0

@KamQiX
Zauważ że Ansu grał gdy wynik był już praktycznie rozstrzygnięty a Betis był już w kompletnej rozsypce

5

@IronSanHybrid
Pulisic sam chce by tak wymawiano jego nazwisko ponieważ mimo że ma rodziców Chorwatów sam urodził się w USA i czuje się Amerykaninem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Fawrf
Yerba zalana zimnym browarkiem też fajna sprawa

0

@barcelonaLM Jasne, według mnie Ernesto powinien polecieć ale chodzi mi o to żeby mimo wszystko nie robić z niego kozła ofiarnego

7

Ja rozumiem, według mnie Ernesto Valverde mimo iż jest świetnym trenerem, to nie jest on szkoleniowcem na miare Barcelony. Ale żeby za wszystko obwiniać jego to już spora przesada. Przypominam jak po pierwszym meczu z LFC Valverde był chwalony za świetne zmiany i nazywany był niedocenianym trenerem, po to żeby tydzień później być mieszanym z błotem. Wina leży w dużej mierze po stronie piłkarzy

17

Róznica mimo wszystko polega na tym że oni mają być z czego dumni

0

Mi jako kanonierowi nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za rockandrolową bandę Kloppa, którego swoją drogą uwielbiam.
Niezależnie od wyniku, pewne jest jedno. Futbol napisał kolejną piękną historię, szkoda tylko że okraszoną porażkami Barcy i Ajaxu który w tej edycji trochę skradł moje serce

4

"Nie bawmy się w sztuczne hamowanie entuzjazmu. Trzeba nie mieć uczuć, by nie pokochać zespołu Erika ten Haga. Były anonimowy trener Go Ahead Eagles, rezerw Bayernu i Utrechtu - celowo podkreślam jego pochodzenie - zbudował zespół, który uchodzi za underdoga, ale wyłącznie do pierwszego gwizdka. Gdy rozpoczyna się mecz, wszelkie teorie o dojrzałości, doświadczeniu, ograniu można z miejsca wyrzucić się do śmietnika. Sędzia gwiżdże i „let’s get ready to rumble”.



Kiedyś Sebastian Kehl powiedział, że na początku kariery piłkarz potrzebuje dostać sygnał do pressingu, ale z biegiem czasu sam zaczyna wyrabiać w sobie ten nawyk. Po Ajaksie tego nie widać. Im ten pressing płynie w żyłach od dzieciństwa. Pressing albo - zwał, jak zwał - po prostu determinacja. Trzy czwarte akcji tej drużyny nadaje się do oprawienia w ramkę i wystawienia w każdej szkole trenerów. Tempo, myślenie, wychodzenie na pozycje, czyste wyszkolenie, a przy tym dziecięca radość z każdego kopnięcia piłki. Ci chłopcy na wielkich arenach zachowują taki luz, jakby grali pod trzepakiem. Futbol totalny.



Pusta gablota - jak w przypadku Kloppa - nie ma tu znaczenia. Nigdy nie byłem szczególnym kibicem Ajaksu, ale tę konkretną drużynę po prostu uwielbiam.



Dla mnie Ajax to nieoficjalni zwycięzcy Ligi Mistrzów."



Via. FB Tomasz Ćwiąkała.



W punkt, ciężko będzie zapomnieć o tym Ajaxie

0

Rozumiem że według Ciebie Ajax po dzisiejszym meczu to frajerzy ?
Co Ty porównujesz

0

Blind to też wychowanek przecież, z tym że po przygodzie w Manchesterze

1

Kurde wciąż do końca do mnie ten wczorajszy wynik nie dotarł. Dziwnie wygląda ten Liverpool w finale na grafice, nie tak miało być.

2

Polsat to totalna porażka jeśli chodzi o realizację ligi mistrzów. Stronniczy "eksperci" Feddek i Dudek w studio, to tak jakby na ich miejscu byli Stanowski i Kręcidło. Żenujący komentatorzy jak Wichniarek, Hajto, Iwanow.

No i te kuchenne wstawki to juz totalny szczyt żenady

1

Też uważam że Valverde złym trenerem nie jest. Ale jak pokazał czas nie jest trenerem na miarę Barcy. Pożegnanie się dubletem byłoby chyba i dla Barcy i dla Ernesto najkorzystniejsze

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Vidal najlepszy na boisku, zdecydowanie

1

Widzę że nie tylko ja mam podobne przemyślenia przed meczem

7

Co jak co ale to You'll never walk alone na Anfield zawsze robi wrażenie

7

Obyśmy w Madrycie znowu ujrzeli ten widok

https://media.gettyimages.com/photos/lionel-messi-of-fc-barcelona-poses-with-the-trophy-following-the-uefa-picture-id476345854?s=2048x2048

Tak swoją drogą to ta broda konkretnie postarza Leo

4

I te miny ludzi za bramką

0

Pique, Lenglet i Ter Stegen też genialni

1

Ale mi ta sytuacja z Dembele przypomina akcję z klasyku w 2015 roku. Tam też Pique poszedł za akcją ale spudłował Munir. Coś nie ma szczęścia Geri do tych pieczętujących bramek

4

Warto zaznaczyć że Niemiec robi tak po każdym spotkaniu. Fajny gość z niego

0

Nie cieszy jakoś szczególnie oka ta Barca Valverde ale to jak po raz kolejny w meczu z wielkim przeciwnikiem jest wyrachowana i skuteczna(pomijając sytuację Dembele) robi nieprawdopodobne wrażenie. Ernesto zbudował w Barcelonie coś nie do końca Barcelońskiego ale jeśli efektem ma być potrójna korona to nie mam nic przeciwko.
O Messim nie ma co się rozpisywać. GENIUSZ

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Piękny wieczór, pora rozpocząć świętowanie przy złocistym trunku.
Wasze zdrowie i obyśmy w środę też mieli powody do radości

1

Kolejny genialny mecz Pique.
Fenomenalna forma Gerarda

2

Nie tylko dziś. Big Sam na ten moment ławka, nie spodziewałbym się że Clement posadzi Samu na ławie.
Lenglet jest w niesamowitej formie

0

A Paweł Brożek 146. Co obaj mają do tego ?

0

Wiadomo że pierwszym wyborem bezdyskusyjnie jest Dembele.
Chodzi mi o mecze kiedy Dembouz odpoczywa lub nie może grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?