0

@bartekvisca zapomniales s; nie komiczny a kosmiczny ;:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

trcohe cofniecie w czasie jakby Gaudi/ Dali je razem zaprojektowali

0

@Objectivo o i to faul na Munirze akurat

1

@IronSanHybrid zajebiste xD

0

@Grichon to po co wtedy wychodzić nie mogli w mediach zobczyc; czy na zywo lepiej xD

0

@Pawelec7 a wiec Stuani wraca do Ameryki

0

@Grichon kolejny wychowanek Lyonu

0

wie ktoś co ze Stuanim? sam został w drugiej lidze z ataku Girony

0

@rafal314 szkoda Guardioli

0

@Kompletny a nie wiem o co chodzi z tym wyrzuceniem Valladolid wytłumaczysz?

0

Pere Pons z Girony w Deportivo; ale Alaves
po sprzedaży też Portu do Sociedad niewiadomą zostaje przyszły klub Stuaniego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sangria ja robie w domu coraz częściej; a w necie nie ma odp?

0

@Odesseiron no to Sevilla straci w tym lecie całą swoją ofensywę prócz Munira ale też totalnie ją zmieni

0

@BarcaInfo tak jak Hakim Zyiech; i niepewna przyszlosc Munira

0

@salandrill2 Sinkgraven tez

1

@Fabik87 te same myśli mam

0

no i co z tym O. Dembele?

1

@piotrek1315 nie wiem jaki poziom obecnie prezentuje ale myslalem ze jest starszy o 2-3 lata ; obecnie według internetu jest graczem Stoke które nie gra chyba nawet w 1. lidze ang

1

@Douglasinho Jordi Masip nasz ex piłkarz z Real Valldolid tez bylby opcją; pamietam jak w tym seoznie ratował na Camp Nou przed ledwo 1:0; ale skoro beniaminek utrzymal się niestety w lidze to chyba szansa dla Inaki Penyi bylaby lepsza

0

@MacieG to w chinach są pola golfowe?

2

na trasnfermarckie pojawila się informacja ze Bojan Krkic mzoe zsotac piłkarzem … Legii; pamietacie go jeszcze? ja nigdy nie zapomnę asysty na 5:0 do Jeffrena z RM; potem przeszedł do Wlch; Ajaxu i Anglii i sluch o nim niestety zaginal a awarto o nim pamietac bo jest naszym wychowankiem i przebil się do składu za czasów Guardioli

1

@MarioVeB! a faktycznie sorki dopiero teraz zobacyzlem

0

@mkord możliwe ; możliwe tez ze wroca z podwojna sila

0

marc Cardona w Osasunie

0

@sztrupcak PS. nie chce tu spamu ani debat wyborczych, po prostu czysta ciekaowsc w liczbach

1

ktoś stąd glosowal do Europarlamentu na Wiosnę i planuje oddac glos na nich na jesieni?

0

@MontelQ idealnie ; wyszukane dane na trzeźwo ja już miałem szukac; dzieki

0

@Avada Kedavra tak z tym ze sa to tereny byłych kolonii francuskich ; a jeśli kolejne pokolenie to zapewne na terenie już Francji historycznej państwowej w Europie; co nie zmienia faktu ze na razie są to max 2 pokolenia owszem co może ale nie musi wplywac na ich poziom reprezentacyjny tylko to dluzsza debata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?