sztrupcak
Dołączył/a: kwiecień 2019
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ejsli chodzi o skład le i lm to racja ale pod wzgeledem ogladalnosci i formy zespolow to nie wiem czy az tak zdecydowanie czy nie na odwrot
0
grał i tak dłużej niż Puiq bo przynajmniej wszedł na boisko xD a tak na serio to odważnie, młodzieńczo a jednocześnie w sposób doświadczony do przodu miał też kilka sytuacji w polu karnym oczywiście przeciwnika krótko mówiąc czemu tak kolejny możliwy przyszly talent z Barcy B tak pozno został wprowadzony
1
szkoda Girony ogladal ktoś ich caly mecz i powie czy zasluzenie wynik zmienil się z 1:0 na 1:2?
0
czemu nie odchodzący Cillesen?
0
właśnie tez mam to pytanie
0
a może inna formacja z Coutinho w pomocy i Malcom skoro Semedo musi być bo odpoczywał i z Celta i z Levante?
1
tak po kastylijsku (typowy hiszpański którym gada każdy Hiszpan niezależnie od dialektu) jest Gerona (h) a po katalońsku Girona (rż)
1
akurat z Osasuną na wyjazdach nam się róznie grało xD ale sens porównania rozumiem
0
spojrzałem na tabele dopiero racja
0
i tak oto mamy już pierwszego matematycznego spadkowicza który był tez beniaminkiem
0
no i stało się; doliczony czas gry Athletik nie wywalczy nawet punktu na stadinioe Valladoid wciąż 1:0 i Girona tak o to spada do strefy spadkowej
0
ogląda ktoś mecz Barcy B? wciąż 0;0
0
Athletik ex klubie Valverde ;-; macie jeszcze jedną połowę by odebrać punkty Realowi ale Valladoid
0
widze ze wszyscy tu pilka reczna; ogladal ktoś debiut Vinciusa Jr po kontuzji? xD ja tak i musze przyzanc obiektywnie ze nic się nie zmienilo kibie Realu M mysle ze tez to przyznjaja
0
Szkoda Villareal nie zasłużyli na przegrana 1 bramką; bliżej remisu bo po trzecim golu Real przestał grać w drugiej połowie ale cóz nawet 1 pkt nie wywieźli taka jest piłka
0
a ja oglądam i owszem Real dominuje ale Villareal miało tez swoje okazje bardziej klarowne ; obstawiam jeszcze gole z obu stron
1
jaki wynik obstawiasz w drugiej połowie? Villareal wciąż w grze
0
no to był ten faul na S. Cazorli villaRealiści? czy nie
0
wiem tylko ze zagral caly mecz
0
a racja 3. bramkarz jest umknelo mi
0
a bo ja wiem xD np. jak z Messim kiedyś było ze nie wiadomo czy może grac ale był na ławce
0
hm na oficjalnej aplikacji mobilnej FCBarcelony do ściągniecia ze strony w składzie 23 powołanych na wtorek myslalem że O. Dembele będzie chociaż jako straszak na ławce nawet jeśli wiadomo że by nie zagrał a tu w powołanych z Barcy B zamiast pomocnika czy napastnika czy 3. bramkarza jest Moussa Wague; myślicie ze on albo Malcom mogą stanowić alternatywę do kontr wraz z Semedo na rewanż z The Reds? czy M. Wague powędruje na trybuny kosztem stopera lub np. KPBoatenga
0
wlasnie pisze żeby nie brac wszystko pod Messiego xD
2
nie wiem ale dobrze że nie la Rambla
0
każdy piłkarz jest inny nie można porownac go z nim bo jeden nie zagra jak drugi i na odwort ;:)
0
w meczu z Realem M. pokazali ze mogą grac piłką; ja dziś tez oglądam mecz i miałem o nich inne zdanie ze statystyk
0
I juz jest wiszace w powietrzu 2;0
1
meczem w pt to pokazała xD ale jeszcze matematycznie się liczą co by nie mówić
0
jeszcze Sevilla
0
trwa mecz Getafe Girona 1:0 już po 15 minucie (nie)stety myślicie, że obiektywny pasjonat ligi hiszpańskiej wolałby na przyszły sezon wejścia Getafe do LM czy utrzymania się Girony? a może i tego i tego ;pytam z przyczyn czysto piłkarskich jak grają te zespoły dla was (choć wiadomo że Girona w Katalonii jest blizej Barcelony niż przedmieścia Madrytu i część z nas ma podejście emocjonalne a może nawet kibicuje Gironie żeby nie spadli )