest dla mnie czas by go tak oceniac na tak lub nie; jak dla mnie potrzebuje 3 sezonu w podstawowym składzie by odnaleźć się w 100%

0

ale prawdą jest też to że nie ma drugiego takiego zawodnika; który gra tak samo obiema nogami; z takim potencjałem; ale jednocześnie podatnością na kontuzję i z tą mieszanką emocji jakie dostarcza kibicom i klubowi od samych negatywnych po same pozytywne i te mieszanki; jest w stanie zrobić wszystko i nic tego np. Mbappe nie umie ; a reprezentację Francji jak tu porównać do FC Barcelony; i za to go kocham i nawet jak FCB go nie będzie chcieć co będzie według mnie błędem; to trudno znajdzie inny klub

0

nie zwroiclem uwagi czy po starciu czy po kontakcie z pilka ale nagle w trakcie usiadł widocznie poczul ze nie będzie w stanie grac dalej; i potem na lawce trzymał się za prawe udo od dołu wiec chyba znow to odnowienie a może cos innego

0

z tym się już zgodzę

0

uproszczenie że nic nie pokazał, raczej nie pokazał się w pełni; ale jego brak jest na pewno widoczny na boisku

2

dał dał jak był w formie
i zdrowy

0

pytanie jak powazna

0

wy też zastanawiacie się czy PSG robi to celowo? czy im wychodzi tak przypadkiem keidy już o nic nie graja xD

0

ooo Ty tez na studiach lekarsko dentystycznych/ lekarz stomatolog ? :)

0

xD jak na wszystko

0

do tw tabeli dodałbym Getafe i Celte

0

ooooo właśnie pisałem post nizej o druzynach z Ligi 2 których od dawna nie ma w Primera ; oglądasz może obecna Ligę 2? i orientujesz się kto ma największe szanse na awans prócz chyba Osasuny która właśnie zremisowala i jej przewaga na 1. miejscu może zmaleć do 4 pkt

0

moja pierwsza kolejka z Ligą Typerów ; do tej pory zawsze jak obstawiam jedną stronę to wygrywa druga xD espnayol już 2:0 pozdrawiam

0

szkoda tego 3:1 zamiast np. 2:2 walka o mistrzostwo Niemiec byłaby jeszcze ciekawsza

0

Semedo zmienia się z S. Roberto

0

a wiec pewnie 1:2 będzie xD jeśli nie remis

0

Albacete Cadiz tez jestem za tym żeby weszly druzyny które bardzo dawno nie grały (jeśli wgl graly) a Mallorca to pamiętam była jeszcze w Fifie 10 to tez calkiem dawno xD

0

co powinno cieszyć kibica FC Barcelony bardziej? gol Espanyolu do szatni o nic który w razie wygranej raczej nie da im wstępu do LE ( 6 pkt straty przed meczem do 6 Athletiku) czy samoboj Atletico którego przewaga nad Realem jest tak duża że się tym nie przejmą i pewnie bd grać na remis?

0

ja w necie oglądam jak juz wgl jesli nie skróty niemiecką bo miałbym je na stodwadzieściacoś na tv i nie chce mi się szukac xD ale na wynikilive polecam sprawdzić tam obok meczu jak jest transmisja to jest napisany kanał :)

0

ciekawe jak potem Borussia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?