sztrupcak
Dołączył/a: kwiecień 2019
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca zapomniales s; nie komiczny a kosmiczny ;:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
trcohe cofniecie w czasie jakby Gaudi/ Dali je razem zaprojektowali
0
@Objectivo o i to faul na Munirze akurat
1
@IronSanHybrid zajebiste xD
0
@Grichon to po co wtedy wychodzić nie mogli w mediach zobczyc; czy na zywo lepiej xD
0
@Pawelec7 a wiec Stuani wraca do Ameryki
0
@Grichon kolejny wychowanek Lyonu
0
wie ktoś co ze Stuanim? sam został w drugiej lidze z ataku Girony
0
@rafal314 szkoda Guardioli
0
@Kompletny a nie wiem o co chodzi z tym wyrzuceniem Valladolid wytłumaczysz?
0
Pere Pons z Girony w Deportivo; ale Alaves
po sprzedaży też Portu do Sociedad niewiadomą zostaje przyszły klub Stuaniego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sangria ja robie w domu coraz częściej; a w necie nie ma odp?
0
@Odesseiron no to Sevilla straci w tym lecie całą swoją ofensywę prócz Munira ale też totalnie ją zmieni
0
@BarcaInfo tak jak Hakim Zyiech; i niepewna przyszlosc Munira
0
@salandrill2 Sinkgraven tez
1
@Fabik87 te same myśli mam
0
no i co z tym O. Dembele?
1
@piotrek1315 nie wiem jaki poziom obecnie prezentuje ale myslalem ze jest starszy o 2-3 lata ; obecnie według internetu jest graczem Stoke które nie gra chyba nawet w 1. lidze ang
1
@Douglasinho Jordi Masip nasz ex piłkarz z Real Valldolid tez bylby opcją; pamietam jak w tym seoznie ratował na Camp Nou przed ledwo 1:0; ale skoro beniaminek utrzymal się niestety w lidze to chyba szansa dla Inaki Penyi bylaby lepsza
0
@MacieG to w chinach są pola golfowe?
2
na trasnfermarckie pojawila się informacja ze Bojan Krkic mzoe zsotac piłkarzem … Legii; pamietacie go jeszcze? ja nigdy nie zapomnę asysty na 5:0 do Jeffrena z RM; potem przeszedł do Wlch; Ajaxu i Anglii i sluch o nim niestety zaginal a awarto o nim pamietac bo jest naszym wychowankiem i przebil się do składu za czasów Guardioli
1
@MarioVeB! a faktycznie sorki dopiero teraz zobacyzlem
0
@mkord możliwe ; możliwe tez ze wroca z podwojna sila
0
marc Cardona w Osasunie
0
@sztrupcak PS. nie chce tu spamu ani debat wyborczych, po prostu czysta ciekaowsc w liczbach
1
ktoś stąd glosowal do Europarlamentu na Wiosnę i planuje oddac glos na nich na jesieni?
0
@MontelQ idealnie ; wyszukane dane na trzeźwo ja już miałem szukac; dzieki
0
@Avada Kedavra tak z tym ze sa to tereny byłych kolonii francuskich ; a jeśli kolejne pokolenie to zapewne na terenie już Francji historycznej państwowej w Europie; co nie zmienia faktu ze na razie są to max 2 pokolenia owszem co może ale nie musi wplywac na ich poziom reprezentacyjny tylko to dluzsza debata