szymekbarca
Dołączył/a: grudzień 2013
Łódz
7 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ojoj mam co sprawdzać, dzięki.
Lecę odpalić FMa i którąś z tych płytek w tle.
0
Jakieś konkrety ?
1
Niestety spodziewałem się takiej odpowiedzi bo jak sam próbowałem znaleźć coś ciekawego to nie wyszło.
A co polecasz z tamtego okresu ?
0
Panowie i Panie co ze współczesnego polskiego rocka warto sprawdzić ?
Ostatnie lata byłem strasznie zamknięty w rapowych rzeczach ale chyba czas to zmienić.
1
A właśnie. Jeszcze Broziu który się pięknie pożegnał przy R22 i Głowa
2
Chyba dopiero teraz do mnie dotarło jak smutny jest koniec tego sezonu, ten weekend szczególnie. Ostatnie mecze rozgrywają Don Andres i Gigi Buffon. Dwie ikony swoich klubów, wybitni piłkarze i świetnie ludzie. Ciężko mi sobie wyobrazić kolejne spotkanie Barcy z Juve bez magii Iniesty czy aż kipiącej z Buffona pasji. Bez wątpienia postacie magiczne, nie tylko pod względem sportowym. Andres, gość niesamowicie jak na swoje osiągnięcia skromny, uwielbiany na każdym stadionie, nawet Espanyolu dzięki pięknemu gestowi po zdobyciu bramki na wagę mistrzostwa świata. No i Gigi który mimo zdegradowania Juve pozostał w Turynie aby potem w wielkim stylu wrócić na salony zdobywając 7 mistrzostw Włoch z rzędu i aż do 40 roku życia walczyć o upragnioną, nigdy nie zdobytą przez niego ligę mistrzów.
Dodającym do tego wszystkiego goryczy jest dla mnie też niewątpliwie odejście jedynego menadżera Kanonierów jakiego za mojego życia dane jest mi pamiętać. Arsene Wenger - pierwsze co przeciętnemu kibicowi przychodzi na myśl to kompromitacje Arsenalu w ostatnich latach i problemy z zamkiem w kurtce francuza. Myślę że jednak powinno się pamiętać Wengera przez pryzmat niesamowitych Invicibles, utrzymania kanonierów w czołówce premier league mimo budowy stadionu i nie ciekawej sytuacji finansowej tym wywołanej, wypromowana kapitalnych piłkarzy jak Henry czy Cesc lub po prostu gościa który pomimo rzekomo lepszych finansowo ofert przez tyle lat pozostawał wierny swoim kanonierom.
Dla mnie osobiście cholernie smutna jest końcówka tego sezonu. Bezpowrotnie kończy się pewna era.
0
Ter Stegen
Puyol
Iniesta
Messi
Cruyyf
2
Konstruktywna krytyka zawsze mile widziana XD
0
Może to być kwestia karty graficznej albo kabla sygnałowego
50
"Joe Thompson dwukrotnie pokonał raka.
Joe Thompson wrócił na boisko w tym sezonie.
Joe Thompson strzelił w sobotę pierwszego gola od powrotu do gry.
Gola, który zadecydował o utrzymaniu Rochdale w League One!"
Via. Angielskie espresso
Futbol pisze piękne historie
0
To jest loteria
0
Tak tylko dodam że został arbitrem sezonu w którym zabrał nam mistrzostwo nie uznając bramki Alby. Po prostu Hiszpania
0
W tym meczu akurat bardziej skrzywdzony może czuć się Real.
0
Ciekawe co zrobi teraz Ernesto. Rakitić jako pół-prawy obrońca?
3
Czuję że Real też nie skończy w komplecie. Sergio nie wytrzyma
0
Przede wszystkim boli brak czerwieni dla Pjanicia.Wiadomo że szanse wciąż Napoli ma ale dzisiaj jedna z największych szans na stratę punktów przez Juve zawiodła, pozostaje liczyć na Romę.
3
Ależ meczycho.
Najpierw powrót Interu grającego w 10, potem Juve strzelające 2 bramki w 3 minuty.
Oba zespoły pokazały serducho.Mimo wszystko szkoda bo od Interu oddala się awans do CL a od Napoli Scudetto.
1
Na razie jest śmiesznie ale gdybym miał tego słuchać na dłuższą metę to wolałbym oglądać bez dźwięku,
0
Dzięki wielkie.
Gdybym wcześniej wiedział że mecz jest równolegle w c+ to bym się tych 45' nie męczył.
0
Jeśli Arsenal nie wygra dziś chociaż tą jedną bramką to szczerze wątpię w awans.
W Madrycie o chociażby bramkę może być ciężko.
0
Ten Pan na eurosporcie chyba stara się dorównać Hajto.
Niby humorystycznie ale jak dla mnie nie da się tego słuchać.
5
Vardy i Mahrez dalej trzymają poziom tyle że grają w miernym już Leicester.
2
Niby szczęście sprzyja lepszym. No ale na boga, ile można ?
0
Macie tutaj
http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html
0
Patrz pv
2
Narcos, Tabula rasa, Wataha
0
Emocje poniosły Buffona i Giorgio ale nie ma się co dziwić, odrobiłeś 3 bramkową stratę a w ostatniej akcji dostajesz taki cios. Fakt, faktem że karny był słuszny.
0
Patrząc na to jak niestabilny jest Arsenal lekko obawiam się powtórki z wtorku bo są w identycznej sytuacji w jakiej była Barca.
0
Carvajal
0
Juve wygląda dobrze i ma szczęście, to dobrze wróży.