0

ejsli chodzi o skład le i lm to racja ale pod wzgeledem ogladalnosci i formy zespolow to nie wiem czy az tak zdecydowanie czy nie na odwrot

0

grał i tak dłużej niż Puiq bo przynajmniej wszedł na boisko xD a tak na serio to odważnie, młodzieńczo a jednocześnie w sposób doświadczony do przodu miał też kilka sytuacji w polu karnym oczywiście przeciwnika krótko mówiąc czemu tak kolejny możliwy przyszly talent z Barcy B tak pozno został wprowadzony

1

szkoda Girony ogladal ktoś ich caly mecz i powie czy zasluzenie wynik zmienil się z 1:0 na 1:2?

0

czemu nie odchodzący Cillesen?

0

właśnie tez mam to pytanie

0

a może inna formacja z Coutinho w pomocy i Malcom skoro Semedo musi być bo odpoczywał i z Celta i z Levante?

1

tak po kastylijsku (typowy hiszpański którym gada każdy Hiszpan niezależnie od dialektu) jest Gerona (h) a po katalońsku Girona (rż)

1

akurat z Osasuną na wyjazdach nam się róznie grało xD ale sens porównania rozumiem

0

spojrzałem na tabele dopiero racja

0

i tak oto mamy już pierwszego matematycznego spadkowicza który był tez beniaminkiem

0

no i stało się; doliczony czas gry Athletik nie wywalczy nawet punktu na stadinioe Valladoid wciąż 1:0 i Girona tak o to spada do strefy spadkowej

0

ogląda ktoś mecz Barcy B? wciąż 0;0

0

Athletik ex klubie Valverde ;-; macie jeszcze jedną połowę by odebrać punkty Realowi ale Valladoid

0

widze ze wszyscy tu pilka reczna; ogladal ktoś debiut Vinciusa Jr po kontuzji? xD ja tak i musze przyzanc obiektywnie ze nic się nie zmienilo kibie Realu M mysle ze tez to przyznjaja

0

Szkoda Villareal nie zasłużyli na przegrana 1 bramką; bliżej remisu bo po trzecim golu Real przestał grać w drugiej połowie ale cóz nawet 1 pkt nie wywieźli taka jest piłka

0

a ja oglądam i owszem Real dominuje ale Villareal miało tez swoje okazje bardziej klarowne ; obstawiam jeszcze gole z obu stron

1

jaki wynik obstawiasz w drugiej połowie? Villareal wciąż w grze

0

no to był ten faul na S. Cazorli villaRealiści? czy nie

0

wiem tylko ze zagral caly mecz

0

a racja 3. bramkarz jest umknelo mi

0

a bo ja wiem xD np. jak z Messim kiedyś było ze nie wiadomo czy może grac ale był na ławce

0

hm na oficjalnej aplikacji mobilnej FCBarcelony do ściągniecia ze strony w składzie 23 powołanych na wtorek myslalem że O. Dembele będzie chociaż jako straszak na ławce nawet jeśli wiadomo że by nie zagrał a tu w powołanych z Barcy B zamiast pomocnika czy napastnika czy 3. bramkarza jest Moussa Wague; myślicie ze on albo Malcom mogą stanowić alternatywę do kontr wraz z Semedo na rewanż z The Reds? czy M. Wague powędruje na trybuny kosztem stopera lub np. KPBoatenga

0

wlasnie pisze żeby nie brac wszystko pod Messiego xD

2

nie wiem ale dobrze że nie la Rambla

0

każdy piłkarz jest inny nie można porownac go z nim bo jeden nie zagra jak drugi i na odwort ;:)

0

w meczu z Realem M. pokazali ze mogą grac piłką; ja dziś tez oglądam mecz i miałem o nich inne zdanie ze statystyk

0

I juz jest wiszace w powietrzu 2;0

1

meczem w pt to pokazała xD ale jeszcze matematycznie się liczą co by nie mówić

0

jeszcze Sevilla

0

trwa mecz Getafe Girona 1:0 już po 15 minucie (nie)stety myślicie, że obiektywny pasjonat ligi hiszpańskiej wolałby na przyszły sezon wejścia Getafe do LM czy utrzymania się Girony? a może i tego i tego ;pytam z przyczyn czysto piłkarskich jak grają te zespoły dla was (choć wiadomo że Girona w Katalonii jest blizej Barcelony niż przedmieścia Madrytu i część z nas ma podejście emocjonalne a może nawet kibicuje Gironie żeby nie spadli )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?