0

pamiętajmy ze jeszcze Villareal beatlesowska zółta łodź podwodna nie ma matematycznego utrzymania ale to dopiero jutro po punktach na SB :;)

0

tez tak uważam mimo ze Huesci mi szkoda bo gra piłką to ma średni terminarz a często w tym sezonie strzelała na lepszych stadionach i grali sercem nie na wynik

0

skoro typujemy druzyny do spadku w roku 2018/19 to mam ciekawe pytanie; ogląda stąd ktoś Segunda Division? do końca 5 kolejek i tabela przedstawia się nastepujaco

1. Osasuna w formie z przewaga 6 pkt której raczej nie zaprzepaszcza na tym etapie celu jakim ejst awans do Primera (pamiętam jak Barca meczyla się zawsze z nimi na wyjazdach)

2. Granada 3pkt przewagiiii do 3 miejsca( z nimi również nie było zawsze łatwo)

i potem ciekawa rzecz od 3. do 11. miejsca róznica tylko i aż 15 pkt czyli matematycznie wciąż mają szanse zespoły:

3.Albacete

4.Mallorca jeszcze kilka lat temu grali

5.Cadiz

6.Malaga spadli w tamtym roku(z nimi też się nam roznie gralo )

7.La Coruna również spadli w tamtym roku (za którym tesknie bo mecze z nimi były zawsze specyficzne)

8.R. Oviedo

9.Gijon

10.Almeria jeszcze kilka lat temu grali

11. Elche jeszcze kilka lat temu grali

pozostale zespoly kojarze nazwy ale jestem za młody by pamietac je w La Lidze (zaczalem przygodę z Barca dopiero od spóźnionej Fify 10 w części sezonu 2010/11 po pamietnym 5;0 z Realem M.xD)

z miejsc 3.-6. zostanie wybrane 4 zespoły walczące o 3 wejsciowke

ale nie zagłębiam się w terminarz meczy bo to bez sensu jeśli nie znam formy druzyn

np. Las Palmas które spadło w tamtym roku jest bliżej spadku do trzeciej ligi niż powrotu

wiec powtazram pytanie ogarnia ktoś jakies zespoly stamtąd?

0

i 2:1 emocje w koncowce

1

0glądam mecz i powinno być już 3:0 albo i wyżej ale Rayo jeszcze może złapać kontakt znając defensywę Levante więc sądze że w 2 będą jeszcze emocje

0

Messi jeszcze zrobi Eurotunel w la Lidze nie LM więc ;;)

0

i nie mowa tu o R. Sociedad? xD

0

do przerwy Levante 2:0 Rayo

0

owszem Huesca nawet jeśli przegrywa to gra piłką i do końca ;nawet na Camp Nou strzelila dwa gole jak Betis; Sevilla; Girona i Valencia

0

tak emocjonował się to tylko chyba w Gran Derbi tego rocznym

1

bardziej mulatem bo ojciec murzyn a matka Arabka

2

z Huescą np. gra nie była słaba

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ja te 2 co ty ale Levante kosztem utrzymania Valladoid?

0

Munir od czasu wypozyczen grał i w Valencii strzelił kilka goli; rok temu w Alaves kilkanaście; teraz transfer do Sevilli wywalczył chcąc nie chcąc przez kontuzje pierwszy skład i strzelił 4 gole od stycznia (mimo ze w roku ma 5 ale tego z FCB z Athletikiem na Camp Nou na remis nie licze) i ciekawe jak w przyszłym roku może znow go wypożyczą do ligi hiszp gdzies

0

0

wlasnie czy O. Busquets jest jakos spokrewniony z S. Busquetsem? x

0

hisotrycznie to raczej la Masia wzorowala się na Holendrach nie na odwrót

0

możliwe ze tez xD

1

zgadnijcie kto juz przegrywa 0:3 xD

0

nie wiem do końca ale kogos z tych kogo wymieniles najpewniej; ja tam śledze kariery zawodnikow którym nie wyszedł pierwszy skład FC Barcelony xD ale próbowali i jestem optymistą co do przyszłych zawodnikow ze szkółki

2

zabrać ł i też będzie git ;:)

0

wiem wiem wychowankowie skrzydłowi Barcy którzy nie sprawdzili się w pierwszym zespole teraz graja w średniakach w Europie albo i poza nią ale to nie oznacza, że na nowy sezon nie można kogoś nowego z FCB B do ataku dać

1

tez się zastanawiałem ale wciąż nie wiem po co on ; w 2019 chyba jeszcze było na tej stronie ze wlasnie on do FCB

0

*Willianem ale wlasnie tez się zastanwialem po co nam kolejny skrzydłowy pamiętam ze w meczu w Londynie obił z Barceloną dwa słupki i strzelił gola ale nie pamiętam któro nożny jest xD a przeciez mamy Dembele; La Masię i ciekawe co stanie się z Coutinho i Malcomem w wakacje

0

nie zapomniałeś literki B? ;:P

0

prawdopodobna ale bd musieli zapunkotwac w meczach z Girona i Villareal walczące przed spadkiem oraz FCB na camp nou ciekawe w jakim składzie

0

już 0:2; "kiedy" w sensie nie pytanie tylko zdanie twierdzące ;-;

0

z taka Sevilla to może była Valverde: Athletic powalczy o 4 miejsce w takim razie bo Getafe czeka potem mecz z FCB a Valencia na dwóch frontach

0

tez wlasnie o tym pomyslalem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?